Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Berktuğ
site denetçisi

4 yıl önce - Sal 13 May 2014, 22:23
Balıkesir - Yeni SGK Binası


SGK’YA YENİ BİNA
Alıntı:
Emin Buldan’ı ziyaret eden SGK İl Müdürü Ömer Çalışkan kurum için yeni bina müjdesi verdiSGK İl Müdür Yardımcısı Arslan Kılıç ve Altıeylül Müdürü Emine Akdoğan’ın da hazır bulunduğu ziyarette başarılı müdür Çalışan “GMKA’nın yanındaki kurumumuza ait arsanın ihalesi ve yapımı TOKİ tarafından gerçekleştirilecek, 600 günlük iş yapım süresi var. Balıkesir modern bir SGK hizmet binasına sahip olacak çalışanlarımız da rahat edecek” dedi. Müdür Çalışkan mükellefler için de “Ödeme mektubunu aldıklarında mutlaka kurumumuza gelip konuşsunlar” diye çağrı yaptı.

Kaynak: http://www.gazeteyenisoz.com/haber-9581-sgkya-yen ...-bina.html

Bir an önce inşaatı tamamlanıp hizmete girmesi dileğiyle, şu anda 2 ayrı binada ve çok sıkışık biçimde hizmet verilmekte.


Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Pts 26 Oca 2015, 16:52

SGKYA YENİ, MODERN HİZMET BİNASI GELİYOR
Alıntı:
Balıkesir SGK İl Müdürü Ömer Çalışkan, Güney Marmara Kalkınma Ajansı yanındaki yeni hizmet binasının zemin altı 2 kat olmak üzere, 5 katlı 12 bin metrekare kullanım bir hizmet binası olacağını söyledi.Tüm birimler tek çatı altında toplanacak.. Çok kaliteli hizmet verilecek.. Balıkesir Sosyal Güvenlik Kurumu`nün yeni il müdürlüğü hizmet binasının yapımı başladı. Balıkesir`de KÜÇÜKSAN karşısındaki eski Köy Hizmetleri misafirhanesinin olduğu alanda yapımı başlayan hizmet binası 600 günde bitirilerek teslim edilecek.
SGK hizmet binası hakkında bilgi veren İl Müdürü Ömer Çalışkan “Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet binası yetersiz. Bilindiği üzere üç ayrı yerde halkımıza hizmet vermeye çalışıyoruz. Yeni hizmet binası bittiğinde bütün birimlerimiz tek çatı altında toplayacağız. Yaşlılık, İş Kazası ve çalışanlara hizmet veren akla gelen tüm birimler tek çatı altında hizmet verecek. Yeni hizmet binasında çok kaliteli hizmet verilecektir” dedi.

600 İŞ GÜNÜNDE TAMAM
Sosyal Güvenlik Kurumu yeni hizmet binasının 600 iş gününde bitirilerek teslim edileceğini söyleyen Müdür Çalışkan “Çok modern bir binada hizmet verilecek. Yeni hizmet binamız zemine doğru iki kat. Üstü ile birlikte 5 katlı olacak. 12 bin metrekare alanda hizmet verilecek. Çok hızlı hizmet verecek sistemlerle donatılacak. Balıkesir`i son derece modern hizmet veren bir binaya kavuşturacağız. Balıkesirlilere maksimum derecede hızlı ve sağlıklı hizmet vereceğiz. Bunun için binanın bitmesini sabırsızlıkla beklemekteyiz” bilgisini aktardı.

Kaynak: http://www.demokratgazetesi.com.tr/haber-6566-m-s ...iyor_.html

Geçtiğimiz günlerde çalışmaları başlamıştı umarım planlandığı zamanda biter.


Misafir 630

3 yıl önce - Pts 26 Oca 2015, 17:11

Hastaneye yıllardır gitmemiş insanları gss primi adı altında binlerce lira borçlandır,milyonlarca insanın haberi bile olmasın.Çok mükemmel bir hizmet,daha iyi hizmet için yeni bina lazım heralde.ahmet sert
3 yıl önce - Pts 26 Oca 2015, 22:38SGK binası Bursa yolundaki bu araziye yapılacak,çalışmalar devam ediyor.


Misafir 3fd

3 yıl önce - Sal 27 Oca 2015, 17:01

SGK'nın yeni binasının yapıldığı adresi bilen varsa yazabilir mi?

ahmet sert
3 yıl önce - Sal 27 Oca 2015, 17:12

Bursa Yolunda ,Yeni sanayi sitesinin karşısında ,GMKA'nın yanında,eski Karayolları misafirhanesinin olduğu yer.Tam olarak tarif edecek olursak yeni SGK binasının yapılacağı arazi burada.Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Çrş 28 Oca 2015, 00:19

SGK’YA YENİ HİZMET BİNASI
Alıntı:
Balıkesir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasının inşaatına başlandı.SGK İl Müdürlüğü'nün inşaatı hakkında bilgi veren SGK İl Müdürü Ömer Çalışkan, yeni İl Müdürlüğü binasının 3 bin 213 metre kare arsa üzerinde inşa edileceğini ve 600 günde bitmesinin planlandığını söyledi. Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü binasının yaklaşık 1 milyon 161 bin kişiye hizmet vereceğini ifade eden İl Müdürü Çalışkan yeni hizmet binasının 2 kat yerin altında olmak üzere toplam yedi kat ve 12 bin 500 metrekare olacağını ifade etti. Proje aşamasında vatandaşların yoğun kullandığı servislerin zemin katta olmasına dikkat ettiklerini belirten Çalışkan, "Balıkesir Halkına en iyi hizmet verebilmek için yeni binamız modern bir bina olmasının yanında özürlü ve yaşlı vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn ediliyor" şeklinde konuştu.

Sosyal Güvenlik Kurumu kurumsal yapısına uygun olarak kaliteli, adil, kolay erişilebilir, insan odaklı hizmet vermeye gayret gösterdiklerini vurgulayan SGK Balıkesir İl Müdürü Ömer Çalışkan, bir çok vatandaşın SGK ile işi olduğunu ve bu kadar yoğun bir çalışmanın olduğu SGK kurumunun daha iyi bir binada hizmet vermesinin SGK çalışanlarını olduğu kadar Balıkesir halkını da mutlu edeceğini ifade etti. Çalışkan açıklamasının devamında şunları söyledi: "İl müdürlüğümüzde vatandaşın ve personelin memnuniyetine yönelik aldığımız tedbirleri ve uygulamaya koyduğumuz yeni projeleri günün değişen şartlarına uyarlayarak hizmet kalitesinin arttırılmasına büyük önem veriyoruz. Yeni Hizmet Binamız da 250 kişilik konferans salonu, 80 kişilik eğitim salonu, kompakt arşiv bölümü ve dosyalar için ayrıca asansör, akıllı ısıtma ve soğutma sistemi olacak” açıklamalarında bulundu.

Balıkesir halkına maksimum en iyi hizmetin verilebilmesi için daha iyi fiziki koşullarda rahat ve ferah bir ortamda mümkün olacağını ifade eden Çalışkan, Balıkesir’e yeni hizmet binasının kazandırılması çalışmalarında emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak: http://www.gazeteyenisoz.com/haber-11385-sgkya-ye ...inasi.html

Hizmet Binası İnşaatının bulunduğu alan eskiden İl Özel İdaresi misafirhanesi idi.


Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Prş 05 Mar 2015, 15:16

HAFRİYAT BİTTİ
Alıntı:
Balıkesir SGK`nın birkaç ayrı yerde bulunan hizmet birimleri yeni binada tek çatı altında toplanacak. Modern bina, uzun yıllar hizmet edecek kapasitede yapılacak.Balıkesir`de SGK tam anlamıyla dağılmış olan birimlerini tek çatı altında toplayacak modern binasının temelini önümüzdeki günlerde atacak. Yeni hizmet binası Güney Marmara Kalkınma Ajansı yanında yapılacak. Binanın hafriyatı tamamlandı. Zemine doğru iki katı, üstüne 4 katı bulunacak. SGK yeni hizmet binası 4 bin metrekare alana oturuyor ve yapı modern bir hizmet binası olacak.

Halen üç ayrı yerde Balıkesirli SGK`lılara hizmet vermekte olan kurum, yeni ve modern binada daha kaliteli hizmet sunulacak. Emekli, engelli, SGK`lı olan tüm insanların hizmet kalitesinde çok daha hızlı hizmet alabilecek.

Kaynak: http://www.demokratgazetesi.com.tr/haber-6876-m-h ...bitti.html

Her gün önünden geçiyorum yakında temeli atılıp kat çıkılmaya başlanır.


Misafir 025

3 yıl önce - Prş 05 Mar 2015, 15:36

İşsiz milyonlarca insana genel sağlık sigortası primi altında çıkarılan binlerce liralık borçlarla yapılan modern binalar,çok hayırlı kurum gerçekten Çoğu insanında borcu olduğundan haberi bile yok .. İnsanlar hastaneye gitmeden borçlandırılıyorlar. Yazıktır,günahtır!

Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Pts 23 Mar 2015, 01:31


(+)
22-03-2015 İnşaatta zemin düzlemesi bitirilmiş.
Proje Görselisayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET