Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri - Köprülü Kavşak çalışmaları
« önceki   123 ... 656667 ... 777879   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 66
ali alimi012
10 ay önce - Prş 05 Ekm 2017, 19:48

(+)

(+)

(+)

ali alimi012
10 ay önce - Prş 19 Ekm 2017, 15:30

gültepe bulvarı yarısı çift yön yarısı da tek yön açılmış en azından iyidir. keşke çift yön tek yol olsaydı en azından

ali alimi012
10 ay önce - Prş 19 Ekm 2017, 15:32

şehit tah carım bulvarıda yarısı çift yönlü açılmış diğer yerler devam ediyor .bekir yıldız bulvarı da çoğu yeri çift yön açılmış darısı kavşaklara umarım 2019 olmadan bitecek

nkrlpnt
10 ay önce - Prş 19 Ekm 2017, 18:28

Gelecek sene ortasına doğru bu projeler biterse baya rahatlama olacak ama hala yapılması gereken çok yer var.

İpek Saray-DSİ-Gesi Kavşağı.

ali alimi012
9 ay önce - Prş 09 Ksm 2017, 13:43

ali alimi012
9 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 20:23

4 yerde kavşak 4 yerde yeni yol çalışması var. taha carım asfaltlama işi bitmek üzere.

ali alimi012
8 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 10:50

taha carım bulvarı çoğu asfaltlanmış.

ulubatlı hasan caddesi çoğu asfaltlanmış.

ali alimi012
7 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 23:46

Alıntı:
https://reklam_link.com/kayseri-melikgazi-katli-kavsaginda-ilk-etap-tamam/556821
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik yaptığı açıklamada, Melikgazi Katlı Kavşağı’nın üst bölümünü trafiğe açtıklarını söyledi. Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, belediyedeki yoğun gündeme rağmen üst kısmı trafiğe açılan Melikgazi Katlı Kavşağı’nı inceledi. Kayseri Melikgazi Katlı Kavşak projesinde ilk etabın tamamlandığını belirten Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, “Eylül ayında bu kavşak için temel atma töreni düzenlemiştik. Yeni yılda bitirmiş olacağız diye söz vermiştik. Üç ay içinde Kızılırmak Caddesi ve Nuh Naci Yazgan Caddesi istikametini trafiğe açtık. İnşallah kısa sürede alt taraftaki Mustafa Kemal Paşa aksını da tamamlayıp hizmete açacağız. Söz verdiğimiz gibi çok hızlı ve dinamik bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çok yoğun bir gün olmasına karşın trafiğe açıldığı gün buraya geldim. Kayseri’yi Keşfet programı, 19 Aralık Atatürk’ün Kayseri’ye Gelişi nedeniyle yaptığımız tören, Anadolu Markaları programı gibi yoğun geçen programların ardından katlı kavşaktaki son durumu incelemek için geldim. Bu arada yüklenici firmamıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Gece gündüz demeden, kar kış demeden çalışmalarını sürdürdüler. Elhamdülillah bugün itibariyle kavşağı trafiğe açtık. Vatandaşlarımızın kazasız belasız kullanmasını diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kaynak : reklam_link.com

ali alimi012
7 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 00:00

Alıntı:

(+)

(+)

Misafir b4e

7 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 00:43

Geçen hafta televizyon daki bir bilgi yarışmasında Türkiye de en fazla trafik ışığı hangi ilimizde diye bir soru çıkmış cevap pektabiki Kayseriymiş

sayfa 66
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 656667 ... 777879   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM