Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Giresun Yeni Stad Projesi (Çotanak Spor Kompleksi)
123 ... 646566   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 1
faix
5 yıl önce - Pzr 04 May 2014, 18:05
Giresun Yeni Stad Projesi (Çotanak Spor Kompleksi)

Giresun'un yeni stad projesiyle ilgili forum konusudur. Bu konu altında stadla ilgili yeni haber ve görüş paylaşımı da yapabilirsiniz.

(+)

En güncel bilgiler için bu konunun son sayfalarına gidiniz.

Furkan Turbey
5 yıl önce - Pzr 04 May 2014, 19:24

Arena isimleri çoğaldı sonumuz hayrolsun.

Hayırlı olsun Giresun'a

Cemoli D18
5 yıl önce - Sal 06 May 2014, 00:46

Yeni yer şehrin doğusunda ve dışında gibi durmakta.
Arena adını koymalarına gerek yok.

konalist
5 yıl önce - Cmt 17 May 2014, 15:56

15.000 kişilik olacak diye okumuştum hatta stadyumlarla ilgili bir liste vardı orada öyle gözukuyordu

faix
5 yıl önce - Pzr 18 May 2014, 03:16

konalist dediğin doğru olabilir fakat net bir bilgi olursa, proje netleşip ortaya çıkınca zaten ilk mesajı güncelleyeceğim. Şimdilik haberden ibaret.

enderhank
5 yıl önce - Pzr 18 May 2014, 09:00

İnşallah Giresun'umuza yapılır , Bartın'dan Giresun'a selamlar..

SERCAN CAN
5 yıl önce - Pzr 18 May 2014, 10:21

Resimdeki Manchester City'nin Etihad Stadyumu'dur.48 000 kapasitesi vardır.100 bin kişilk merkez nüfusunu dikkate alırsak kulübün bırak stadyumdan gelir elde etmeyi bakım masraflarını dahi karşılaması çok zordur.15 000 kişilik modern bi stadyum Giresun için yeterlidir.

enderhank
5 yıl önce - Pts 19 May 2014, 23:09

Giresunlu vekil açıklamış yanılmıyorsam bu fotoğrafları paylaşmıştı günümüzde dünya devlerinin stadlarına benzer stadlar yapılıyor mesela yeni gaziantep stadı allianz arenanın maketi gibi

konalist
5 yıl önce - Sal 20 May 2014, 00:37

sercan can haklı olabılırsın fakat nufus hep 100 bın kalmayacak şehir sürekli olarak buyume ve gelışme gösterecek bu stad yapıldıgında en az 40 yıl hızmet verecek bu açıdan da bakmak gereklı

faix
5 yıl önce - Sal 20 May 2014, 15:45

enderhank paylaşılan o proje resimleri eskişehir için yapılmış olan konsept tasarımdır ve http://www.cemaltibas.com/ tarafından tasarlanmıştı. birisi onu yeşile boyayıp üzerine çotanak arena yazıp yayınlamış. benim de bundan haberim yoktu hatta ben de burda yayınlamıştım sonra olayın aslını öğrenince hemen sildim. O projenin aslı ise şu şekildedir;

Keşke enderhank'ın dediği stad gibi olsaydı yani bu şekilde olsaydı. Türkiyenin en güzel stadlarından olurdu.
Bu arada SERCAN CAN'nın bahsettiği Manchester City stadı ise şu;

giresuna yapılacak proje henüz belli değil, 30.000 kişilik olarak haberlerde duyuruldu, bence de fazla bir rakam yani stad genelde maçlarda tam dolu olmaz. rize stadı 15,558 mesela. Ancak süperligde kalırsın uzun süre başarı sağlarsın, derbi olur veya bilet fiyatlarını ucuz yaparsın işte o zaman bizimkiler stada gelir yoksa 30.000 kapasite ebbedi dolmaz.

Eğer giresuna stad yapılacaksa tasarım olarak rizedeki gibi kibrit kutusu gibi dümdüz olmasın da nasıl olursa olsun.

sayfa 1
123 ... 646566   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET