Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Gar Binası ve Demiryolu
123 ... 606162   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Jan_ZeyneP

13 yıl önce - Çrş 02 Şub 2005, 20:06
Eskişehir Gar Binası ve Demiryolu

(+)

(+)

(+)

En son Jan_ZeyneP tarafından Pzr 10 Nis 2005, 17:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

TolgaTek
13 yıl önce - Pts 14 Mar 2005, 04:25
Demiryolunun kendisi

Bu fotoğrafın wowluk pek bir yanı yok sadece bir an Eskişehir'e eldeki fotoğraflardan ne ekleyebilirim diye düşünürken, pek çok site üyesinin bu güne dek şehre sadece ve sadece bu açıdan bakmış olabileceği aklıma geldi. Onlara biraz nostalji olsun dedim Ben de eskiden Ankara'dan her Istanbul'a trenle geçişte Eskişehir'i sadece bu açıdan görmüştüm. Simdi ise içindeyim, ve ne kadar farklı bir yer olduğunu artık biliyorum....

(+)

Simdi asıl bombayı patlatayım. Ciddiler mi bilemiyorum ama bana minik bir kuş dedi ki, şehrin içinden geçen demiryolunun tamamen (en azından merkezdeki bir kaç km.lik kısmının) yer altına alınması projesi hazırlanıyor olabilirmiş... Eğer bu duyduğum şey ciddi ise, birincisi bu görüntü geri gelmemek üzere gidecek, ve benim fotomun altına bir gün yeni halini ekleyerek wow, neymiş, ne olmuş diyeceğiz.

Ikincisi ve asıl önemlisi Eskişehir'in şu an en büyük sıkıntısı olan şehir merkezinin genişleyecek alan bulamaması sorunu çözülecek. Ama nasıl yapacaklar bilemiyorum.... Diğer yandan Porsuk da hayatta temizlenemez diyordum, temizlendi.... Hadi bakalım.... bir süre daha trafik aksayabilir ama buna değecek gibi....

Kemal
13 yıl önce - Cum 18 Mar 2005, 11:51

(+)

Ramazan_2632
13 yıl önce - Pzr 10 Nis 2005, 15:17

GAR VE ÇEVRESİ

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

YORUMLARINIZI EKLERSENİZ SEVİNİRİM. ÇÜNKÜ NERDE YANLIŞIM VARSA ONU DÜZELTEYİM!!!!!!

Ramazan_2632
13 yıl önce - Pzr 12 Hzr 2005, 18:30
Yukarıdan T.C.D.D

T.C.D.D'nin rayları baya eskimiş yahu Birde bunun üstünde hızlı tren koymaya çalışıyorlar bu raylara hızlı tren koyarsanız uçar tabi.Haksızmıyım...

(+)

Ben bunun başlığına karışık raylar koymak istiyorum.Baksanıza neyin nerde olduğu belli değil.Allah makinistlere kolaylık vesin. (Yani babama)

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 606162   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR