Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı
« önceki   123 ... 141516 ... 166167168   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 15
onurc
13 yıl önce - Sal 24 Ekm 2006, 23:09

(+)

eng ygl
13 yıl önce - Cmt 28 Ekm 2006, 14:02

Konuyla ilgisiz olacak, ama yazmadan edemeyecegim. Gecen hafta Besiktas'in UEFA macinin oldugu aksam isten (Gumussuyu) ciktigimda, kofteciler "Kofte ayran 2 YTL" diye bagiriyordu. Bir aksam once Olimpiyat Stadi'nda ise aynisi 10 YTL idi. Sadece ekmek arasi kofte degil, sosisli sandvic ayran da 10 YTL idi. Eger bu gidayi orada seyyar tezgah acmis Tike ya da Kosebasi adli bir yerden alsam anlayacagim, ama bildigimiz uyduruk kofteydi bizim yedigimiz.

5 Aralik'taki Liverpool macina geleceklere, hem yiyeceklerini disaridan temin etmelerini, hem de donmamak icin evde ne bulurlarsa giyerek gelmelerini tavsiye ediyorum. Galatasaray taraftari oldugumdan beri boyle eziyet, boyle iskence cekmedim, hem maddi, hem manevi...

tolginho

13 yıl önce - Cmt 28 Ekm 2006, 15:31

Son maçta soğuk dışında bir sorun yoktu. Maç bittikten sonra otobüse bindim, eve (Bostancı) vardığımda Chelsea Barcelona maçının özetleri yeni başlamıştı. Gidişte biraz bekledik o kadar. Ayrıca kulüp bedava kumanya dağıttı; meyvasuyu, kek ve kaşarlı-salamlı sandviç.

Daha ne yapsınlar?

Tolga KAPROL

Alpaslan1453

13 yıl önce - Pzr 29 Ekm 2006, 20:53
Havadan olimpiyat satadımız

Bizim eserimiz, biz desteklemeliyiz.
Maddi ve  manevi desteğini sunanlara teşekkürler.
Oraya giden herkes bu desteğini göstermiş oluyor.

(+)

Baktıkça gurur duyuyor insan.

onurc
13 yıl önce - Pts 30 Ekm 2006, 23:08

(+)

Siteden bir arkadaşın isteği üzerine açıklama yapma gereği duydum.  
12 Eylül 2006'da oynanan Galatasaray & Bordeaux maçından bir karedir.
Ömrümde iki defa stada maç izlemeye gittim. Biri Fenerbahçe'nin lig maçı idi. ( Fenerbahçe maçında bir fotoğraf makinam yoktu maalesef.. )  Biri de bu maç..
Bu arada takım tutmam.  En Büyük Türkiye!    

En son onurc tarafından Pts 30 Ekm 2006, 23:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 15
« önceki   123 ... 141516 ... 166167168   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL