Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Uğuray
site denetçisi
4 yıl önce - Pts 09 Hzr 2014, 09:58

Taksim'de kaybolmuştur belki de.

Misafir be5

4 yıl önce - Cum 19 Eyl 2014, 14:45

pendikten beşiktaşa nasıl gidilir???????????????????????????

Misafir 6b8

4 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2014, 03:36

Merhaba benim de bir sorum olacakti. Bahcelievlerden üsküdara gitmek istiyorum yardimci olur musunuz en kisa nasil ulasabilirim(vapurla geciş disinda)

Neslihan D55
4 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2014, 03:50

bahçelievler metroyla aksaraya gidip ,yenikapıdan marmaraya binerek üsküdara gidebilirsiniz.

alim80
4 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2014, 03:50

Alıntı:
Merhaba benim de bir sorum olacakti. Bahcelievlerden üsküdara gitmek istiyorum yardimci olur musunuz en kisa nasil ulasabilirim(vapurla geciş disinda)

1- Bahçelievlerde metrobüse binip köprüyü geçince ilk durakta inin. Beylerbeyi yönüne doğru 300 m yürüyüp oradan üsküdara giden otobüs yada dolmuşlara binebilirsiniz

2- bahçelievlerde metrobüse binip altunizade de inip oradan minübüs yada otobüse binerek üsküdara inebilirsiniz

3- bahçelievlerden kazlıçeşmeye geçip oradan marmarayla üsküdara geçebilirsiniz.

Misafir 6b6

4 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2014, 04:06

çok teşekkür ederim bilgilendirdiginiz icin. Bahçelievler metrobüsle aktarmasiz direk olarak üsküdara geçilebilme şansımız var yani

ahmetsever
4 yıl önce - Pts 22 Eyl 2014, 08:59

Alıntı:
Bahçelievler metrobüsle aktarmasiz direk olarak üsküdara geçilebilme şansımız var yani

Bahçelievler'den metrobüsle aktarmasız direkt olarak Üsküdar'a geçemezsiniz. Metrobüsten;
Boğaziçi köprüsü durağında inip, alt yola yürüyerek Boğaz hattından gelen otobüs/minibüslerle Üsküdar'a veya
Altunizade durağında inip, üst geçitlerden geçerek otobüs/minibüs ile Üsküdar'a inebilirsiniz.

Misafir 90e

4 yıl önce - Pzr 12 Ekm 2014, 18:31

Pendikten ya da kartaldan maltepeden vapurla direk besiktasa gidilme sansi var mi

Burç

4 yıl önce - Pzr 12 Ekm 2014, 18:38

Pendik veya kartal'dan Beşiktaş vapuru yok.

Misafir 646

4 yıl önce - Sal 14 Ekm 2014, 01:53

merhaba. Kadıköy uzunçayır metrobüsden şişliye ve kurtuluşa nasıl gidebilirim?

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet