Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
cagdas44
3 yıl önce - Sal 03 Hzr 2014, 15:01

Alıntı:
Arkadaşlar yeşilyurt belediyesi nin yeni hizmet binası olarak Beydağı Devlet arazisini TOKİ den alıp yerie yapmak gibi düşünceleri varmış . Halka soracağız diyorlar gene de . Sizce o alanın TOKİ den alınıp o şekilde değerlendirilmesi nasıl olur.
Benim yer olarak isteğim Fahri Kayahan da yapmalarıydı. Ama Hastanenin yeri Merkez ilçenin tam ortasıa geliyoor. Her yerden buraya otobüs geliyor. Ama o güzelim arazi daha da güzel değerlendirile bilir miydi?
Belkide oraya Belediye binası ile birlikte Meydanda yapsalar nasıl olur acaba ?

O araziyi Abdullah abininde dediği gibi alamazlar ki TOKİ yedirmez o araziye şuan konut ya da TOKi'nin SATABİLECEĞİ bir şey dışında herhangi yapı yapılmaz boş bırakılmaz. Yeşil alan felan mümkün değil

+lvnt44
3 yıl önce - Sal 03 Hzr 2014, 17:10

çevre ve şehircilik bakanlığı tarafından imar planı yoğunluğu da arttırılarak ticaret +konut alanı olarak değiştirilen Beydağı Devlet Hastanesi kampusünün yeşilyurt belediyesine verileceğini hiç sanmıyorum ayrıca bana göre o alandan çok daha iyi bir bölgede bulunan eski özel idare alanın yeşilyurt belediyesine verilmesini ve yeni belediyenin oraya yapılmasını çok isterim.hem şehrin o bölgeye açılımını daha hızlandırı hemde hemen hemen her yerden rahatça ulaşılabilir gündüzbey-yakınca-çırmıktı-fahri kayahan-karakavak-yeşiltepe-dilek-topsöğüt vs.bana en ideal yer özel idare arazisi gibi geliyor...

serhat_44

3 yıl önce - Sal 03 Hzr 2014, 17:13

Alıntı:
çevre ve şehircilik bakanlığı tarafından imar planı yoğunluğu da arttırılarak ticaret +konut alanı olarak değiştirilen Beydağı Devlet Hastanesi kampusünün yeşilyurt belediyesine verileceğini hiç sanmıyorum ayrıca bana göre o alandan çok daha iyi bir bölgede bulunan eski özel idare alanın yeşilyurt belediyesine verilmesini ve yeni belediyenin oraya yapılmasını çok isterim.hem şehrin o bölgeye açılımını daha hızlandırı hemde hemen hemen her yerden rahatça ulaşılabilir gündüzbey-yakınca-çırmıktı-fahri kayahan-karakavak-yeşiltepe-dilek-topsöğüt vs.bana en ideal yer özel idare arazisi gibi geliyor...

geçici olarak özel idarebinası belediye olarak kullanılacak

+Muhammed
3 yıl önce - Sal 03 Hzr 2014, 17:34

Arkadaşlar tesbitlerniz cok doğru burayı vermezler..Levent Hocam dediği gibi keşke suan inşaat halinde olan Ozel Idare binasını verseler.. ama bunu Yeşilyurt Ilce teşkilatı kabul etmez.. ihalesi yapılmış bir isten ne kazanabilirler ki..

habass
2 yıl önce - Çrş 04 Ksm 2015, 01:00

yeni bina ile ilgili proje calisma varmi bisiler ?

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler