Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Giresun Yeni Stad Projesi (Çotanak Arena)
« önceki   123 ... 232425262728   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 24
Tan ugur
3 ay önce - Pts 06 Ksm 2017, 15:38

insallah zemine önem verilir mevcut staddaki zemin sorununun ne kadar ciddi oldugunu görüyoruz maclarda ve bu ciddi sekilde dezavantaj olarak oyun kalitesine ve sonuca yansiyor süper lig hedefi olan bi takim olarak giresunun en büyük engeli malesef kendi zemini onca paralar harcanilarak stadlar yapiliyor milyonlar gereksiz oyuculara yatiriliyor ama futboldaki en önemli unsür olan zemime malesef genel olarak özen gösterilmiyor bakanlik bu konuda hicbir standart veya uygulama yürülüge koymuyor cogu stadta kum serip üzerine tohum atip aylarca yesermesi bekleniyo

Onur1678
3 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 02:57

Ben bu staddan umutluyum efsane olacak bence farklı bir tarzı var.

Noc_28
3 ay önce - Çrş 08 Ksm 2017, 10:29

Çok güzel bir stat olacak. Kesinlikle boş bir proje değil. Kalitesini gösterecektir. Stat açıldığında kombinemizi alacağız.

Noc_28
3 ay önce - Prş 16 Ksm 2017, 14:42

Maraton tribünün çizimi

Misafir 5bf

3 ay önce - Prş 16 Ksm 2017, 19:18

Çok güzel,kendine has bir mimarisi olan stad olacak.Ama işte insan sormadan edemiyor,niye bu stadlar kutu gibi değilde olimpik stadlar gibi.Halbuki stadın kapasitesi de çok yüksek değil.ÖR/yeni yapılan ordu stadı

Onur1678
3 ay önce - Prş 16 Ksm 2017, 19:59

Alıntı:
Çok güzel,kendine has bir mimarisi olan stad olacak.Ama işte insan sormadan edemiyor,niye bu stadlar kutu gibi değilde olimpik stadlar gibi.Halbuki stadın kapasitesi de çok yüksek değil.ÖR/yeni yapılan ordu stadı

olimpik stad derken yanlış bilgi sahibisin heralde ya da karıştırdın ordu da giresun stadida kutu gibi stadlar zaten.
Olimpik stadlarda koşu pisti olur.

Misafir 917

3 ay önce - Prş 16 Ksm 2017, 21:48

Animasyon videosunda Maraton 2. katta kale arkasına doğru eğim yok görünüyor ama fotoğrafta 2. katta eğim var acaba ileriye dönük düşünülmüş olabilirmi? kapasite arttırımı için.

Misafir 5bf

3 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 16:33

Onur zaten ben olimpik stad demedim benziyor dedim mesajımı gözünle okumayı dene yiğidim.Bu stadın neresi kutu gibi onu anlamadım da neyse.Senin kutudan kastın yuvarlak kutu heralde

Misafir fb2

3 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 06:49

Bu projenin mimarini kutlamak lazım

Çevre ile uyumlu bir proje , stadyum etrafı malûm tepecikler ile çevrili ve yerleşimin olmadığı bir alan

Burada uygulanacak proje keskin hatlara düz bir çatıya vs sahip olsa idi bölge ile uyumsuz ve doğal olarak çok çirkin dururdu

(Mesela Diyarbakır in yeni stadı tarzı bir proje burasi ile hiç uyumlu olmazdı )

Kapasite konum mimari vs her açıdan mükemmel ...

Refik1903
3 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 11:56

Bence arkadaşın olimpiyattan kastı sivas eskisehir sakarya samsun gaziantep gibi stadlarin oval olması. Yani oval demek istemiş. Kutudan kastı da vodafone Diyarbakır rize afyon türktelekom akhisar Trabzon gibi daha kompak daha dikdörtgen bir stad olmaları. Arkadaşa katılıyorum stadlarimiz daha kompak olmalı tv görüş açısından. Mesala Trabzon ve Eskişehir stadlarinin görüşü tv den çok farklı.

sayfa 24
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 232425262728   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET