Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri - Köprülü Kavşak çalışmaları
« önceki   123 ... 84858687   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 85
Alper Tekkuş

6 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 08:33

KARTAL KAVŞAĞI'nda dün gece hummalı bir çalışma vardı orta göbekte ki havuz da yıkıldı lakin ben burda köprülü kavşak degil de 3 bekle 1 geç sistemi kurulacağını tahmin ediyorum...

Ahmet Bby

6 ay önce - Prş 14 Mar 2019, 15:43

Kartal kavşağına köprülü kavşak gibi bir şey yapılacak diye biliyorum. Hatta Memduh başkan böyle bir proje açıklamıştı.

osmanturan

6 ay önce - Sal 19 Mar 2019, 09:04

Alıntı:
Kartal kavşağına köprülü kavşak gibi bir şey yapılacak diye biliyorum. Hatta Memduh başkan böyle bir proje açıklamıştı.

Mustafa çelik kartal kavşağını yeni düzenleme ile köprülü kavşak yapma maliyetinden kurtardık demişti.
atıyorum 50 Milyona mal olacak köprülü kavşağı yeni yan yolllarla 10 Milyona çözdükdük demişti.
daha 1 yıl olmadan katlı kavşak projesi var.
Demekki çözememiş

50 Milyona mal olacak şey 10 milyonda masraf yapıldı

60 Milyona mal olacak.

giden vatandaşın 10 milyonuna oldu.

Çok donanımlı bilgili ekibimiz var hangi saatte nerden ne geçiyor analizini yapıyorlar. Diyordu
O ekip işine son verilmeli Milyonların gitmesine sebep oldu.

Ahmet Bby

6 ay önce - Sal 19 Mar 2019, 13:16

Umarım bu sefer hataya düşmezler. Şehir trafiğini planlama konusunda kayseri dışından kişiler getirildiğini ve drone ile alanın tarandığını biliyorum. Neden şehri iyi tanıyan mimar planlamacı arkadaşlara müsade edilmiyor onu çözmüş değilim.

ali alimi012
6 ay önce - Sal 19 Mar 2019, 17:40

kartal kavşağı hızlandırılmış daha az bekleme süresine geçilmiş orta göbek kalkarak ama bu kalıcı değil. bazı yönleri kapatarak daha az beklitip trafiği hızlandırabilirsiniz antalyada örnekleri çok. mesela mkp den gelen talas yönüne dönmesin . hemzemin yonca kavşak gibi bir çözüm de olabilir.

Özgür Sabanlıoğlu

5 ay önce - Prş 21 Mar 2019, 00:14

Şuan kavşak orta göbek kaldırıldığı için bir nebze olsun rahatladı akış hızlandı. Ama ben her zaman söylüyorum kartal kavşağı önemli kilit noktadır. İstediğiniz kadar alternatif yol açın, uluslararası bir turizm merkezi yolunda olup bu yönde ilerliyorsaniz havalimanı ve il dışından gelen büyük bir çoğunluk bu kavşağa girerek Erciyes istikametine gidiyor, yine aynı şekilde Talas ve Erciyes üniversitesi istikametlerine de bir çok araç buradan geçerek gidecektir... Bu nedenle buraya köprülü kavşak şart. Siz alternatif güzergah açıyorsunuz ancak bir yandan da nüfus ve araç sayısı orantısız bir şekilde artıyor. Bunları da hesaba katarak en az 10 yıl ve sonrasını düşünerek planlar yapmak gerekir. Bu nedenle Memduh başkana katılıyor ve projesini destekliyorum.

ali alimi012
5 ay önce - Sal 26 Mar 2019, 22:22

evet terminal kavşağının alt geçidi henüz açılmadı ama üst hemzemin kavşak her yöne açıldı rahatça istediğiniz yerden istediğiniz yere geçiyorsunuz. alt geçit biraz geç kaldı gibi en geç mayıs başı açılır

Ahmet Bby

5 ay önce - Sal 09 Nis 2019, 19:20

Kayseri girişi 'Boğazköprü' dediğimiz mevki 300 gün boyunca trafiğe kapalı tutulacak. Peki burada ne yapılacak? Sadece ayaklar düzeltilip tekrar mı asfalt atılacak? Şerit sayısı mı artırılacak? Çok bilgi kirliliği var malesef

zadeomer

5 ay önce - Prş 11 Nis 2019, 03:29

kartal kavşağına basit kavşak denilen alt geçit yapılırsa burası 10 sene sonra yine tıkanır kartal kavşağına viyadük ve alt geçit yapılmalı veyahut ankarada meclisin önündeki 3 katlı akay kavşağı gibi bir proje yapılmalıdır

bugraduman38

5 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 23:23

akay kavşağı benzeri bence cumhuriyet meydanına yapılmalı bu sayede hem trafik akıcı olur hemde daha önce vadedilen meydanı araçsızlaştırma düşünceleri de yapılmış olur

sayfa 85
« önceki   123 ... 84858687   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM