Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Giresun Yeni Stad Projesi (Çotanak Spor Kompleksi)
« önceki   123 ... 646566   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 65
BJK 5106
4 hafta önce - Pzr 15 Eyl 2019, 20:11

Alıntı:
kapalı yüzme havuzu icerisinden de fotograf gonderebolirlerse çok seviniriz

Kapsamlı değil belki ama istediğiniz için geçen gördüğüm bir kaç görüntüyü aktarayım.

(+)

(+)

(Alıntıdır)

dundarc
3 hafta önce - Cmt 21 Eyl 2019, 14:49

Teşekkürler emeginize saglik

Çağdaş DOĞULU
2 hafta önce - Prş 26 Eyl 2019, 11:26

Yeni Giresun Stadı Fransa'da MARSİLYA'nın (Stad de Marseille) ünlü VELEDROM Stadına çok benzemiş..ancak şunu anlayamadım:

1-Bu Stad Giresuna fazla değil mi? Mesela komşu il olan ve merkez nüfusu 160 bin civarında olan ORDU'nun
yeni Stadı 20 bin kişilik iken (ki makul aslında) hatta ÇORUM'un yeni Stadı bile 15 bin kişilik iken merkez nüfusu 120 bine yakın GİRESUN'un Stadı neden 22 bin kişilik oluyor? Bu hem kaynak israfı hem başarılı bir takımın bazı maçları dışında ortalama olarak asla dolmayacak bir stadda yarısı dolu seyirciye maç yapmak değil midir?

2-Giresunu iyi bilmiyorum.Bu Stad tahminen iç kesime giden (ve Giresunla coğrafi, kültürel, iklimsel vs. alakası olmayan 1933'de dağıtılan ve Alucra ile birlikte Giresuna verilen eski İl Şarkikarahisar şimdiki adıyla) Şebinkarahisar yolunda mıdır? Yani merkeze uzak mıdır, ulaşım sağlama sorunu var mıdır? Stadın etrafı boş mudur? Stad için en uygun yer burası mıydı? (Eski Stadın yerine MİLLET BAHÇESİ olacağını okudum, takdir etim, merkezinde yeşil alan az olan GİRESUN İÇİN EĞER İYİ BİR PROJE İLE YAPILIRSA GÜZEL BİR ŞEY)

giray türker
2 hafta önce - Prş 26 Eyl 2019, 13:02

Alıntı:
Yeni Giresun Stadı Fransa'da MARSİLYA'nın (Stad de Marseille) ünlü VELEDROM Stadına çok benzemiş

Bana kalırsa Brighton&hove Albion'un AMEX stadyumuna daha çok benziyor. Karadenizin en güzel stadyumu olmuş.Giresunlu arkadaşlar umarım en kısa zamanda yeni stadyumlarına kavuşurlar.

https://www.tripadvisor.com.tr/LocationPhotoDirec ...gland.html

BJK 5106
2 hafta önce - Cmt 28 Eyl 2019, 17:53

Alıntı:
Giresun Merkez’de 20.000 seyirci kapasiteli Stadyum ve 1.000 seyirci kapasiteli Olimpik Yüzme Havuzu inşaatı peyzaj uygulama işine başlıyoruz.

35.785 m2 yeşil alan olarak planlanan proje kapsamında 1.114 ibreli ağaç, 1.605 çalı, 620 yapraklı ağaç uygulaması gerçekleştireceğiz.

https://www.sozpeyzaj.com/proje/giresun-spor-kompleksi

(+++)

Benzerlik açısından geçmişte bir örnek vermiştim.

Dinamo Moskova'nın geçen sezon sonu itibariyle maçlarını oynamaya başladığı VTB Arena / Lev Yashin Stadyumu tribün mimarisi bakımından çok benzemekte bu stada.

Şu görselde bakışımıza göre sağ taraftaki kale arkası da sol taraf gibi olsa neredeyse bire bir benzeyecek.

En son BJK 5106 tarafından Cmt 28 Eyl 2019, 18:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Nazmi
2 hafta önce - Cmt 28 Eyl 2019, 17:57

Giresun stadyumunun içini de, dış tasarımını da beğendim. Giresunspor'u da umarım süper ligde görürüz. Yeni stadıyla, yıllardır hasret oldukları süper lige renk katarlar

Efe Elmalı
1 hafta önce - Sal 01 Ekm 2019, 19:45

Dediğim gibi istenirse yetişir Koltuklar bitmiş nerdeyse dış kaplamada bitime yakın şuan çim çevre ince işler var ve 2 . Yarıya daha çok var Bence Açılabilir

Ferdi28

1 hafta önce - Çrş 02 Ekm 2019, 11:16

Seneye 2. Ligde açarız bu gidişle

brk1979

2 gün önce - Cum 11 Ekm 2019, 15:14

Milliyete haber olmuş bugün. Mevcut şehir içindeki stadını pek dolduramayan Giresun, şehrin dışına inşa edilmiş yeni stadını umarım doldurur.

http://www.milliyet.com.tr/skorer/galeri/dev-mujd ...ti-6053485

BJK 5106
2 gün önce - Cum 11 Ekm 2019, 19:28

Yapımı devam eden Çotanak Stadı'nın koltukları takılıyor

Giresun'da yapımı süren 22 bin 28 seyirci kapasiteli Çotanak Stadı'nın koltuk montaj çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Stadyum, bin kişilik olimpik yüzme havuzu, spor salonu, antrenman sahası ve mağazaların yer aldığı komplekste inşaat çalışmaları devam ediyor.

Tribünlerde 84'ü protokol, bin 413'ü VIP ve loca, 75'i engelli seyirci, 76'sı basın, 20 bin 380'i seyirci olmak üzere toplam 22 bin 28 koltuk yer alıyor. Yeşil ve beyaz olmak üzere iki çeşit hazırlanan standart koltukların montaj işlemleri tamamlandı. Protokol, VIP, loca, engelli seyirci ve basın tribünü koltuklarının montajı ise planlandığı şekilde sürüyor.

Öte yandan, 200'ün üzerinde işçinin çalıştığı spor kompleksinde otopark ve çevre düzenlenmesi işlemleri ise devam ediyor. Fiziki gerçekleşme oranı yüzde 90'a ulaşan stadın saha bölümünde de altyapı çalışmalarının başlatıldığı bildirildi.

Tesiste stadyum ve havuz inşaatının yıl sonuna kadar tamamlanması hedefleniyor.

https://www.aa.com.tr/tr/spor/yapimi-devam-eden-c ...or/1610155

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 65
« önceki   123 ... 646566   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET