Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli - Otobüs Terminali
« önceki   123 ... 15161718   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 16
gencmustafa
3 yıl önce - Cum 14 Ağu 2015, 10:08

Evet evet,Üst geçit projesi de vardı otogara entegre bi şekilde dediler,o da olmadı.1yil önce Yasin Efesoy yazmıştı mimari proje değişti diye ama hala bi şey yok.

buracom
2 yıl önce - Pts 21 Eyl 2015, 09:10

otogardan daha çok avm ye benziyor. dükkanlarda dolu olsa otogar kısmı çok küçük 20 otobüslük yer mi olur. gelen otobüs bölümü zaten bebat. mazot kokusu havasızlık vs. vs. şehrin çok içinde kalmış izmir tarafından gelen otobüsler için otogara girmek işkence çok dar. bilet satış yerleride öyle çok küçük. en fazla 5-10 yıl sonra yeniden yapacaklar. egs park kalsa orası daha iyiydi. tabi belediyede para çok harcıcak yer arıyorlar daha 4-5yıl önce her yer kazılıpda değişen altyapıyı şimdi tekrar değiştiriyorlar. yada bazı bölgelerde 1 yıl önce yaptıkları gıcır asfaltı kazıp (altyapı çalışması falan yapmadan) yeniden asfalt döküyorlar. beton kaldırımı söküp yerine taş kaldırım yapıyorlar. bi otogardanmı çekincekler. otogara üstgeçit yapılacak-yapılıyor diyen belediye yanlılarına soruyorum. 1 yılda cami inşaatı bitti ama üstgeçit çalışmasından eser yok

daod
2 yıl önce - Pts 21 Eyl 2015, 12:20

Üzülerek söylüyorum ama o otogar Denizli' nin en kötü projesi oldu. Bina desen yolun kıyısında işlevsiz, kullanışsız, biçimsiz. Otogar desen zaten otobüs peronları, dükkanları ile çok kötü dizayn edilmiş. Yeri için bir şey demeye gerek yok zaten. Şehrin en işlek yerine oturttular otogarı. Trafikten geçilmiyor artık orası. Zaten kimse istemiyordu oraya otogar yapılmasını. Yazık o giden milyonlarca Liraya. O paraların çok daha altına, daha kullanışlı bir yere yapılabilirdi otogar.

ergun833

2 yıl önce - Sal 22 Eyl 2015, 19:08

otogar neyi karşılamıyor anlamadım.
20 otobüslük yer yetmiyormu. sanki 100 otobüs aynı anda çıkıyor.
şehir merkezinde olduğu için herkes kolaylıkla ulaşabiliyor.

bakaydın
2 yıl önce - Cmt 26 Eyl 2015, 13:59

bu otogar ileride şehiriçi minibüs durağı olursa şaşırmam.

sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 15161718   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler