Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ-Malatya Yeni Kömürhan Köprüsü ve Tünel Projesi
« önceki   123 ... 404142 ... 545556   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 41
halkcan
7 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 20:29

Reis bugün Elazig da olan Kongrede konusurken bu köprünün bu yil acilacagini da beyan etti.

truva elazığ

7 ay önce - Çrş 17 Oca 2018, 16:29

(+)

Yeni köprünün ayakları.

Misafir bb8

6 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 11:42

Kardeşler sınırın nerede olduğunun önemi yok hepimiz aynı gemideyiz böyle düşünmek gerek. Sınırı merak edenler Yandex harita , Google maps hatta sahibinden şehir sınırlarına bakabilirler.. Köprüden MALATYA tarafından 1 km ileriye kadar ELAZIĞIN iL Sınırları içerisinde kalır. Köprü sembolik olarak İki ilin sınırı kabul edilir.. Yoksa Köprü tamamen ELAZIĞIN İL sınırlarındadır. Karayollarında ki her hangi bir çalışanın inisiyatifinde böyle bir durumun olma durumu yoktur.. Öyle olsa ben yarın gidip köprüyü Malayta il sınırları içerisinde gösterebilirim bir tabela ile.. Saygılar.. Aksini düşünen varsa benim gibi kaynaklar sunabilir.. Boş Konuşma olmasın.. Aynı gemi unutmayalım!!

OzanA

6 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 12:29

Alıntı:
Kardeşler sınırın nerede olduğunun önemi yok hepimiz aynı gemideyiz böyle düşünmek gerek. Sınırı merak edenler Yandex harita , Google maps hatta sahibinden şehir sınırlarına bakabilirler.. Köprüden MALATYA tarafından 1 km ileriye kadar ELAZIĞIN iL Sınırları içerisinde kalır. Köprü sembolik olarak İki ilin sınırı kabul edilir.. Yoksa Köprü tamamen ELAZIĞIN İL sınırlarındadır. Karayollarında ki her hangi bir çalışanın inisiyatifinde böyle bir durumun olma durumu yoktur.. Öyle olsa ben yarın gidip köprüyü Malayta il sınırları içerisinde gösterebilirim bir tabela ile.. Saygılar.. Aksini düşünen varsa benim gibi kaynaklar sunabilir.. Boş Konuşma olmasın.. Aynı gemi unutmayalım!!

"KGM" sitesinden alıntı

"Başka bir harita sitesinden alıntı"
Sınır köprünün ortasında. Köprü hangi ile ait bilemem ama sınır 1 km Malatya içinde değil gibi.

Misafir 21c

6 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 12:45

Uydu görüntülerinde de bu şekilde veriliyor . Bizim burada Malatya ya da Elazığ diye ayrım yapmamıza gerek Yok. Bildiğimiz kadarıyla zaten köprünün tamamı Elazığ sınırında. Ama bunu neden büyütelim ki? Kimseye bir şey kazandırmıyor kimseden bir şey götürmüyor? Karayolları bu il sınırı tabelalarını aynı zamanda sorumluluk sahası anlamında koyuyor. Yani oranın bölge müdürlüğü ve şube şefliği sınırına giriyor demek. O kgm haritası da bunu anlatıyor. Daha önce IOS haritalardan ve Google haritalardan da uydu görüntülerinde bir güncellenme vardı ve köprü de bütünüyle Elazığ'da kalmıştı. Sanırım sembolik bir ayrım. Neticede ben kömürhana geldim mi aha Malatyadayım diyorum. Kaleye varmak gerekli değil. Böyle şeyleri kafaya takmayalım. Bakın iki il tarihte üçüncü kez birleşiyor . Ayrılık çıkarmaya ne lüzum Malatyalı ve Elazığlı arkadaşlar

Misafir e2c

6 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 13:08

Ozan A Kardeşim KGM nin haritasına göre Keban barajı (Seti) da malatya il sınırları içinde Güncel Haritalara Bakalım. Eğer eski haritaları baz alacaksak Malatyanin tamamı Elazığa bağlı Ama şu an güncel durum bu değil.. KGM nin haritası güncel değil. Harita üzerinde ki sembol ve rakamlardan anlaşılabilinir. sadece var olan durumu değerlendirdim... Köprü orada veya burada olsa ne olur.. Elazığ Malatyaya bağlansa ne olur.. Bu ülkeyi nasıl ileri taşırız Çocuklarımıza nasıl bir ülke nasıl bir dünya bırakacağız bu önemli.. Elazığ Malatya her zaman Aynı kültürün parçası olmuş iki ayrı şehir insanlarıdır.. Kültür aynı. İki il kenetlense neler olur neler

dmrkn2828
6 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 23:34
truva elazığ

sn. truva elazığ paylaştığın resim için öncelikle teşekkürler.
Başka zaman köprüye gitme fırsatın olursa yaklaşım viyadüğünün de resmini çekebilir misin?

koray er
6 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 12:49

(+)

(+)

can46
6 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 13:25

Bayağı iş yapılmış. Yaza doğru son rötüşlere geçilir..

Misafir 33b

6 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 18:40

2019 da açılır bence. Ha bu arada bizde işler hızlı ilerleseydi ağın köprüsü arap saçına dönmezdi.

sayfa 41
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 404142 ... 545556   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET