Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 2014-2019 Dönemi Proje ve Çalışmaları
« önceki   123 ... 525354   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
osman21
4 yıl önce - Cum 16 May 2014, 22:38

Aslında bütün bu projeler ( hatta çoğu proje bile değil) basit, olması gereken şeyler.. Belediye başkanları, dönem sonunda mahcup olmamak için iddialı herhangi bir proje ortaya koymamışlar. Bu da aslında hizmet için çok da heyecanlı olmadıklarını gösterir Hele de yeni yasayla birlikte belediye bütçelerinin bu kadar arttığı bir dönemde Diyarbakırı değiştirecek büyük projeler beklerdim. en azından sur içinin ve çevresindeki (fişkaya ve ben-u sen dahil) gecekonduların yıkılması ile ilgili NET bir söylem beklerdim.

Bugün belediyenin yaptığı halk toplantısına gelenlerin çoğunun iş istemek için geldiğini okudum. Belediye başkanlarımız yine bu duruma çok üzüldüklerini ancak iş sorununun çözümünün belediyeye işçi almak olmadığını söylemişler. Oysa bu insanlarımıza iş bulmanın en kolay yolunun suriçini turizmin merkezlerinden biri haline getirmek ve çözümün de sur içini gecekondulardan temizlemek olduğunu onlar da bizim kadar biliyorlar. Öyleyse neden buna çözüm üretmiyorlar anlaşılır gibi değil. Neden Türkiyedeki en uzun süren dönüşüm projesi Diyarbakır'da?
Neden buna çözüm üretmiyorsunuz?

SAYIN EŞBAŞKANLARIM; İŞSİZ İNSANLARIMIZA ÜZÜLMENİZİ İSTEMİYORUZ, ÇÖZÜM ÜRETMENİZİ İSTİYORUZ. ÜZÜLMENİZİN İNSANLARIMIZA BİR YARARI YOKKKKKK...

GERÇEKTEN ÜZÜLÜYORSANIZ İŞ İMKANI YARATACAK PROJELER ÜRETİRSİNİZ AKSİ TAKDİRDE SAMİMİYETİNİZE KİMSE İNANMAZ.

Kurtuluş21
4 yıl önce - Cmt 17 May 2014, 21:47

Rica ederim arkadaşlar büyük bir zevkle derledim keşke çok daha güzel projeler olsaydı, umarım listelediklerimin ekseriyatı 5. yılı görmeden hallolur. Özel sektör yatırım ve icraatları, kamu icraatları vs. ile umarım önce ki 5 yıldan çok daha kazanım dolu bir 5 yıl geçiririz.

Takipçisi olmak şart...

rohat gülmeş
4 yıl önce - Pzr 18 May 2014, 01:26

Projeler arasında şehrin ana arterlerinde bisiklet yolu yapılması da var. Çevre dostu bu ulaşım alternatifi hayata geçirilirse harika olur.

Kurtuluş21
3 yıl önce - Pzr 20 Tem 2014, 22:36

Bu başlığı çok ihmal ettik

En önemli hizmet şüphezi 17 ilçenin ekonomik ve konforlu ulaşımının BŞB olarak sağlanması oldu...

Dicle Vadisinde kaçak yapıların yıkılması...

Mardin Kapı - Gazi Köşkü güzergahı Asfalt Çalışması

(Büyüt)

Umarım kısa süre içinde HRS ile ilgili paylaşımlara başlarız.

Yasin Aslanhan

3 yıl önce - Sal 22 Tem 2014, 10:10

Ellerine sağlık umarım bunların hepsi 5 yıl içinde gerçekleşir veya en azından temelleri atılmış olur.. Öncelikli olarak yağmur suyu şebekesi ve hafif raylı sistemin bitirilmesi gerektiği kanaatindeyim. Yağmur suyu şebekesi çalışmaları başlandı zaten.. umarım en kısa zamanda şu hafif raylı sistem için de somut adımlar atılır.. Onun dışında şu bilim ve gözlem evi hoşuma gitti. Bu tür şeylere de ihtiyacımız var

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 525354   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler