Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
+lvnt44
4 yıl önce - Çrş 23 Nis 2014, 20:33

eski yeşilyurt belediye binasındada halen yeşilyurt belediyesi yazıyor galiba hizmeti hızlandırmak adına bir kaç binayı kullanıyorlar yada her binada farklı birim var fen işleri falan gibi.yeşilyurt belediyesi eski yakınca belediye binasında hizmet veriyor özel idare binasını istemişlerdi ancak oraya malatya büyükşehir belediyesi maski birimi taşınacakmış o yüzden yeşilyurt belediyesine vermediler...

yeşilyurt belediyesi geçici binası

serhat_44

4 yıl önce - Çrş 23 Nis 2014, 21:00

Levent hocam Milli Eğitim Müdürlük leri ilçe binaları da yapılacak mı ?

+lvnt44
4 yıl önce - Çrş 23 Nis 2014, 21:05

tüm resmi kurumlar yapılacak kaymakamlık binası için çalıkların yaptırdığı kolejin oralarda bir yer düşünülüyor ama kesin değil...

serhat_44

4 yıl önce - Sal 03 Hzr 2014, 14:39

Arkadaşlar yeşilyurt belediyesi nin yeni hizmet binası olarak Beydağı Devlet arazisini TOKİ den alıp yerie yapmak gibi düşünceleri varmış . Halka soracağız diyorlar gene de . Sizce o alanın TOKİ den alınıp o şekilde değerlendirilmesi nasıl olur.
Benim yer olarak isteğim Fahri Kayahan da yapmalarıydı. Ama Hastanenin yeri Merkez ilçenin tam ortasıa geliyoor. Her yerden buraya otobüs geliyor. Ama o güzelim arazi daha da güzel değerlendirile bilir miydi?
Belkide oraya Belediye binası ile birlikte Meydanda yapsalar nasıl olur acaba ?
Alıntı:
Hacı Uğur Polat, TOKİ'ye devredilen ve imar planı yoğunluğu da arttırılarak ticaret +konut alanı olarak değiştirilen Beydağı Devlet Hastanesi kampusünün TOKİ'den alınarak Yeşilyut Belediye Hizmet binası yapılması önerisine ilişkin olarak da "Bir kaç alternatif var. Bu alternatifleri netleştireceğiz. Mülkiyet sorunlarını çözersek ve alanları netleştirirsek Yeşilyurtluların görüşlerini alıp halkın da isteğine göre karar vereceğiz" şeklinde yanıt verdi.

http://www.reklam_link.com/haber/sorunlari-cozec ...z-1#f64896

En son serhat_44 tarafından Sal 03 Hzr 2014, 14:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Abdullah Egemen

4 yıl önce - Sal 03 Hzr 2014, 14:41

Hastane arazisini alabileceklerini düşünmüyorum...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler