Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir 4d0

3 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2014, 21:12

Bencede araba şart değil sosyal donatı olarak site verdiği vaadleri tutarsa ve podium avm ninde açılmasıyla yeterli derecede imkan oluşacak. Alışveriş için sitenin bulvara bakan kısmına yapılacak olan market v.s. Yeterli olur diye düşünüyorum. Ayrıca metro var. İş yeriniz uzak değil ise arabaya şahsen gerek duyacağımı pek sanmıyorum. Reklam pabolarındaki resimlere bende katılıyorum, resmin açısından kaynaklanan bir sıkıntı sözkonusu ayrıca binaların 40 kat olmasından dolayı sıkışık duruyor.

Misafir 1a5

3 yıl önce - Prş 25 Eyl 2014, 13:22

EN GÜZEL YER BURASI YOLLARA ÇOK YAKIN -SAMSUN-KONYA-ESKİŞEHİR-METRO

Misafir e2b

3 yıl önce - Cmt 27 Eyl 2014, 00:57

Arkadaşlar çakırlarda ikamet eden birisiyim. Aynı zamanda gayrimenkul değerleme uzmanıyım. Bence proje lokasyon olarak mükemmel biryerde. Öncelikle proje Ankaranın en ana arter yollarından biri olan Anadolu Bulvarı üzerinde. Bu yol Kuzey Ankara Çevre Yolundan başlıyor ve Eskişehir Yolu kesişiminde sonlanıyor devamı yeni açılan odtü yolu. Bu yola bağdat caddesi istanbul yolu ankara bulvarı sabancı bulvarı konya yolu gibi bağlantıları var. Bu yola çıktığımız zaman zaten Ankaranın çoğu yerine ana arterlerle ulaşma imkanı sunuyor. Yani çankaya ve keçiören gibi merkezlerdeki gibi hiç bir trafik sorunu oluşmuyor. Aynı zamanda projenin yanı başında macun metrosu bulunmakta. Bazı arkadaşlar bölgedeki insan seviyesinden bahsetmiş ancak bölgedeki evlerin hangi gelir grubuna hitap ettiğini farkedememiş sanırım. 133000m2 alan üzerinde vaziyet planında 90000m2 yeşil alan olarak ayrılmış bir proje için gazete kağıdına göre yorum yapan arkadaşlara bir mühendis olarak sadece gülüyorum. Ankaranın her bölgesine gidiyorum ekspertiz yapıyorum ancak bu proje gerçekten beni çok etkiledi. İmkanımı zorlayarak çakırlardan buraya geçmeyi düşünüyorum. Saygılar.

tarikkoca

3 yıl önce - Cmt 27 Eyl 2014, 10:22

Arkadaşlar isimsiz niklerle projeyi övmeye çalışanlara aldanmayın 3 yıl sonra bitecek proje için bu kadar para ödemeyin... Ayrıca o kadar para harcayıp her yere reklam vermelerine rağmen şu an satış %30'a dahi ulaşmamış durumda...

Bu projenin yapıldığı Macunköy bölgesi ile Çakırlar,Eryaman,Çayyolu falan kıyaslanamaz bile...

Eğer riski seviyorsanız 3 yılda beklerim diyorsanız gidin incekteki projelere bakın...

Misafir d1c

3 yıl önce - Prş 02 Ekm 2014, 12:29

arkadaşım Çayyolu Eryaman Çakırlarla neden kıyaslıyosun. Saçma. Proje oldukça güzel ve makul. galiba 0.84 le kredi kullandırıyorlar. bitince 3 + 1 lerin 500-600 edeceğini düşünüyorum.

Misafir b42

3 yıl önce - Prş 02 Ekm 2014, 16:02

adamlar zaten 400 bine ev satıyor 3 yıl sonra bitince 500 bin yapacak diyorsun bunun neresi karlı yatırım...kesinlik bu paraları etmez...

Aynı paralara senin bile kıyaslayamadığın Eryaman-Çakırlar gibi yerlerden daire alınır...bitmişte alınır projedende alınır...

Misafir 0d0

3 yıl önce - Cum 03 Ekm 2014, 13:56

Projeyi övene firma yetkilisi kötüleyenede provokatör rakip firma yetkilileri demek moda oldu sanırım

Buraya benim gibi projeden daire alanlarda girip bakıyorlardır diye düşünüyorum. Lütfen insanların moralini tahmin yürüterek bozmayın. Eryaman, çakırlar gibi başka bölgeleride önermekden vazgeçin artık oraların varlığından haberdarız! İsteseydik gider oradan alırdık burayı tercih ettiğimize göre kendimizce bir bildiğimiz vardır herhalde. Ayrıca diğer projelerin forumlarına bakın ( sinpaş, kaşmir vs.) onlar içinde buradaki yapılan benzer eleştiriler yapılmış. Prim yapıp yapmayacağı bitince hatta sitede yaşam başladığında belli olacakdır diye düşünüyorum.

Saygılarımla polat m.

Misafir 889

3 yıl önce - Pzr 05 Ekm 2014, 23:30

Hocam ne kadar fiyata aldınız bende almayı düşünüyorum.

Misafir 5c9

3 yıl önce - Prş 09 Ekm 2014, 11:22

Herkese merhaba, bende çakırlar bölgesinde oturup park avenue dan ev alan biriyim, çakırlardan neden almadımda burdan aldım diye sorarsanız çakırlar ile anadolu bulvarı mesafesi yakın olmasına rağmen ışıklar, trafik, yol kıvrım kıvrım derken zamandan resmen 20-30 dk kaybediyoruz. Sosyal imkanları, metro olması, düz ayak Anadolu bulvarı üzerinde olması, malzeme kalitesi derken 2 sene beklemek sabretmek mantıklı geldi. Aynı fiyata diğer Eryaman, yada çakırlar da hazır oturulabilir evler bu kadar kaliteli değil ve şehir merkezine uzak. Yaşamkent çayyolu ise insan profili açısından iyi fakat orda da bu tarz evler ancak yine projeden girerseniz benzer fiyatlarda dezavantajı ise yine uzak olması. Umarım alanlarda almayanlarda pişman olmaz. Herkese hayırlı olur.

koray006
3 yıl önce - Prş 09 Ekm 2014, 11:43

Yahu emlak muhabbeti yapana kadar inşaat ile ilgili iki foto ekleyinde bizde bilgilenelim.Güncelleme var mı diye başlığa giriyorum paso emlak muhabeti dönüyor.

sayfa 3
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet