Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir - Üçkuyular - İstinyepark AVM, Otel ve Residans projesi
« önceki   123 ... 373839 ... 525354   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 38
Misafir 0c5

11 ay önce - Cmt 25 Ksm 2017, 23:50

tramvayı yapan taşeronun sitesinde paylaşmışlar inşaatın bir bölümünü.Çalışmalar bayağa hızlı. 2018 sonuna yetişir böyle giderse.

Misafir 7e2

10 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 01:58

19 Mayıs 2019 da açılacak

Misafir 197

10 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 13:29

Dibinde hem metro hem tramvay durağı var.Bunun dışında üçkuyular iskeleye çok yakın.Ayrıca bütün ilçe hatlarının son durağında.Bu kadar çok bölgeye hitap eden bir avm İzmir’de yok.Umarım yollarıda ona göre yaparlar..

Misafir f43

10 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 20:51

o bölgeyi avm de kurtarmaz onun yerine türk hamamı yapılsın

Misafir 47a

10 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 12:48

merhaba İzmir de yeteri kadar AVM var bence.biraz da aileler için yeşili bol alanlar yapılsa çok daha iyi olur.gelişmişlik sadece tüketim yapılacak yerler inşaa etmek demek değil.bir İzmirli olarak üzüldüm.çocuklarında toprak ve ağaçla buluşabileceği keyifli eğlenceli aile çay bahçeleri tarzı birşey yapılabilirdi bence bu alana. LÜTFEN İZMİR'İ İSTANBUL'A BENZETMEYİN.içerisinde bulunacak markaların mağazaları zaten her yere açılabilir.
İZMİR'İME DOKUNMA

alen Doğu Gencer
10 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 12:56

evet bence de izmirde yeteri kadar AVM var ama aynı zamanda şehir içinde olmasa da Aileler için kaçıcak yer neredeyse sınırsız. zaten son 5 senedir (aracınız var ise)hafta sonu izmir içinde kalmak pek akıl karı değil. dediğiniz Aile çay bahçesi vs. olayıda günümüz içinde pek mümkün değil. bence izmirde özellikle çocuklar için Tema parklar yapılmalı. mesela mavişehirde yapılan bu dinazorların oldugu bir park var. yada eskişehirde var birtane disneyli falan olması lazım. Bu tip modern ve eğlendirici parklar mutlaka yapılmalı. hatta şu istinye park ın yerine tema park yapılsa harika olurdu.

sedo79
10 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 15:18

Dün inşaatın yanından geçtim. Otopark kısımları bitmiş. Yerle bir seviyeye gelmiş. Şu an 1. katın inşaatı ile uğraşıyorlar. Altta 3 kat otopark yapılmışa benziyor. Bu sayede üst katlar hızla yükselir diye tahmin ediyorum. İstinye bölgeyi canlandıracak ve Palmiye Egepark Asmaçatı gibi uyduruk AVM lerin tamamen kapatılmasına sebep olacak yararlı bir AVM.

Misafir 189

9 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 17:20

deniz feneri sokakta yapılacak olan altgeçit için firma çalışmalara başlamış,vinçler çalışıyordu.Sanırım yolu sağa kaydırıp verecekler bir süre çünkü tramvay şantiyesine asfalt dökülüp yol çizgileri çizilmiş.

Misafir b5c

9 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 17:38

deniz feneri sokak altgeciti nerede yapılıyor. kim yapıyor altgeciti.

Misafir 189

9 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 17:45

istinyeparkı ve ilçe terminalini yapan doğuş grubu hibe olarak yapıyor.İkiztepenin orada da bir tane alt geçit olacak ama onu belediye mi yapacak yoksa doğuş grubu yapıp hibe mi edecek bilmiyorum..

sayfa 38
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 373839 ... 525354   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet