Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli - Otobüs Terminali
« önceki   1234 ... 161718   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
SeRVeT_20
4 yıl önce - Pts 10 Mar 2014, 17:11

projedede ayrı zatende projede bi anormallik göremedim küçüklükten kasıt nedir onu çözmeye çalışıyorum..mekan olarak mı yetersiz..veya satış ofislerinin sayısı mı az?

c.can
4 yıl önce - Pts 10 Mar 2014, 17:32

Ankaradada kayseridede bilet satış yerlerini gördük. onlara göre bizim otogarımızda bilet satış mekanları hem daha estetik hemde hoş bir görüntü verilmiş şekilde ...

S_Yıldırım
4 yıl önce - Pts 10 Mar 2014, 18:22

Küçük derken kötü demedim, estetik olarak güzel. Fakat otobüs firma sayısından kaynaklanan küçüklük gibi.

SeRVeT_20
4 yıl önce - Pts 10 Mar 2014, 18:23

Alıntı:
Küçük derken kötü demedim, estetik olarak güzel. Fakat otobüs firma sayısından kaynaklanan küçüklük gibi.

öyleyse sorun yok, arz talep meselesi

mustafazft
4 yıl önce - Sal 11 Mar 2014, 13:23

Bana göre bu garaj olmamış. 1.'si çok karmaşık görünüyor. Biz Denizliliyiz hangi ilçenin nereye gidebileceğini biliyoruz. Güzergahları biliyoruz ama şehir dışından gelen insanlar bunu nasıl ayırt edecek? Arkadaşın da dediği gibi acelece açılış yapılmış. Bitmese bile insan bi temizlik yapar. Halen inşaat kalıntıları var. Bilet bölümleri sıkıştırılmış sanki başka firmalar gelmeyecek gibi. Yeni bir firma yer açmak istese sanki yer bulamayacak gibi. Oldu mu oldu mantığı olmuş hoş olmamış. Beklentilerin ve yapılan masrafın çok çok altında bir yapım olmuş. Bana kalırsa hizmet ömrü 5 yılı geçemez. 5 yıl sonra yetersiz gelmeye kullanışsız olmaya başlar. Şehirler arası otobüsler için giriş ve çıkışlarda herhangi bir yenilik ya da değişiklik yapılmamış. Dönüş alanları da dar tutulmuş.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler