Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 157
Berktuğ
site denetçisi

11 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 11:35

Hadi Watsons severler gözünüz aydın. Hayırlı olsun.

Outformer
11 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 11:58

gloria'da beklediğimiz kahve alma sırasını starbucks'da beklemiyoruz yalnız bunu göz önüne almamız gerekir. gloria'yı oldukça beğendim açıldığından beridir de gidiyorum. fakat servis hızı olarak starbucks'a göre çok ağır kalıyorlar. belki de elemanlarından dolayıdır bilemem

Erdal Düven

11 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 12:36
Fotoğraflar sizin için Watsons sevenler

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Afacan Bartu
11 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 16:32

Bugün herkes avluya akın etmiş ama sular her zamanki gibi bakımsızdı

Berktuğ
site denetçisi

11 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 18:12

2. Etap / 01.01.2018

Not: Bi'dönerin camında Tadilat nedeniyle kapalıyız yazıyordu. Neden acaba?

Misafir 392

11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:56

Yeni markalardan haber var mı çalışmalara başlayan bir marka oldu mu

zfrdnzhn
11 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 22:02

Bir kaç gün önce Starbuck's a Avlu da açılacak Starbuck's için çalışmalar ne zaman başlayacak diye mail attım Bugün cevap geldi

Alıntı:
""Starbucks Türkiye’ye gösterdiğiniz ilgi ve mailiniz için teşekkür ederiz.

Tüm mağazalarımızda siz misafirlerimize hizmetimizi yüksek standartlarda sunmak ve siz misafirlerimizin 3. adresi olabilmek için ilerleyen dönemlerde açılacak mağazalarımızın planlamasını yapmaktayız. Balıkesir ilimiz için henüz kesinleşmiş bir planımız olmamakla birlikte, siz misafirlerimizden gelen istekler doğrultusunda konuyla ilgili yetkililerimizi yönlendirmekteyiz.

İlginiz için tekrar teşekkür eder, sizi en yakın mağazalarımızda misafir olarak ağırlamaktan her zaman mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,
Gözde Yılmazer
Starbucks Türkiye Misafir İlişkileri""

Outformer
11 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 07:50

attığın maili bizlerede gönderirsen yada bir metin belirleyebilirsek balıkesir merkez'e de açılmasını talep edebiliriz. Avluda güzel olacağını düşünen biriyim şahsen

burakm10

11 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 15:36

Garaj Balıkesir adını Dorock XL Balıkesir olarak değiştirdi

ahmet sert
11 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 18:28

Starbucks'a mail gönderen arkadaşı teyiden, ben de bazı gerekçeler sunarak Balıkesir yatırımı düşüncelerinin olup olmadığını soran bir mail attım.Arkadaşa verilen cevap bana da fix olarak verilmiş.Ben yakın zamanda böyle bir yatırımı düşünme aşamasına geleceklerini düşünüyorum.İlla ki Avlu değil de 10 Burda da olabilir. Buyrun:
Sayın Ahmet Sert,

Starbucks Türkiye’ye gösterdiğiniz ilgi ve mailiniz için teşekkür ederiz.

Tüm mağazalarımızda siz misafirlerimize hizmetimizi yüksek standartlarda sunmak ve siz misafirlerimizin 3. adresi olabilmek için ilerleyen dönemlerde açılacak mağazalarımızın planlamasını yapmaktayız. Balıkesir ilimiz için henüz kesinleşmiş bir planımız olmamakla birlikte, siz misafirlerimizden gelen istekler doğrultusunda konuyla ilgili yetkililerimizi yönlendirmekteyiz.

İlginiz için tekrar teşekkür eder, sizi en yakın mağazalarımızda misafir olarak ağırlamaktan her zaman mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Gözde Yılmazer
Starbucks Türkiye Misafir İlişkileri

sayfa 157
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET