Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
mahmut baylan
6 yıl önce - Pzr 25 May 2014, 23:26
Samsun - Bafra - Çelikpark AVM

Evet arkadaşlar ;Baframızda yapımı devam eden AVM için yeni başlık açma gereği duydum. İnşaat yaklaşık 5 ay öncesinden başladı.Ne zaman biteceğine yönelik resmi bir bilgi, herhangi bir haber yok. Yakında inşaat alanından fotoğraflar ekleyeceğim.
AVM eski Bafra düğün sarayının olduğu yerde yapılıyor. Ve 30.000 m² kapalı alanı ve 13.000 m² kiralanabilir alan olacak

(+)

(+)

(+)

https://www.facebook.com/celikparkavmbafra

21ahmet
6 yıl önce - Pts 26 May 2014, 02:34

Pek büyük sayılmaz ama lüks bir avmye benziyor.Hayırlı olsun.

Neslihan D55
6 yıl önce - Pts 26 May 2014, 23:45

Alıntı:
Pek büyük sayılmaz ama lüks bir avmye benziyor.Hayırlı olsun.

Daha büyüğü için Bafra'nın daha daha büyümesi lazım Bafra için böyle bir avm şimdilik çok güzell,hayırlısı olsun..

sefa uzun
6 yıl önce - Pts 26 May 2014, 23:55

Bafra için ideal.İlçeye AVM kurmak çok riskli bir iş ama Bafra kaldırır bence.
Artık Samsun'un ilçelerine de AVM'ler yapılmakta örnek Çarşamba Bafra.

Cemoli D18
6 yıl önce - Pts 26 May 2014, 23:57

Çelik Bafra ismi daha yerel olurdu diye düşünüyorum

mahmut baylan
6 yıl önce - Pzr 08 Hzr 2014, 05:34

Alıntı:
Başkan Şahin'den AVM açıklaması
Bafra Belediye Başkanı zihni Şahin, Bafra Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısında Bafra`ya yapılmakta olan alışveriş merkezi ile ilgili ortaya atılan iddialar hakkında açıklamada bulundu.

Zihni Şahin yaptığı açıklamada şöyle söyledi;

Bafra`mızda Hasan Beyin döneminde olsun önceki dönemlerde olsun ” Ã‹Å“Bafra kocaman bir köy` diyerek Bafra`yı küçültücü şeyler söyleyip iyi bir görev yaptığını zannedenler var.

Arkadaşlar Bafra`ya bir alışveriş merkezi (AVM) yapılıyor. Sefer Bey`in (Uyar) oraya da baktılar hatırladığım kadarı ile. Bizim projemiz şuydu: Trabzon Forum`u yapan Alman firmasının buradaki işlerini yürüten eski arkadaşlarımız, ” Ã‹Å“Zihni abi size de bir şey yapalım` dediler. Bende bir yer gösterdim beğenmediler. Sonra kendileri gezerken otogarın yerini beğeniyorlar. Tabi otogar hizmet alanı ama böyle olurken vatandaş gelmiş, benim de haberim yok. Bafra Düğün Salonunun yerinde beraber bir şey yapmışlar.

Bafra`ya köy diyoruz... Şimdi, Piazza`ya gidin, Yeşilyurt`a gidin, nereye giderseniz gidin Bafralılar orada. Allah`tan korksun bunu söyleyen. Esnaf arkadaşlar da; yok şöyleydi yok böyleydi. Her şeyde bir dedikodu oluyor Bafra`da.

Bir alışveriş merkezinin Bafra`ya itibar kazandırıp kazandırmayacağını Bafralı bilmiyor mu? Bafralı gelsin burada gezsin dışarıdan da insan gelsin. Bafralı gitsin yer kiralasın yabancı birisi değil.

Ayrı bir dedikodu da bu, Belediye başkanı Bafra`ya AVM getirerek Bafra`ya zarar veriyor. Bafra Belediyesi yer vermiş. Vermiş olsa bile ne zararı var. Buna anlamıyorum bir defa hangi mantıkla yazıldı.
Burada müteahhitlik yapan arkadaşlarda var. Burada yeşil alan göstermek zorunda. Vatandaş 1 dönümlük yeşil alanı almış ona göre de işlem yapılmıştır. Bunu yazmanın, hangi beyindir bilmiyorum ben onları Allah`a havale ediyorum.
Başka bir şey demiyorum. Bu Kadar vicdansızca, bilip bilmediği konuda yazı yazmalar. Artık her şeyin seviyesini bitirdiler.
Ben bunu açık söylüyorum ben bunu birkaç defa daha söyledim. Ben belediyeye de meclise de 50 yıl başkanlık yapsam ne birisiyle ne de şahsi hiçbir menfaatimi bulamaz. Böyle bir şeye ihtiyacımızda yok ve buradaki arkadaşlarında yok. Onun için kimse işi oraya buraya çekmeye çalışmasın. Biz göründüğümüz gibi bir insanız onun için kimse kusura bakmasın kimseye eyvallahımız yok. Ne yazarlarsa yazsınlar. Sorumlu basın da, böyle basıncılıkla geçinip ortalığı karıştırmak isteyenlere versinler cevabı.

http://www.bafravip.com/baskan-sahinden-avm-acikl ...43491h.htm

mahmut baylan
6 yıl önce - Çrş 09 Tem 2014, 03:07

(+)

(+)

İsmet Bayramoğlu
6 yıl önce - Çrş 09 Tem 2014, 03:32

Her avm yapıldığında klişe laflar başlıyor.Esnaf kan ağlıyıor, boş yatırım gibi. Bafra da bu zamana kadar avm olmaması suç bence.

Misafir a04

5 yıl önce - Pts 15 Eyl 2014, 00:06

Yeni resim yüklerseniz sevinirim...

Yalçın Kaya
5 yıl önce - Çrş 29 Ekm 2014, 10:12

http://www.dogainsaat.net/default.aspx?id=31& ...rans-detay

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET