Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 2014-2019 Dönemi Proje ve Çalışmaları
« önceki   1234 ... 525354   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
eneskutay2121

3 yıl önce - Sal 22 Tem 2014, 15:02

Arkadaslar belediye, büyüksehir belediyesi binasinin yanina yaptigi katli otoparki bi gidip gorun isterim insanlari nasil kandiriyorlar yaziklar olsun... Katli diye yaptiklari yer alti otoparki keske fotograf cekebilecek firsatim olsaydi.

bilal21
3 yıl önce - Sal 22 Tem 2014, 16:54

Alıntı:
Bu şehirde insanlar kafasına göre ticari amaçla gecekondu yapmayacak

Gülten hanım böyle demiş, demek ticari amaç dışında gecekondu yapılabilir anlamını mı çıkarıyorum

http://www.diyarbakir.bel.tr/newsdetails.aspx?ID= ...mp;natid=0

erd__
3 yıl önce - Sal 26 Ağu 2014, 01:44

Alıntı:
Arkadaslar belediye, büyüksehir belediyesi binasinin yanina yaptigi katli otoparki bi gidip gorun isterim insanlari nasil kandiriyorlar yaziklar olsun... Katli diye yaptiklari yer alti otoparki keske fotograf cekebilecek firsatim olsaydi.

orası iki katlı

taygun21
3 yıl önce - Sal 12 May 2015, 22:39
Elazığ Caddesi düzenleme çalışmaları devam ediyor

Elazığ Bulvarına da bisiklet yolu yapılıyor.

http://demo.diyarbakir.bel.tr/bilgi-bankasi/haber ...nleme.html

Büyükşehir Belediyemizin Elazığ Caddesi’nde yürüttüğü yol düzenleme çalışmaları devam ediyor.  Caddede askeriyeye ait duvarın yaklaşık 10 metre geriye alınması ve eski duvarın yıkılmasıyla başlayan çalışmalar kapsamında, 2 gidiş ve 2 geliş şeklinde olan cadde 4 geliş 3 gidiş şeklinde düzenlenmeye başlandı.  3 metre genişliğinde gidiş geliş bisiklet yolunun da yapılacağı düzenleme çalışmalarının tamamlanmasıyla Elazığ Caddesi, Mahabad Bulvarı gibi olacak

caddedeki enerji hatlarının yeraltına alınması, bisiklet yolunun ve kaldırımların tamamlanması da ekim ayı sonunda tamamlanacak

(+)

Misafir 667

3 yıl önce - Sal 12 May 2015, 22:48

taygun21 büyükşehirin 5 yil içinde yapacağı hi,zmetlerin videosu var ona ulaşamadım raylı sistem görüntüsüde varmş onu bulursa vede bizlerle üayşlaiırsan cok sevınıırm tşk

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 525354   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler