Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Trambus Projesi (ELBÜS)
« önceki   123 ... 868788   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 87
kaanzng23
3 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 13:46

Klasik düşünce hakim gene bordo-beyaz simge renk o olsun. Gold-Siyah daha güzel daha farklı. Esat23 abime bende katılıyorum bu konuda.

cengiz2323

3 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 14:00

Yusuf kardesim ne olsun siyah beyazmi.sarı kırmızımi
Her il de genelde bu sekilde yapilir

hakan023
3 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 14:28

Alıntı:

Bayağı bir sayfa olduğu için geçmiş sayfalara bakmadım arkadaşlar, kataner hattı olacak mı, yoksa akülü mü olacak Elazığ'daki bu sistem?

Kataner hattı olmayacak Nazmi Bey. Akülü olacak. Renk konusunda bende gold siyah olmasını isterdim

ESAT23
3 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 14:58

Alıntı:
millet bu konuda duygusal davranmaz.zevkine gore karar verir.

Kral456, keşke dediğin gibi olsaydı ancak bordo -beyaz -siyah seçimi yapanların bir kısmı ilgili videoyu izlemeden ve fikir sahibi olmadan tercih yapmışlar . Facebook ‘ta ankete oy verip tercih gerekçelerini yazanların yorumlarını okuyunca bana hak vereceksin.

Sonuç itibariyle bina ,kaldırım taşı , metal korkuluk , toplu taşıma araçları vb. ne olursa olsun iyi durup durmadığına ,yakışıp yakışmadığına bakmadan inadına bordo beyaz diyelim.

vural23
3 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 15:11

yusufyuşa keşke güzel bi üslupla kral456 gibi fikrini belirtseydin. burada herkes memleketi için düşüncelerini paylaşıyor sen siyah dersin ben beyaz derim. yazimdada söyledim renkler ve zevkler tartışılmaz diye. bu benim şahsi görüşüm oda senin görüşün. dedigim gibi üslub çok önemli. memleketimize hayırlı olsun diyelim.

KRAL456
3 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 15:26

Esat abi videoyu tekrar izledim.duygusal bakan olabilir ama bana gore bordo beyaz.cunku bordo otobusun on kismina cok yakismis.birde sari bana eski belediye otobuslerini hatirlatti. .o yuzden belki bordo beyazi daha guzel geldi. arkadaslarin ve senin fikrinde cok onemli.gold siyah sitedeki arkadaslarin ekseriti benimsemiş.ama sonuc sanirim bordo beyaz cikacak.Ne yapalim 5 tanede ikinci cikan gold siyahi tercih etsinler.

Aşkım23
3 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 22:44

Gold siyah renk Elbüslere çok yakışırdı.
Bordo Beyaz renk en çok Elazığspor formasında güzel duruyor.
Belediye otobüsünde pek güzel durmuyor.
Mesela geceleri Bordo Beyaz renklle Gold Siyah rengin yarattığı ambiansı göz önüne getirin ne demek istediğimi anlarsınız...

Cebrail23
2 ay önce - Sal 28 Ksm 2017, 09:48

ELBÜS- ELAZIĞ BELEDİYESİ PROJESİ

taner tolga 44
2 ay önce - Pzr 10 Arl 2017, 09:05

(+)

Alıntı...

Hasan Bakırtaş
2 ay önce - Pzr 10 Arl 2017, 10:58

bu renk belirleme bahanesi işi geciktirmekten başka birşey değil. belediye anket sonucunu biliyor bordo-beyaz çıkacağını. haço nun hançeri var desinler. kesikköprü kampüsüne kadar her 10 dakikada bir sefer olacak ama ne zaman.

sayfa 87
« önceki   123 ... 868788   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM