Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 977
picco_z
1 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 15:41

Anadolu Bulvarı’ndan YDA Park Avenue:

(+)

Urankent Girişinden:

(+)

Bölgedeki devam eden Açı Eğitim Kurumları Yenimahalle yerleşkesi inşaatı:

(+)

Satış Ofisi kurulmakta olan Kozz Bulvar rezidans projesi:(Bağdat Caddesi)

(+)

[/img]

Bölge gelişmeye devam ediyor

Lblokcu
1 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 19:37
Alakasız resimleri art ardına koyan şahıslar yda nın elemanları

Eleştirileri resim koyarak bu şekilde kapatmak yerine ilgilenip düzeltseniz hem insanlık adına hem Allah katında faydasını göreceksiniz ama insanoğlu çiğ süt emmiş karakter kötü olunca yapacak birşey yok. Allah bu dünyada olmadı ahirette verecektir belanızı nasılsa hiç şüphe yok...

picco_z
1 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 22:19

YDA sakini değilim Anadolu Bulvarı üzerinde yatırım yaptığım için projeler benim içinde önemli.

Size dönecek olursam; yaptığınız yatırım ile ayak-yorgan ilişkisini irdelemek lazım.Site içi sorunlar herkesi ilgilendirmek zorunda değil,yaranızın çaresi ben veya benim gibilere laf atmakta değil ama çözüm yaratacaksa devam edebilirsiniz

Yağmur için dua edersen çamurla da uğraşırsın

Lblokcu
1 ay önce - Cmt 04 Ksm 2017, 21:06
Uransan dam yatırım yaptıysan geçmiş olsun:-)

Verdiğin resimler uransan arazisi ve herkes bilir ki uransan tapu dahi veremiyor... çok geçmiş olsun 😂😂😂

Lblokcu
1 ay önce - Cmt 04 Ksm 2017, 21:15
12 KASIM PAZAR 11:00 toplantı var anfi tiyatroda

Herkese merhaba ,
YDA nın ipini tezgaha çıkarmak için birlik olma zamanı, 12 Kasım Pazar saat 11:00 da peyzaj alanı ortasındaki Abdi tiyatroda toplantı olacak. Herkesin katılıp birlikte hareket etmesi için bir fırsat ... Burada derneği övecek yada katılım sağlamak için demiyorum derneğin hatası yada bizleri sömürüsü olursa zaten onun da ipi meydana çıkacaktır. Bu arada güvenlik firması için aidatlardan 30 kişi için maaş kesiliyormuş ama toplam çalışan 12 kişi imiş bilginiz olsun... ayrıca kreş in yakıtı ve işçilerin bulunduğu şantiye yakıtı için araştırma yapılması gerekiyor. Bizlerin cebine musallat olmuş durmadalar. Bununla birlikte YDA ya ait daireler için YDA aidat ve ortak alan için para ödemiyor... Anlayacağınız birlik olmaz koyun gibi hareket edersek yolacak çok kişi ve dernek olacaktır. Dernek konusunda avukat tutmuş ve Arkadaşı avukatmış. Bir dernek iki dava için her ay 1500 tl avukat tutmaz derneklerin bu şekilde gideri yoktur. Kanserden kaçalım derken vereme tutulmayalım. 5’te 4 çoğunluk olunursa ne yönetici kalır nede YDA nın iş bilmez işçileri... Bu arada profesyönel bina yönetici ve bilirkişi getirttim. Yaptıkları inceleme neticesinde bu sitenin en fazla 180 TL gibi bir rakama fazlasıyla tüm güvenlik, servis, peyzaj bakımı ve diğer masrafların karşılanacağı bildirildi...

Emir GÖKER
1 ay önce - Cmt 04 Ksm 2017, 21:56

YDA projeyi urankent te bitirmemeli Demetevler'e yaymalı. Orayada yeni konutlar yapmalı.

picco_z
1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 00:37

L Blokçu arsam Aşağı Yahyalar mahallesinde bulvar üzerinde sorun yok,şükür forumdaki bilgili arkadaşların paylaşımları ve kendi birikimlerimiz yeterli oluyor

Bölgenin değerini iyi bilmeyenler emlak indeksinden inceleyebilir.Şuan gelişim olarak en önde görülenlerden Bağlıca Mahallesi’nden arsa bazında Mehmet Akif Ersoy mahallesi çok daha değerli bir bölge..Ev veya arsa fark etmez buraya yapılan yatırımlar kimseyi üzmez(YDA-Urankent fark etmez)

Demetevler’in de dönüşümü yakın gelecekte olmasa bile tartışmasız gerçekleşecektir.Oraya sıra gelmeden önce Çiğdemtepe-Avcılar-Yukarı Yahyalar’daki gecekonduların dönüşümünün bitmesi gerekli..(Yamaçevler)
Yeni şehir merkezine(Söğütözü) de Konutkent-Yaşamkent’e göre çok daha yakın bir bölge İstanbul Yolu aksında olmasına rağmen.(Oraları kötülemiyorum gayet güzel yerleşim bölgeleri, tercih kişiye bağlı)

Hal kalkıp yerine yeni adliye,Etlik Şehir hastanesi bittiği zaman bölgenin gelişimi daha da hızlanacaktır,MİT Bağlıca’ya taşınınca arazisinin ne olacağı ise belirsiz oldukça geniş bir alan Yenimahalle merkezinde

Takmayın fazla
1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 10:02
Sabır

Site giderek güzelleşiyor
Düzene girdi girecek
Yeni bir işyeri açsan 1 sene bekliyorsun en az
İnsanlar haklarını güzel ve adaletli şekilde arıyorlar ve haklarını alıyırlar
Kızarak kavga yaparak bağırarak sonuç alamazsınız
Sabır imanın yarısıdır
Güzel olacak inşallah daha güzel

ibrahim durukan
1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 16:42

Merhaba arkadaşlar, Ankaradan ev bakan biriyim ve Park Avenue dikkatimi çeken yerlerden biri. Yatırım amaçlı alacağım.

Burası hariç başka nereleri önerirsiniz? Ankarayı çok iyi bilmiyorum. Bütçe 400-450 bin TL.

Emir GÖKER
1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 16:54

Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, Ankaradan ev bakan biriyim ve Park Avenue dikkatimi çeken yerlerden biri. Yatırım amaçlı alacağım. 

Burası hariç başka nereleri önerirsiniz? Ankarayı çok iyi bilmiyorum. Bütçe 400-450 bin TL. 

Çankaya tarafı. Eryaman'daki MetroMall. Sinpaş İncek ve Natoyolu tarafı. Birde varsa Batıkent'tekileri öneririm.

sayfa 977
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet