Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli - Otobüs Terminali
123 ... 161718   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
ismail karagöz

3 yıl önce - Cmt 08 Mar 2014, 18:20
Denizli - Otobüs Terminali

Terminal 30 bin metrekare alana, yerin altına 3 kat olacak şekilde inşa edildi. Komplekste çeşitli amaçlarda kullanılmak üzere 15 katlı bir de iş merkezi yer alıyor. Terminalin 1.bodrum katında il içi gelen - giden yolcu peronları ve şehirlerarası gelen yolcu peronları, zemin katta şehirler arası gelen-giden yolcu peronları ile bilet satış yerleri ve büfeler bulunuyor. 1. kat ise yeme içme ve peyzaj alanı olarak tasarlandı. 16 bin metrekarelik alan ile Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali tam bir yeşil alan zenginidir.
  (+)  

(+)  

(+)  

(+)

Ali Y
3 yıl önce - Cmt 08 Mar 2014, 20:42

(+)
(+)  

(+)

(+)  
(+)

ismailyuksel
3 yıl önce - Pzr 09 Mar 2014, 19:07

-2. katta kafam tavana değiyor. 1.95m tavan mı olur proje çizerken hiç mi bakmadınız?

Eren Aksoy 25

3 yıl önce - Pzr 09 Mar 2014, 19:12

Büyükşehir DENİZLİ'ye Hayırlı Olsun...

gkhnd
3 yıl önce - Pts 10 Mar 2014, 12:11
Yeni Terminal Hakkındaki Düşüncelerim

Cumartesi günü gezip inceleme fırsatım oldu, öncelikle tamamlanmamış bir tesisin acele olarak açılmasını hoş karşılamıyorum. Olumlu düşüncelerimi yazmak isterdim fakat doğma büyüme bir Denizlili olarak şehrimi bölgemi çok seviyorum ve bu yüzden bu eleştirileri yapıyorum. Terminal daha tamamlanmamış, temizlenmemiş. Temizlenen yerler ise hala berbat. Hala mekanikcilerin (şantiye) içinde dolaştıklarını ve tesisatın kontrollerini yaptıklarını gördüm çürük suların tuvaletlerden boşaltıldığını simsiyah suların o yepyeni fayansları berbat ettiğini ve küf lekelerinin daha şimdiden oluştuğunu gördüm. İşçilikler çok kötü bu kadar maliyetli bir tesiste böyle bir işçilik olamaz olmamalı... Tuvaletlerde kapılar neredeyse musluklara dokunacak birçoğu alaturka ve tuvalet taşları bile piyasanın en ucuzlarından seçilmiş. Denizli gibi bölgesinin büyük bir şehrine bu malzeme kalitesini yakıştırmadım. Bunun dışında bilet satış bölümü çok küçük tutulmuş Egenin en büyük terminali burası ise nasıl bu kadar dar ve ufak bir bilet satış alanı olabilir? Daha yürüyen merdivenler bile aktif değilken açılış yapıyorsunuz bu acele neden? Gece açılışı yapıyorsunuz bu acele neden? Bu tesis ne kadar geç açılırsa o kadar oturmuş şekilde açılacaktı. Ben bir Denizlili olarak verdiğim verginin bu kadar kötü değerlendirilmesini kabullenemiyorum. Son olarak seçimde kim kazanırsa kazansın 31 mart sabahı kazmayı üçgene vurması gerek. Terminal buranın trafiğini felç edecektir buna acilen bir çözümün uygulanması lazım. Sonuç olarak kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik, açılışın aceleye getirilmesi, tesisin henüz tam olarak bitmemesi, bilet satış bölümünün terminalin büyüklüğüne yakışmaması, terminalin trafiği felç edecek olması ve hali hazırda bunun çözümünün yapılmadan terminalin yapılmış olması gibi sebeplerden dolayı bir Denizlili olarak beni tatmin etmedi.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler