Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
izmir29
3 yıl önce - Pzr 08 Oca 2017, 22:54

anıl kardeşim gecen günler halkapınarın geleceği ile ilgili yerel gazetede bi haber çıkmıştı belediyenin ulaşım entegre proje yarışması diye üniversitelerinde katılmış olduğu ve birinci seçilen bir proje bu şekildeydi ancak nezaman başlanacak bilmiyorum

Anıl 95
3 yıl önce - Pzr 08 Oca 2017, 22:56

Ulaşım entegrasyon merkezi olacakmış işe yarar umarım

Tacettin Şenel

3 yıl önce - Pzr 08 Oca 2017, 22:58

Alıntı:
anıl kardeşim gecen günler halkapınarın geleceği ile ilgili yerel gazetede bi haber çıkmıştı belediyenin ulaşım entegre proje yarışması diye üniversitelerinde katılmış olduğu ve birinci seçilen bir proje bu şekildeydi ancak nezaman başlanacak bilmiyorum

Proje ne İle Alakalıdır Birde Halkapınar deresindeki Tezek akımı ve tezek kokusu sorunu çözüldümü acaba Halkapınarın geleceğini düşünüyorsak önce Ayyaşlardan Şarapçılardan Ve Torbacılardan arındılalım Travestiler yol kesiyor halkapınarda Yaşanmaz bu İzmirde Yok Ben gidiyorum İstanbul Ümraniyeye....

alpertam35
2 yıl önce - Pts 26 Mar 2018, 21:23

Projede son durum nedir? Yavaş ilerliyor gibi.

Misafir d92

2 yıl önce - Pts 26 Mar 2018, 22:34

Once araba otoparki yapsinlar.kapali otoparklar 300 lira. Acik otopark neredeyse yok. Mafya dilu her kose basi. Daha dune kadar tepecikte polisler ceza yaziyordu simdi izelman acik otoparki yapmislar gelene gecene 8.5 lira kitliyorlar. 3 5 lira olur otopark. Emeksiz kazanc pesinde belediye

Misafir b43

2 yıl önce - Pts 26 Mar 2018, 22:41

Eskişehirdede aynı saati 8 TL

Misafir 787

2 yıl önce - Sal 27 Mar 2018, 21:11

dünyanın parasına yeraltı metropark yapılıyor oysa uç noktalarda çok ucuza yerüstü metropark yapılırdı üçkuylarda tonla belediye arazisi varken halkapınar tövbe tövbe

Özgür30
2 yıl önce - Sal 27 Mar 2018, 21:21

Alıntı:
dünyanın parasına yeraltı metropark yapılıyor oysa uç noktalarda çok ucuza yerüstü metropark yapılırdı üçkuylarda tonla belediye arazisi varken halkapınar tövbe tövbe

Uç noktalarmı ne kadar pırıl pırıl akıllı bi yorum bu üçkuyularda nereye yapmayı düşünürsün metro park yer üstüne okadar sıkışıklıkta o bölgede yer altından giden metronun neden yer üstüne metropark yapılsın şu senin parlak projelerini bi anlatta bilelim

Demir Altan
1 yıl önce - Cmt 02 Mar 2019, 10:08

önceleri gelir geçerken metro inşaatı sanmıştım sevinmiştim. Sonra herhalde battı çıktı yapılıyor dedim yine de iyi dedim...Birde baktım metro parkıymış. Dünyanın en kötü belediyesi İzmirrrr..yaşasın bir şeyde birinciyiz. Bari 20-25 katlı yapsalardı...ilerde lazım olur...

Çağrı33
1 yıl önce - Cmt 02 Mar 2019, 15:54

Alıntı:
önceleri gelir geçerken metro inşaatı sanmıştım sevinmiştim. Sonra herhalde battı çıktı yapılıyor dedim yine de iyi dedim...Birde baktım metro parkıymış. Dünyanın en kötü belediyesi İzmirrrr..yaşasın bir şeyde birinciyiz. Bari 20-25 katlı yapsalardı...ilerde lazım olur.

Bu yatırımın size nesi kötü geldi araç sayısı narlıdere hattı buca hattı ve yapılırsa otogar hattına yeni araçlar alınıcak bukadar metro vagonunu nereye koysunlar bi fikriniz varmı çok parlak bilgilerin varsa söyle hazır olan halkapınar açık deposu bunu karşılayabilirmi

sayfa 8
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege