Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri ve Haberler
« önceki   123 ... 313233   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 32
Fener23
3 ay önce - Prş 16 May 2019, 18:39

Doğukent hattı kaldırılmış otobüs gitmiyor onun yerine elbüs gidiyor ben ben bugün hastaneye gittim mecburen elbüse bindim rezillik diz boyu kartı basıpta binemeyenler duraklarda inemeyenler klima zaten fayda etmiyor.

vehbiwow
3 ay önce - Cum 17 May 2019, 18:04

Önceden otobüsler belediyenin değildi müdahale edemiyordu.Şimdi hizmet yine aynı.Hiçbir kalite artışı yok.Otobüslerde klimalar açılmıyor.Vatandaş insan gibi yolculuk ne zaman yapacak acaba?

Cebrail23
2 ay önce - Cmt 01 Hzr 2019, 09:39

Elazığ'da ulaşım 3 gün ücretsiz olacak

Elazığ Belediyesi, vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram geçirmeleri amacıyla bir dizi düzenlemeyi hayata geçirdi. Üç günlük bayram süresince ulaşım hizmetleri ücretsiz sunulacak.

vehbiwow
2 ay önce - Cum 07 Hzr 2019, 14:37

Dışarıda sıcaklık 30 derece, klima çalışan otobüste 40 derece. Kışlık ısıtma klimaları çalışıyor herhalde. Eğer soğutmuyorsa niye bu markayı aldınız? Duraklar ekranlarda görünmüyor. Anons sitemi yok. Akıllı duraklar çalışmıyor. Bu millet bunu mu hakkediyor?

Gerald
2 ay önce - Cum 07 Hzr 2019, 17:36

Simdi dolusurlar eskiden yuruyerek gidiyordunuz buna da şükür edin tayfası herhalde stad bakıyorlar ağrıya kadar gitmislerdir

Cebrail23
2 ay önce - Cum 07 Hzr 2019, 20:05

65 yaş olanlara bedava bilet uygulamasından derhal vazgecilmeli bugün otobüs ile abdullahpasa gittim orduevinin gazi lisesi son durağından abdullahpasa kadar saydım tamı tamına 54 kişi 65 yaş üstü kart okutup araca bindiler BEDAVA olarak başka şehirlerde bu uygulama varmı bilmiyorum ama yazık günah toplamda 52 otobüs günlük 4- 5 bin litre mazot tüketiyor hiç olmazsa bedava değilde indirimli olarak bilet satilmali 2 tl olan tam bilet 1.50 olarak 65 yaş üstüne satilmali ayrıca belediye personelinin ayrı araçlar ile taşınmasida manidar zaten her mahalleye otobüs gidiyor bi zahmet binsinler yazık günah...

Cebrail23
2 ay önce - Cum 07 Hzr 2019, 20:08

Belediye baskaninin istifa edeceği yönünde haberler var tarih mezunu sayın başkan zaten yapamayacagi belli idi...

EJDER23

2 ay önce - Cum 07 Hzr 2019, 23:45

Alıntı:
Belediye baskaninin istifa edeceği yönünde haberler var tarih mezunu sayın başkan zaten yapamayacagi belli idi...

Süleyman SELMANOĞLU , belediye başkanı olduğunda “‘Hamza YANILMAZ’dan yardım isteyip, belediyeyi nasıl yönetebilirim bana yol göster” dedikodusu, Mücahit YANILMAZ , belediye başkanı olduğunda, “belediyeyi mafya ele geçirmiş ben nasıl yönetecem” dedikodusu ve şimdi de bu dedikodu çıktı.Ben istifa edeceğine ihtimal vermiyorum. Eğer ömrümüz vefa ederse Şahin ŞERİFOĞULLARI’ndan sonraki belediye başkanı için de benzer dedikodular çıkacak. Maalesef bu tarz şeyleri seviyoruz.

Bu arada mezun olduğu bölüm ile ilgili niye küçümseyici ifadeler kullanılıyor onu anlamadım. Eğer iyi bir teşkilatçıysa mühendis, şehir planlamacısı ve teknik elemanları gayet güzel organize edebilir ve başarılı olabilir.

GkhanTR
2 ay önce - Cmt 08 Hzr 2019, 02:10

Alıntı:

65 yaş olanlara bedava bilet uygulamasından derhal vazgecilmeli bugün otobüs ile abdullahpasa gittim orduevinin gazi lisesi son durağından abdullahpasa kadar saydım tamı tamına 54 kişi 65 yaş üstü kart okutup araca bindiler BEDAVA olarak başka şehirlerde bu uygulama varmı bilmiyorum ama yazık günah toplamda 52 otobüs günlük 4- 5 bin litre mazot tüketiyor hiç olmazsa bedava değilde indirimli olarak bilet satilmali 2 tl olan tam bilet 1.50 olarak 65 yaş üstüne satilmali ayrıca belediye personelinin ayrı araçlar ile taşınmasida manidar zaten her mahalleye otobüs gidiyor bi zahmet binsinler yazık günah...

Bu sadece Elazığ'da olan bir durum değil. Yasa var bununla ilgili. Türkiye’nin neresine giderse gitsinler 65 yaş üstü birisi bırakın kart okumayı kimliklerini dahi gösterip geçebilirler. Maalesef belediyelerin inisiyatifinde olan bir durum değil.

Kadir2362
2 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 11:27

http://www.elazighaberkent.com/mobil/haber/17493/ ...lacak.html

sayfa 32
« önceki   123 ... 313233   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM