Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Gar Binası ve Demiryolu
« önceki   123 ... 585960   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Erkan Cabuk
12 yıl önce - Prş 23 Mar 2006, 22:55

Fotoğraflar tanerozbiler adlı uyemize aittir. Kendisi ile irtibata geçilemediği için buraya taşındı

(+)

(+)

(+)

(+)

kocatorun

11 yıl önce - Çrş 14 Hzr 2006, 12:06

Merhaba arkadaşlar
ben siteye yeni üye oldum ve bir demiryolcu olarak ilk baktığım yerlerden birisi de tabii ki Eskişehir Gar binası oldu. Arkadaşlar sağolsunlar çok güzel resimler yüklemişler. Elimdeki gar resimlerinden en çok hoşuma gidenler bu kış çektiğim üç tanesi. İşte sizlere de bu üç resmi sunmak istedim. Ben özellikle 3. resmi çok beğeniyorum, sizlerin de beğeneceğinizi umarım.
Bütün emeği geçenlere teşekkürler...

(+)

(+)

(+)

NOT: Daha önce yanlışlıkla düşük kaliteli resimler yüklemişim. Aynı resimleri yeniden yükledim. Serverde gereksiz yer kaplamaması için denetçi arkadaşların "kocatorun_Gar01.jpg , kocatorun_Gar02.jpg , kocatorun_Gar03.jpg" adlı resimleri silmesini rica ediyorum, tesekkürler.

a.ozan şen
11 yıl önce - Pzr 18 Hzr 2006, 19:15

BU DAHA BİRŞEY DEĞİL.eskiden gar binası küçük,iki kat,kesme taş bir binaymış.sonradan bu yapılmış.ankara,haydarpaşa,sakarya istasyon binaları hep öyleymiş.
şimdi o binalardan ilçelerde vardır ama illerde kalmamış.

M.Ali Sade
11 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 05:54

Eskişehir ulaşıma ve iletişime eskiden beri çok değer veren bir şehirdir.Resimlerini gördüğümüz Gar binası da bunun bir örneği.Trenle yaptığım bütün seyahatlerde tren Eskişehir'e geldiğinde mutlaka aşağı inip bu binayı gezmişimdir.Zaten Eskişehirliler için de bu binanın önem çoktur,bildiğim kadarıyla.Gar aynı zamanda bir gezi yeridir.Gelen geçen trenler incelenir,düğün salonu,çay bahçeleri vs.dolaşılır.Sandviç,yoğurt,ayran alınır.

murti26
11 yıl önce - Sal 27 Hzr 2006, 00:54

Hızlı tren bulmacası çözüldü mü? Bilgisi olan varsa ve bizimle paylaşırsa çok sevinirim.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 585960   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR