Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sizce Konya Türkiye'nin 3. Büyük Şehri Olur mu ?
« önceki   123 ... 686970   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2

Sizce Konya Türkiye'nin 3. Büyük Şehri Olur mu ?
Olabilir 14.3%  14.3%  [23]
Olamaz 85.7%  85.7%  [138]
Toplam Oy : 161

furkansiner

3 yıl önce - Prş 17 Nis 2014, 16:46

Korkuyorum biri Yalova Türkiyenin 3. Büyük şehri olabilir mi diye başlık açacak diye

BuGRaCaN
3 yıl önce - Prş 17 Nis 2014, 17:39

Arkadaşlar Konu Başlığına bakarsanız 3. lük için yarışan diğer şehirlere istinaden (ironi) açılmış bi başlıktır. Konu başlığında belirttim Geyik Haber diye ve şıklar özellikle bu şekilde yapıldı

Emir ERTEN

3 yıl önce - Prş 17 Nis 2014, 18:27

Olabilir de olmayabilir de. Gelecek yillar neler gosterir bilinmez.

Vural Demir
3 yıl önce - Prş 17 Nis 2014, 18:29

Olamaz şıkkı nerde şıkların hepsi olura çıkıyo da varın siz de olun

jeopol
3 yıl önce - Prş 17 Nis 2014, 23:39

3. lük küçük bir hedef olmuş. Hollanda kadar bir yer konya. niye birinciliğe oynamıyor

Furkan Turbey
3 yıl önce - Cum 18 Nis 2014, 00:18

Hayır şıkkı yok

engindeniz06
3 yıl önce - Cmt 03 May 2014, 18:10
Konya Anket

Saçma sapan bir soru ve aynı derecede saçma sapan anket şıkları.Unutmuyorum yine Konya'ya ait bir ilçenin Belediye web sitesinde site ile ilgili bir anket bölümünde sitemizi beğendiniz mi sorusuna karşılık;Çok beğendim,Beğendim,idare eder gibi anlamsız bir bölüm açmışlardı.Soruya cevap verecek olursak Konya'nın Türkiye'nin 3. büyük şehri olması yönünde ne gibi atılımlar veya yatırımlar var ki 3.büyük vilayeti olsun.Konyayı dörde katlayan İzmir,üçe katlayan Bursa veya Adana durururken ne olacakta Konya 3.büyük şehir olacak.Ama ben size tuik istatistik verilerine göre bir gerçeği söyleyeyim.Gaziantep zaten Konya'dan çok büyük.Yakın zaman da Diyarbakır ve Kayseri Konyaya açık ara farkla geçecek.Bu arada Kocaeli'yide unuttuk.Şuan ki nufusu Konyadan 300 bin kişi daha fazla.

pater familias
3 yıl önce - Cmt 03 May 2014, 18:21

Engindeniz yav he he akşam akşam güldürdün Antep diyor Kocaeli diyor hadi Bursa'ya adanayı anlarımda ki Konya'nın şehircilik anlayışı adana ve Bursa'ya bin basar ama sanayileri daha iyi

ÖNDER FAHRİ

3 yıl önce - Cmt 03 May 2014, 19:49

Bursa'nın sanayisi Konya'dan biraz daha iyi olabilir ama Konya'nın sanayisi ve sanayi gelişim ivmesi ve hızı Adana'dan çok daha iyi ve ileri durumda.

BuGRaCaN
3 yıl önce - Cmt 03 May 2014, 20:12

Arkadaşlar sonkez bi açıklama yapma gereği duyuyorum. Başlıkta da yazıldıgı gibi tamamen geyik haber 3. lük için yarışan diğer şehir anketlerine istinaden açılan bi nevi ironi (söylenenin tam tersinin kastedildiği ifade ) içeren bi başlıktı ki şıklarda buna istinaden açıldı. Konya lıların 3. lük felan istediği yok düzenli bi şehir nufus bakımından da sağlıklı büyüyor varsın 3. lük kocaeli nin Diyarbakır ın Kayseri nin olsun

En son BuGRaCaN tarafından Cmt 03 May 2014, 20:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 686970   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET