Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Demir Altan
1 yıl önce - Cmt 02 Mar 2019, 16:02

Alıntı:
Bu yatırımın size nesi kötü geldi araç sayısı narlıdere hattı buca hattı ve yapılırsa otogar hattına yeni araçlar alınıcak bukadar metro vagonunu nereye koysunlar bi fikriniz varmı çok parlak bilgilerin varsa söyle hazır olan halkapınar açık deposu bunu karşılayabilirmi

Şimdi düşündüm de alan yok haklısın. Çözüm olarak Barankaya var. Sağ olsunlar her yere yetişiyorlar.

mahmut11
1 yıl önce - Cmt 02 Mar 2019, 16:12

Alıntı:
Bu yatırımın size nesi kötü geldi araç sayısı narlıdere hattı buca hattı ve yapılırsa otogar hattına yeni araçlar alınıcak bukadar metro vagonunu nereye koysunlar bi fikriniz varmı çok parlak bilgilerin varsa söyle hazır olan halkapınar açık deposu bunu karşılayabilirmi

Bunu başka bir yere yapamazlar mıydı? Ya da başka şekilde. Belediyeyi savunmak için bu kadar kıvranmaya gerek yok bence. Fatih Caddesi Kavşağı'ndan, (Kamil Tunca'dan gelirken) Halkapınar Tramvay'a kadar oluşan trafikten haberin yok mu? Yol daraldı farkındaysan.

Çağrı33
1 yıl önce - Cmt 02 Mar 2019, 16:39

Alıntı:
Bunu başka bir yere yapamazlar mıydı? Ya da başka şekilde. Belediyeyi savunmak için bu kadar kıvranmaya gerek yok bence. Fatih Caddesi Kavşağı'ndan, (Kamil Tunca'dan gelirken) Halkapınar Tramvay'a kadar oluşan trafikten haberin yok mu? Yol daraldı farkındaysan.

Yolun daralması inşaat bitene kadar bitince eski haline dönecek bunu görsellerindede gösteriyor bunu düşünemiyorsan bence daha yorum yazma kapasiteni anladım nekadar olduğunu

mahmut11
1 yıl önce - Cmt 02 Mar 2019, 16:42

12 aydan uzun süredir yol kapalı. Bu kadar çile çektirmeye hakkı yok insanlara. Görsellerde gösterirler ama gerçeği de ortada işte. Hoş bu rezaleti savunanlara ne anlatabilirim bilmiyorum. Ama bildiğim tek şey otogara gitmek zehir oldu

Çağrı33
1 yıl önce - Cmt 02 Mar 2019, 16:48

Alıntı:
12 aydan uzun süredir yol kapalı. Bu kadar çile çektirmeye hakkı yok insanlara. Görsellerde gösterirler ama gerçeği de ortada işte. Hoş bu rezaleti savunanlara ne anlatabilirim bilmiyorum. Ama bildiğim tek şey otogara gitmek zehir oldu

Haydarpaşa pendik banliyö hattı 2016 da biticekti ama hala bitmedi

Ona bakarsan narlıdere metrosu içinde yol daraldı bitince açılacak inşaat yapıyorsun elbet aksaklıklar çıkabilir

Bu yeraltı vagonunun ihalesi tekrardan yapıldı bi önceki firma iflas etti die bıraktı yeni asır gazetesinde çalışıyorsun mahmut az araştır gazetecilik işi araştırmaktır

mahmut11
1 yıl önce - Cmt 02 Mar 2019, 17:24

Bunun konumuz ile alakası Yok ... çekilen çile ortada
.. Bunu savunmak neyin nesi? İzmir'e bu çileyi normal göstermek akıl işi değil

Çağrı33
1 yıl önce - Cmt 02 Mar 2019, 17:46

Alıntı:

Bunun konumuz ile alakası Yok ... çekilen çile ortada
.. Bunu savunmak neyin nesi? İzmir'e bu çileyi normal göstermek akıl işi değil

Sanki bu inşaat hiç bitmicekmişmi konuşuyorsunda ondan söylüyorum inşaat bitmez ya da yıllarca ortada kalır bişi diyemem sonuçta yer üstüne bişey yapmıyorsun aşağıya doğru inşaat yapıyorsun toprak yapısı ordan gecen pis su temiz su vs vs hatları var senin klavyaede yazdığın kadar kolay olmuyor bazı şeyler sen gazeteci olmak içim bile kaç yıl ünv ya da kaç sınava giriyorsun dimi size kalsa bugün kazılsın 1 ay sonra hizmete alınsın mantığınız bu

mahmut11
1 yıl önce - Cmt 02 Mar 2019, 18:02

2016 Aralıktan bu yana ne kadar sure geçmiş artık ben hesaplarken utanıyorum.

Bu saçmalığı hala savunma çabaları komik duruyor. İzmirin en yoğun bölgelerinden biri üstelik.

Çağrı33
1 yıl önce - Cmt 02 Mar 2019, 18:40

Alıntı:
2016 Aralıktan bu yana ne kadar sure geçmiş artık ben hesaplarken utanıyorum.

Ben istanbula 2012 de gitmiştim haydarpaşa gebze banliyo hattı başlamıştı 2016 da bitecekti yıl oldu 2019 hala bitmedi bende bunu anlatmaya çalışıyorum sende anlamamak için ısrar ediyorsun çok biliyorsan gazetecilik yerine mimarlık okusaydın ya da inşaat mühendisliği

Sana diyorum ki mahkeme durdurdu ihale tekrardan yapıldı ANLIYORMUSUN ihale zaten 1 yılı buldu tekrarlanması

mahmut11
1 yıl önce - Cmt 02 Mar 2019, 18:43

İstanbul beni ilgilendirmiyor doğrusu.
76 km.lik bir hat ile bir vagon otoparkının zaten alakası yok.

Ben çektiğim yol çilesine bakarım...
Şehrin ortasında bir hançer var.. Bitmek bilmiyor..

Senin canın klavye kavgası istiyor ama yok ben almayım..

sayfa 9
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege