Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 25
erhan24
11 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 11:28

taygun21
11 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 18:00

Yeni bağlantı yolunda yıkımlar tamamlandı

Kentte araç trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ile Bağlar ilçelerini birbirine bağlayacak olan yeni bağlantı yolu üzerinde bulunan 4 apartmanı kamulaştırarak yıkımını tamamladı. Gevran Caddesi ile Turgut Özal Bulvarı’nı birbirine bağlayacak olan 375 metre uzunluğunda, 20 metre genişliğinde gidiş ve geliş yönlü inşa edilecek yeni bağlantı yolunda yıkım çalışmalarının ardından asfaltlama çalışmaları başlayacak.

http://www.diyarbakir.bel.tr/haberler/7032-imar.html

Misafir ffa

11 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 18:53

Bu yol , taa ahmet bilgin zamaninda projelendirilip ihalesi yapilan bir yoldu. Hatta tren rayinin ordan araclar icin yapilacak köprülü kavsagin ayaklari bile dikilmisti. Ne yazik ki ilk secimde gonderilince yerine gelen feridun celik projeyi iptal etti. Daha sonra o beton ayaklar da yiktirildi. Sonra osman baydemir defalarca yapacagiz dedigi halde her zamanki gibi lafta kaldi. Nihayet sorun cozen biri geldi.

Ömerg21
11 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 21:25

Büyükşehirde %50 kadın çalışan kotası vardı bir zamanlar
Bir kenti kent yapan sadece albenili kaldırımlar refüjler kavşaklar ve parklar değil.
Kadın çalışmalarının da pay sahibi olduğu bir belediye kültür Sanat faaliyetlerinin bol olduğu ve bunlara teşvik eden bir hizmet anlayışı olmalı. Bugüne kadar hep hizmetleri konuştuk ama bu hususu da göz ardı etmemek lazım

paylaşılan fotoğraf bugün tüm belediye kademelerinde çalışanların park açılışına getirilmesinden

Misafir 2d6

11 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 00:28

ÖMER 21 stadin bir kac fotosunu cekebilirmisin birader

Misafir 3d6

11 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 12:07

Bayan kotasi artmali Ömer21 kardeş haklısın peki bu bayanlar şimdi nerede .Ihraç mı edildiler?

drserhad

11 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 10:47

belediye çalışanlarının bir çoğu ihraç edildi zaten. işçisinden mühendisine kadar..

Misafir 584

11 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 11:02

Selamun aleykum,dokuz çeltikte ki yapilacak 50 metre yolun imar haritasinin fotosunu yayinlayacak bi arkadas var mi?ben biturlu guzergahinin nasil olacagini bulamadim.yardimci olacak arkadaslara simdiden cok tesekkur ederim

Misafir 092

11 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 11:39

pkk terör örgütüyle bağlantıları varsa ihraç edilmeleri iyi olmuştur.Devletin bunlari affetmesi insanlarımıza büyük ihanettir.Devletin üniversitelerinde oku doktor ol mühendis ol sonra devlet kurumlarında pkkyı destekle.Yeni yönetim ümit ediyorum ki ülkesine bağlı Diyarbakırlılari işe almıştır. Diyarbakırlı arkadaşlarım adamın hası dostlarım oldu.Çevreden aldığı göçlerle kenti bozdular biliyoruz.

turhan özyurt
10 ay önce - Çrş 17 Oca 2018, 01:03

Taygun, yeni bağlantı yolu açılınca dolmuş ve otobüs hatları da bu yola mı verilecek yoksa eski güzergahtan devam mı edilecek? Bilginiz var mı?

sayfa 25
« önceki   123 ... 242526 ... 313233   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET