Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri - Köprülü Kavşak çalışmaları
« önceki   123 ... 666768   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 67
ali alimi012
1 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 00:51

Alıntı:
Misafir b4e

5 dakika önce - 00:43 (bugün)

Geçen hafta televizyon daki bir bilgi yarışmasında Türkiye de en fazla trafik ışığı hangi ilimizde diye bir soru çıkmış cevap pektabiki Kayseriymiş

istanbul ankara izmir bursa antalya adana konya değil kayseri öyle mi.
acaba hesaplarken istanbul sadece beşiktaş ankara çankaya izmir konak bursa nilüfer antalya kepez adana seyhanmı hesaplandı kayseride geneli hesaplandı. çok komik.

Ahmet Bby

2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 23:05

Büyükşehir belediyesi yakın bi zamanda paylaşım yapmamış. İnşaat halinde olan katlı kavşak ve alt geçitlerin durumu nedir? Bu yaz ayına yetişir mi sizce?

77memed
2 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 08:50

Evet Ahmet yetişiyor daha erken açılacak hatta Mart ortasinda hepsi değil tabi forum oradaki ve Fuzuli kavsagi

ramir3438
2 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 09:15

Alıntı:
istanbul ankara izmir bursa antalya adana konya değil kayseri öyle mi.
acaba hesaplarken istanbul sadece beşiktaş ankara çankaya izmir konak bursa nilüfer antalya kepez adana seyhanmı hesaplandı kayseride geneli hesaplandı. çok komik.

Söylediğin şehirlerin hepsini biliyorum. Trafik ışığı konusunda hiç bir il Kayseri ile kıyaslanamaz. Nüfüsü artarken aynı zamanda da trafik düzenlemesine de en fazla önem veren şehirdir. Ayrıca Türkiye'de şehir planlamasında en iyi örnek şehirlerden biridir.

Misafir 0bb

2 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 12:59

mimarsinan köprülü kavşağından başlayarak sivas caddesi -meydan-düvenönü-eski sanayi-dsi'ye kadar kavşaklara alt geçit-üst geçit-köprülü kavşaklar yapılmadığı sürece kayseride trafik sorunu çözülmez. Ayrıca melikgazi belediyesinin önüne köprülü kavşak, kartal kavşağından sonra yapılmalıydı.

Nazmi

2 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 13:47

Kartal kavşağına 'köprülü kavşak' yapılmasına gerek yok. Bunu daha önceden de söylemiştim, şimdi de belirtiyorum. Farklı zamanlarda, farklı saatlerde bir çok kez geçmişimdir. Köprülü kavşak yapılmasını gerektirecek bir trafikle karşılaşmadım hiç. Diyelimki, trafik var, köprülü kavşak yapıldı. Bu sefer köprülü kavşak sonrası trafik ışıklarının olduğu bölgeler tıkanacak. Zaten, Kartal Kavşağına hiç girmeden alternatif yol projesi var belediyenin. Haberi okursanız detaylar mevcut. Hava ikmal belediyeye geçtikten sonra, yapılacak parkın içinden yada altından Talas - Esenyurt bağlantısını sağlayacak yol da yapılacak. Kartal kavşağı zaten rahat, yapılacak projelerle iyice rahatlayacaktır. Milyonlarca lirayı fuzuli yere betona gömmeye gerek yok

Misafir 0bb

2 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 15:54

o zaman ben hiç rahat ana denk gelmiyorum demek ki.

Alper Tekkuş

2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 19:59

MİMSİN - AGÜ- MİMARSİNAN OSB Kavşağına da köprülü kavşak yapımına başlanmış...

77memed
2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 22:20

Kayseri de nüfus a göre oranla katlı kavşak alt geçit üst geçit eksikliği var bu bir gerçek maalesef umarım en kısa zamanda daha fazla alt geçitler üst geçitler yapılır

Misafir c31

2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 22:25

Bence üst geçit özürü var bu şehrin yolcu tramvaydan inince küt diye ana yolu kesiyor trafik ışıkları ile akıcı trafik diye bir şey kalmıyor

sayfa 67
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 666768   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM