Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri ve Haberler
« önceki   1234 ... 313233   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 3
kebanlı
4 yıl önce - Pzr 13 Tem 2014, 15:23

Tolga bu sitede baskanin yalakalari cirit atiyor sonra sana da yuklenirler neden begenmiyorsun elestiriyorsun diye.

AhmetDemir

4 yıl önce - Pzr 13 Tem 2014, 15:29

İyi güzelde adam en azından bi çaba gösterip start vercek e.karta bunu yalakalıkla bagdaştırmak çok saçma sonuçta bişeyler degişiyor Elazığda insanlar neden hep elestirip küçük görmek isterki.Tunceli 36bin nufuslu bir merkez bu sistemi oluşturmak 10tane otobus hattı için zor olmasa gerek .Ve Elazıgda şu ana kadar e.karta geçilmemişse öncekilerden hesap sorulsun

GkhanTR
4 yıl önce - Pzr 13 Tem 2014, 15:30

Tabiki teknolojiye ayak uydurmak güzel bir şey. Ama şöylede bir durum var Serdar bir olayı da çok abartmamak gerekiyor. Sanki hiç yapılmamış bir şeymiş gibi lanse etmeye gerek yok bence.

kebanlı
4 yıl önce - Pzr 13 Tem 2014, 15:36

Serdar sen Elazigda mi ikamet ediyorsun kardesim eger burda yasiyorsan sen sacmaliyorsun burda degilsen seni mazur gorerek bilmiyorsun derim.
Olay akilli bilet uygulamasi degil olay baskanin her yaptigi daha dogrusu yapmasi gereken isleri Gokhan kardesimin de dedigi gibi abartan ballandiran yalakalardir. Yoksa tabiki yapilmasi gerekenler yapilir tebrik edilir. Sen sikma canini.

uğur2323
4 yıl önce - Pzr 13 Tem 2014, 15:47

Ben anlamadım sen ne demek istiyorsun kebanlı??şimdiye kadar yapılmadı işte kabak gibi ortada yapsalardı madem kolay bi sistemdiyse neden yapamadılar.yani yapmasnmı bu adam bu sistemi getirmesinmi.Ben ELAZIGDA yaşıyorum anlat bakalım nasıl oluyor bu işler rahat olalım

hanserin
4 yıl önce - Pzr 13 Tem 2014, 16:16

Akıllı kart sistemine geçmek geç kalmış olsa da elbette güzel,fakat bu sistemin adımlarını Selmanoğlu attı.Tıpkı yeni alınan 9 otobüs ve Harputa ayrı renk otobüs tahsis etmek gibi,Mart ayında devreye alınacaktı nihayet nihayete geldi.Bu adımı Mücahit başkanın hanesine yazmak doğru değil,tıpkı Güneyçevreyolu bağlantı yolu,Galericiler sitesi, Çaydaçıra mahallesi bağlantı Bulvarı,Kültürpark gibi, gördüğüm kadarıyla önceki dönemde projelendirilen ve birkısmı tamamlanmak üzere olan işler tamamlanıyor.Sonuçta devamlılık esastır.Selmanoğlu da Hamza Yanılmaz döneminde başlatılan işleri ilk döneminde tamamlamıştı.Mücahit Başkan kendine özgü ve kendi projesi olan adımları atmaya başlarsa o zaman hanesine yazarız.Özgün projeleri ne dersiniz aklıma ilk etapta gelenler şunlar,

-Saray Camii ve İzzetpaşa Camii arasını açarak yeşil alana dahil etmek
-Kırkgözeler Rekreasyon alanı
-Şorşor Deresi Rekraasyon alanı,
-Kuzey Kuşak Yolları,
-Kuzey Çevreyolu(3 Etap 35 Km)
-Harput Vadipark
-Harput Finüküler Projesi
-Eski Hükümet konağı çevre duvarlarının kaldırılarak PTT önünden 1.Harput kavşağına kadar alanın PTT Meydanına dahil edilmesi
-Bölge Müdürlüğü Alanlarının Dev Kentparka dönüştürülmesi
-İstasyon Caddesi Düzenlemesi
-Elbüs
-Stadyum (33 Bin kapasiteli)

Tolga Dt
4 yıl önce - Pzr 13 Tem 2014, 17:22

Alıntı:
Mücahit Başkan Farkı Yavaş Yavaş Belli Oluyor Büyük Köy'den Büyük Şehir'e Emin Adımlar ile İlerliyoruz Helal Olsun Mücahit Başkan

Ben yapılan hizmeti değil bu cümleleri çok abartılı buldum. Elbette yapılması elzem ve önemlidir fakat bazen durumu pek bi abartıyoruz.

AhmetDemir

4 yıl önce - Pzr 13 Tem 2014, 17:38

Gökhan haklısın yermiyorum yüceltmiyoruz da bu çok abartılı ve yersiz olur fakat bölgede ilk 3 içindeki şehirlerden biri Elazığdır bazı hizmetler çok gecikti .Elkart yeni Başkana nasipoldu dersek de küçümsemiş oluruz Yeni başkan istese çok daha boş işlerle de uğraşabilirdi

yusufyuşa23
4 yıl önce - Pzr 13 Tem 2014, 21:05

Kebanlı, Elazığ sayfasının tek fitnesi sensin, durmadan karıştırıp duruyorsun ortalığı!
Ya adam gibi yazarsın ya da susman senin için daha hayırlı olur.

AhmetDemir

4 yıl önce - Pzr 13 Tem 2014, 21:17

Kebanlı kardeşim ikametim istanbul bence yeni bld yönetimine biraz önyargılısınız ..Her şeyin bir anda olması mümkün değil.Selmanoglu Ekarta resmi aşamada ne yapmış ?söylemekle yapmak farklı şeyler .. Elkartı getireCEĞİZ yapaCAĞIZLARLA OLMUYOR.Eleştirirken bilgi verirseniz ona göre yorum yapalım.Selmanoğlu gibi bir vatandaş nasıl bld. Bşk oldu? kendini o makama nasıl yakıştırdımı acaba ? bunca yıl o ruh gibi adama nasıl tahammül gösterdiniz.?
Şimdi elkart hizmete giriyor neymiş efendim S.S ekartı gündeme getirmiş miş tam da seçime yakın dönemde ??? Yanılmaz istese elkarttan vazgeçemez mi ?geçer
bu çalışma çöpe gider ..Kendine reklam mı yapacak Yanılmaz ? Ben Elezığ başlıklarını ne zaman açsam hep olumsuzluk , gecikme ,tartışma , ..Kebanlı kardeş biraz patavatsız yorumlamışsın yorumumu canımı sıkmam rahatım.Sen ne diyorsun şimdi bu elkartı kim sisteme aldı yani yapılmasınmı senin önerin ne ? Selmanoğlu aslında bi kahraman mıydı .

sayfa 3
« önceki   1234 ... 313233   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM