Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır-Kayapınar Kent Meydanı ve Kadın Akedemisi
« önceki   123 ... 131415 ... 202122   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 14
erhan24
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 21:37

bana belediyeden cevap geldi proje değişikliği ile ilgili .......cevap şöyle ..yeşil alan miktarını artırmak için proje degişikliğine gidildi ... ömer böyle işte.. artık hala düşüncen ne bilmiyorum..

Ömerg21
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:44

Alıntı:
Ömer fırsat bulursam gidip sorarım senin için

Alıntı:
bana belediyeden cevap geldi proje değişikliği ile ilgili .......cevap şöyle ..yeşil alan miktarını artırmak için proje degişikliğine gidildi ... ömer böyle işte.. artık hala düşüncen ne bilmiyorum..
tşk ederim Taygun Hocam ve erhan
Bana pêk mantıklı bir açıklama gibi gelmedi
Sebebi ise erhan yeşil alanı artırmak için ise bu bir bahane olamaz. Çünkü parkın bitmiş haline videodan da baktım yeşilden ziyade betonarme kısımlar gözle görülür derece de fazla. Dikkat ettiyseniz projenin değiştirilen kısmı gene beton (fiskiyelerin oldugu alan)
Neyse artık yapılmış hayırlısı olsun diyelim

Ömerg21
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 22:57

Yeşil alan dedikleri bu olsa gerek.
Bu park da güzel lafım yok. Sadece dikkat edilmesi gereken husus ilk başta verdiğin sözü yerine getirmek bir kurumun görevi olmalı aksi taktirde güvensizlik olur. Bu her platform içinde geçerli

erhan24
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:04

Haklısın ömer

osman21
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:14

Şüphesiz ilk proje çok daha güzeldi. ancak bence daha da önemlisi ilk sayfada görselleri paylaşılan kadın akademisi ve müzesinin projede olmaması. eğer ilk sayfadaki görsellerine bakarsanız gerçekten diyarbakır kültür ve sanatına değer katacak bir proje olduğunu görürsünüz. ayrıca ilk projede; yolun karşı tarafında bulunan parkla bütünlük sağlamak için bulvar üzerinden bir yaya geçit yapılması da planlanmış. umarım bu yaya geçit için hala geç değildir.

Kayapınar belediyesinin 2018 yılı projelerinin arasına aldığı "gül bahçesi" projesini bu parkın hemen yanına yapacağı için ikisi de birbirine değer katacaktır.

Bu arada, Taygun kardeş eğer belediyeye gidersen tramvay konusunu tekrar sor bi zahmet

sayfa 14
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 131415 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler