Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir b0b

3 yıl önce - Cum 19 Eyl 2014, 15:51

Selamlar, balkonların küçük olduğu doğru ama onun dışında bölgede birsürü proje gezen biri olarak dairede başka bir kusur ben göremedim. Gayet güzel kapı girişindeki camlı bölme çok güzel düşünülmüş ben açıkcası beyendim. Tek endişem o kadar para verip 2 sene beklemek ne kadar mantıklı bilemiyorum.

Akil T
3 yıl önce - Cum 19 Eyl 2014, 16:02

Alıntı:
Selamlar, balkonların küçük olduğu doğru ama onun dışında bölgede birsürü proje gezen biri olarak dairede başka bir kusur ben göremedim. Gayet güzel kapı girişindeki camlı bölme çok güzel düşünülmüş ben açıkcası beyendim. Tek endişem o kadar para verip 2 sene beklemek ne kadar mantıklı bilemiyorum.

ben balkonsuz yaşayamam şuan sürekli ikamet ettiğim ev zaten müstakil ve balkon sorunum yok diğer kullandığım evin balkonu 12 metrekare ve o bile ufak geliyor bu projeye bakıyorum balkon 5 metrekare gerçekten çok basit bence. ayrıca sıkışık bir yapısı var.

Misafir cb4

3 yıl önce - Cum 19 Eyl 2014, 20:01

Öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum. Yazdıklarınızdan internetten araştırdığınızı anlıyorum. Ben satış ofisinde hem maketten hemde örnek daireleri gezerek inceleme şansını elde ettim. Açıkcası biz projeyi beyendik tek endişemiz 2 yıl sonra teslim edilecek olması. Ankaranın yabancısıyız Bölge hakkında ne düşünüyorsunuz tavsiye edermisiniz, Artıları eksileri nelerdir?

Akil T
3 yıl önce - Cmt 20 Eyl 2014, 00:11

Alıntı:
Öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum. Yazdıklarınızdan internetten araştırdığınızı anlıyorum. Ben satış ofisinde hem maketten hemde örnek daireleri gezerek inceleme şansını elde ettim. Açıkcası biz projeyi beyendik tek endişemiz 2 yıl sonra teslim edilecek olması. Ankaranın yabancısıyız Bölge hakkında ne düşünüyorsunuz tavsiye edermisiniz, Artıları eksileri nelerdir?

ev planı zevk meselesi tabi herkesin zevki farklı dediğiniz doğru bu yönden ihtiyaçlar farklı her ailede.

bölge olarak aslında o taraflarda en iyi bölge orası urankent olsun nevbahar olsun yeni yda projeleri olsun podium avm o bölge genelde yeni projelere açık.o bölgede bir kare çizsek hemen hemen her tarafı inşaat ve proje olan bir alan. biraz gimat tarafının o bölgeye yoğunluk ve trafik kattığını düşünüyorum ama o bölge çok düz ayak genel olarak . fiyatlarına göre yatırım yapılabilir. teslim süreside 2 sene ise ona 3-4 ay daha ekleyin şimdiden derim ben.

Misafir 80a

3 yıl önce - Cmt 20 Eyl 2014, 09:47

Ankaraya yabancıysanız ve Ankarada sosyal alanları bol ve huzurlu bir semtte oturmak istiyorsanız birçok arkadaşında tavsiye ettiği gibi:

Batıkent - Çakırlar

Eryaman

Çayyolu gibi bölgeleri tavsiye ederim

Yalcin Tasdelen
3 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2014, 09:25

Bu projenin gazete arkalarinda gosterilen resimlere baktigimda orada bulunan araziye sigmayacagina kanaat getirdim biraz abartmislar gibi geliyor bana

syigit1
3 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2014, 09:55

Alıntı:
Batıkent - Çakırlar
Eryaman
Çayyolu gibi bölgeleri tavsiye ederim

Buralarda oturmak için de araba şart... Ben şahsen "eski" semtleri tercih ediyorum (Kavaklıdere, Küçükesat, Gaziosmanpaşa, A.Ayrancı, Bahçelievler, vb).

famat
3 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2014, 12:26

Bence şart değil çünkü eryamandan arabayla sabahları Kızılay'a varmanız 65 dakika sürüyor.çünkü hem ayaş yolu hem eskişehir yolu hemde istanbul yol felç oluyor merkez yöne sabahları .metro ile aktarma kalkınca eryaman kızlay 32 dakika olucak en fazla .15 dakikada ring sürse eryaman Kızılay 50 dakikayı geçmeyecek.ben birlikten kızlaya sabahları taksiyle eğer trafik olmayan tunalıdan gidersem 35 dakika Atatürk bulvarından gidersem 60 dakika sürüyor 413 ü siz düşünün

Akil T
3 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2014, 13:24

Alıntı:
Bu projenin gazete arkalarinda gosterilen resimlere baktigimda orada bulunan araziye sigmayacagina kanaat getirdim biraz abartmislar gibi geliyor bana

evet yalçın hesaplayamamışlar mühendisler ve mimarlar bence telefonla uyar bu adamları.

Yalcin Tasdelen
3 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2014, 16:33

Sanami kaldi benim msjlarimi cvplamak sanane benim gorusum degilmi istedigimi soylerim isine bak sen

sayfa 2
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet