Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
GkhanTR
3 yıl önce - Cum 25 Nis 2014, 14:16
İzmir Su Arıtmada Türkiye'de 1 Numara Oldu!

Türkiye'de İzmir gibisi yok.
Türkiye İstatistik Kurumu'nun açıkladığı verilerde İzmir'in ayrıca Avrupa standartlarında olduğu belirtiliyor.

(+)

Ertuğrul MERTEL

3 yıl önce - Cum 25 Nis 2014, 14:23

Doğrusu şaşırmadım dersem yalan olur ...
İzmir'in sorunları başlığında bir sürü olumsuzluktan bahsedilirken bu kadar Atık su işleme ve ayrştırma yatırımı büyük yatırım ...
Tebrik etmek gerekir Büyükşehiri .

Darısı Büyük veya küçük farketmeden Kanalizasyon sistemi diye uydurdukları ama bunca senedir arıtılma olmadan Foseptiği düşman ilan edenlerin katlettiği doğayı geri kazanmayı , Mevla heryere nasip etsin .
Ayrıca bunun kazancının İli olmaz . Atıkları derelere , dereler , nehirlere oradan denizlere derkene anasını ağlattık doğanın ...

21ahmet
3 yıl önce - Cum 25 Nis 2014, 15:05

İzmir sokaklarında yer alan tesislerden biri

(+)

erdayli_nlf
3 yıl önce - Cum 25 Nis 2014, 19:38

Konuda arıtma tesisi diyor sizin eklediğiniz fotoğraf arıtma tesisi değil. Uygunsuz içerik eklediniz.

21ahmet
3 yıl önce - Cum 25 Nis 2014, 19:44

Hayatımda böyle bir manzara görmedim,köpük falan kimya deneyleri gibi kesin tesistir dedim

Ertuğrul MERTEL

3 yıl önce - Cum 25 Nis 2014, 19:52

Yaf Ahmet gene yapmışsın yapacağını ...
Sağlam ve sorunsuz olarak Arıtmadan gönderilenler sorunsuz mu demek bu şimdi ...
Bir de bazı başarıları takdir edin ...
Klavyeniz mi kırılacak bea ...

HakanMutlu
3 yıl önce - Cum 25 Nis 2014, 19:54

Alıntı:
Hayatımda böyle bir manzara görmedim,köpük falan kimya deneyleri gibi kesin tesistir dedim

Hani aklınca İzmir Büyükşehir Belediyesi CHP'nin ya eleştireceksin, küçük düşüreceksin falan.. Bunlara gerek yok ama, madem ortaya taş koyacaz biz de esirgemeyelim.

Bak burası Türkiye'nin 2. büyük şehri, bir de başkent ha unutma..
Ben de böyle bir manzara görmedim. Arabadan bakarsam, tüp dolum tesisi, dalgıçlara bakarsam su altı eğitim merkezi.. Seç beğen al.

İşin özü, gereksiz tartışmalara gerek yok. Ama isterseniz, biz burdayız her daim.

Ertuğrul MERTEL

3 yıl önce - Cum 25 Nis 2014, 19:56

Alıntı:
Ben de böyle bir manzara görmedim. Arabadan bakarsam, tüp dolum tesisi, dalgıçlara bakarsam su altı eğitim merkezi..

Gülmekten tabiri caizse yattım ...

21ahmet
3 yıl önce - Cum 25 Nis 2014, 20:06

Benim paylaştığım fotoğraf 10 gün önceye ait hakan ya senin ki, sistematik olarak ayda ortalama 2 sefer yeni fotoğraflar internete düşüyor takip etmek isteyenler

Ertuğrul MERTEL

3 yıl önce - Cum 25 Nis 2014, 20:10

Yahu mevzu arıtma arıtma ...
Bu Allahın her günü Yağışın olduğu İngiltere vs. ülkesinin kanalizasyonu değil .
Lakin her atığın denize bir şekilde gittiği yerde Sonunda ARITMA kurmuş bir adamı bile tebrik edemiyorsanız ,
Fanatiklikten gözleriniz kör olmuş demektir .

Adamın 20 eksiği olur 1 işi sağlam olur .
Bari doğru yaptığını takdir edin .
Söküğü de sökük olur ...

Ayrıca ARTIMA'nın İli olmaz ... Denizde o atık gerekirse Okyanusa kadar gidiyor dip dalgalarla ...
Aferin diyorum ...
Sağlıklı Metro yapamamışsın lakin bunu yapmışsın ... O da hizmet bu da ...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet