Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sait_71
4 yıl önce - Cmt 10 May 2014, 00:14
Kırıkkale - Fikret Karabudak Stadyumu


1930'lu yıllarda Kırıkkale'deki askeri fabrikaların maçlarını oynaması için, dönemin askeri fabrikalar genel müdürü Tümgeneral Fikret Karabudak tarafından yaptırılmıştır. İlk zemini kömür cürufu üzerine serpilmiş ince ırmak kumu olan stadyum 2014 yılında Federasyon tarafından verilen destek ile Fifa standartlarında 1. sınıf sentetik çim ile yenilendi. Soyunma odaları, tel örgüler, koşu pisti ve bir çok yer elden geçti. TFF rakamlarına göre 5.402 koltuk kapasitesi var. BAL'da mücadele eden MKE Kırıkkalespor'un maçlarına ev sahipliği yapıyor. Bu sezon içerisinde Etimesgut Belediyespor ile oynanan maçta çektiğim fotoğraflar ile stadyumu tanıtmak istiyorum:


(+)(+)(+)(+)(+)(+)(+)


Deplasman:


(+)(+)

(+)
Emir GÖKER

4 ay önce - Pzr 26 Ağu 2018, 12:49

Kırıkkalespor pek tutulmuyor Kırıkkale'de. Ordakiler hep Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı tutuyorlar. Stad boşuna mı yapıldı tabiiki yapılmadı ama stad fazla seyirci alamıyor en iyisi kulübü geliştirmek.

Emir GÖKER

4 ay önce - Pzr 09 Eyl 2018, 20:14

Çok bakımsız bir stadyum. Holigan taraftarlar maalesef stadın koltuklarına zarar veriyor. Artık daha modern stad gerek Kırıkkale'ye.cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler