Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep- Belediye Otobüsü Hat Kodları
123 ... 555657   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Melihakalın27

4 yıl önce - Cum 28 Şub 2014, 23:07
Gaziantep- Belediye Otobüsü Hat Kodları

B-1 GAZİKENT-OTOGAR-MERVEŞEHİR-ONATKUTLAR-ADLİYE-İBRAHİMLİ-ÇOCUK HASTANESİ KARATAŞ 1

B-2 GAZİKENT-OTOGAR-MERVEŞEHİR-ONATKUTLAR-ADLİYE-İBRAHİMLİ-ÇOCUK HASTANESİ KARATAŞ 2

B-3 İNCİLİKAYA TOKİ-SERİNEVLER-DÜZTEPE-YUKARIBAYIR-YEŞİLEVLER-60.YIL-ÇOCUK HASTANESİ

B-4 İNCİLİKAYA TOKİ-SERİNEVLER-GÜZEL VADİ-DUMLUPINAR-ÇOCUK HASTANESİ

B-5 İNCİLİKAYA TOKİ-ÜNALDI-ŞEHREKÜSTÜ-BALIKLI-GRAND OTEL

B-6 GÜNEŞ MAH-ESENTEPE-BALIKLI-ÇETİNKAYA- KALYON KAVŞAĞI-ADLİYE-SEFAŞEHİR

B-7 SEYRANTEPE-FATİH CAMİİ-ŞEHREKÜSTÜ-ŞIHCAN-BALIKLI-GRAND OTEL

B-8 BEYKENT-ONATKUTLAR-HACIBABA-SANKO PARK-KIRKAYAK-KARAGÖZ-BALIKLI

B-9 GATEM-BEYKENTTOKİ-ADLİYE-İBRAHİMLİ-ÇOCUK HASTANESİ

B-10 BALIKLI-KIRKAYAK-ORDU CADDESİ-BİNEVLER-ÜNİVERSİTE-HAYVANAT BAHÇESİ

B-11 FATİH CAMİİ-KIRSAL TERMİNAL-GAZİKENT-HAYVAN PAZARI

B-12 KARATAŞ 1-2 -GAZÜ-ÇOCUK HASTANESİ-ORDU CADDESİ-SANKO PARK-ADLİYE-SAM KÖYÜ-NACİ TOPÇUOĞLU T.M.Y.O

B-13 YEDİTEPE -60. YIL-CUMHURİYET-İNÖNÜ CADDESİ-ESENTEPE-TUTLUK-BAGLARBAŞI-ZEYTİNLİ-ALMALI-KERE

B-14 SEYRAN TEPE-KIRSAL TERMİNAL-KALE ALTI-ÇETİNKAYA-KAYAÖNÜ-OTOGAR-KARAHÖYÜK-ATABEK-ÖVÜNDÜK

B-17 ÇOCUK HASTANESİ-MASAL PARK-25 ARALIK DEVLET HASTANESİ-VALİLİK-ESKİ ÇOCUK HASTANESİ-ŞIHCAN-ŞEHREKÜSTÜ-MEZARLIK-OTOGAR-BEDİRKENT-SUBAOĞAZ-TUĞLU-TOKDEMİR

B-19 ŞAHİNBEY BELEDİYSEİ-İNÖNÜ CADDESİ-ŞIHCAN -ŞEHREKÜSTÜ-FATİH CAMİİ-KIRSAL TERMİNAL-GAZİKENT-HAYVAN PAZARI-SİNAN-KÜLLÜ-İBRAHİM ŞEHİR

B-22 İSTASYON-Ş.KAMİL BLD.KALYON KAVŞAĞI-SANKOPARK-BÜYÜKŞEHİR BLD.-ESKİ ÇOCUK HST.-ŞIHCAN-ŞEHREKÜSTÜ-KIRSAL TERMİNAL-GAZİKENT-BİLEK-ARIL -BATTAL

B-23 İSTASYON-ESKİ ÇOCUK HST.-ŞIHCAN-ŞEHREKÜSTÜ-ÜNALDI-PERLİKAYA-YEŞİLDERE-OĞUZELİ-DİREKLİ-KEÇİKUYUSU

B-25 KARATAŞ 1 -KALYONCU ÜNİVERSİTESİ

B-28 ÖNDERBİRLİK SİTESİ-TUGAY-DUİSBURG-EMEK-İMAM USTA-SARIGÜLLÜK-VİLAYET-BALIKLI

B-29 İSTASYON-ESKİ ÇOCUK HST.-İNÖNÜ CADDESİ-HOŞGÖR-CUMHURİYET-ÇOCUK HASTANESİ

B-30 KARATAŞ 1-2-GÜNEŞ YUKARIBAYIR-ESENTEPE-BALIKLI-GRAND OTEL-İPEK YOLU-GAZİKENT

B-31 İSTASYON-ÇETİNKAYA-KALYON KAVŞAĞI-HARİKALARA DİYARI-BİNEVLER GAZÜ-ZİRVE ÜNV.

B-33 SEYRANTEPE-KIRSAL TERMİNAL-ŞEHREKÜSTÜ-ŞIHCAN-BALIKLI-ORDU CADDESİ-BİNEVLER-ÇOCUK HASTANESİ

B-35 BEYKENT-OTOGAR-MERVEŞEHİR-Ş.KAMİL HST.-GAZİMUHTAR-ESKİ OTOGAR-İSTASYON

B-39 KARATAŞ - VİLAYET - HAVALİMANI (NOT:BİNİŞLER 5 TL)

B-40 ÇOCUK HASTANESİ-İBRAHİMLİ-PANCARLI MAH.-SANKO PARK-KIRKAYAK-BÜYÜK ŞEHİR BLD-BALIKLI

B-41 KARATAŞ 2-İPEKVELER- RİNG AKTARMA TUR ARACI

B-42 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ-BURÇ KAVŞAĞI-ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

B-43 KARATAŞ 1-2 GÜNEŞ MAH.-YUKARIBAYIR-ESENTEPE-BALIKLI-YEŞİLSU-SANKOPARK-KALYON KAVŞAĞI- ADLİYE-SEFAŞEHİR

B-44 ONAT KUTLAR-MERVE ŞEHİR-EYÜP SULTAN-HACIBABA-8 ŞUBAT-KAYAÖNÜ-ADLİYE-KALYON KAVŞAĞI-PANCARLI-ÇOCUK HASTANESİ

B-46 KARATAŞ 1-2 BİNEVLER-KIRKAYAK-İSTASYON-NİZİP CADDESİ-OTOGAR EXPRESS

B-47 AKBAYIR-BEKİŞLİ-BELENKÖY-SIRASÖĞÜT-BURÇ-CUMHURİYET BALIKLI-İSTASYON

B-48 İSTASYON-HÜRRİYET CADDESİ-İNÖNÜ CADDESİ-ŞIHCAN-ŞEHREKÜSTÜ-FATİH CAMİİ-GAZİKENT-BİLEK-TOKDEMİR-BOYLUCA-ADAKLI-SALKIM

B-49 ÖNDER BİRLİK-İBRAHİMLİ-EMEK-SANKOPARK-ORDU CAD.-BİNEVLER-ÜNİVERSİTE-500 EVLER-KARATAŞ 2

B-50 OTOGAR-KARŞIYAKA-GRAND HOTEL-KIRKAYAK-BİNEVLER-HAYVANAT BAHÇESİ (YANLIZCA CUMARTESİ/PAZAR GÜNLERİ)

B-51 ÜÇOKLAR-ŞEHREKÜSTÜ-İNÖNÜ CAD.-HOŞGÖR-CUMHURİYET-HAYVANAT BAHÇESİ (YANLIZCA CUMARTESİ/PAZAR GÜNLERİ)

B-52 DÜZTEPE-ESENTEPE-İNÖNÜ CAD.-HOŞGÖR-CUMHURİYET-HAYVANAT BAHÇESİ (YANLIZCA CUMARTESİ/PAZAR GÜNLERİ)

B-53 ÖNDERBİRLİK-İBRAHİMLİ-PRİME MALL AVM-KARATAŞ1-H.KALYONCU ÜNV.

B-54 HAYVANAT BAHÇESİ-BİNEVLER-MİLLİ EGEMENLİK BULV.-ÇETİNKAYA-İSTASYON Not:CUMARTESİ / PAZAR

B-55 ÖNDERBİRLİK SİT.-İBRAHİMLİ-PRİME MALL AVM-METRO-GAZÜ-ZİRVE ÜNV.

B-56 GAZİKENT-KARŞIYAKA-GRAND HOTEL-İSTASYON CAD.-BALIKLI

B-57 GAZİKENT-KARŞIYAKA-ÇETİNKAYA-KALYON-SANKOPARK-İNÖNÜ CAD.-BALIKLI

B-58 OTOGAR-KARŞIYAKA-ÇETİNKAYA-SANKOPARK-BİNEVLER-BEŞYÜZEVLER-KARATAŞ 2

B-59 OTOGAR-MERVEŞEHİR-KARŞIYAKA-GRAND HOTEL-KIRKAYAK-BİNEVLER-KARATAŞ 1

B-60 DÜZTEPE-ESENTEPE-BALIKLI-KIRKAYAK-BİNEVLER-ÜNİVERSİTE-ENSAR SİTESİ

B-61 DÜZTEPE-ESENTEPE-BALIKLI-GRAND HOTEL-KARŞIYAKA-MERVEŞEHİR-OTOGAR

B-63 ÖNDERBİRLİK- İBRAHİMLİ-EMEK MAH.-GAZİ MUHTAR-KARAGÖZ-ŞIHCAN-BALIKLI

KAYNAK:http://www.gaziantep-bld.gov.tr/otobushareket/goster.php

En son Melihakalın27 tarafından Cum 28 Şub 2014, 23:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mert Karakoyun

4 yıl önce - Cum 28 Şub 2014, 23:15

Alıntı:
B-39 KARATAŞ - VİLAYET - HAVALİMANI

melih rafık ibrahimli'den de havalimanı tarafına giden bir otobüs yok muydu yoksa o havaş mıydı karştırdım et balık kurumunun oradan

Melihakalın27

4 yıl önce - Cum 28 Şub 2014, 23:17

Alıntı:
melih rafık ibrahimli'den de havalimanı tarafına giden bir otobüs yok muydu yoksa o havaş mıydı karştırdım et balık kurumunun oradan

Havaş olabilir mert abi belediyenin bi tek B-39 hattı var başka yok

Mert Karakoyun

4 yıl önce - Cum 28 Şub 2014, 23:19

Ben o otobüs Karataş'a en son uğrayıp oradan Havalimanına gidiyor diye biliyorum.

Vilayet derken tam net hangi yoldan gidiyor rafık?

Melihakalın27

4 yıl önce - Cum 28 Şub 2014, 23:24

Alıntı:
Ben o otobüs Karataş'a en son uğrayıp oradan Havalimanına gidiyor diye biliyorum.

Vilayet derken tam net hangi yoldan gidiyor rafık?

tam güzergahını bilmiyorum da mert abi tahminen karataştan vilayete ordan da havalimanına gidiyor bence bi gün binim diyorum ama 5 TL olduğundan o parayı vermeye koruyorum

müslüm56
4 yıl önce - Pzr 02 Mar 2014, 01:32

Ben B-39 hattını kullandım gerçekten kötü bir hat Karataş'tan 3 durak duruyor diyorlardı hememn hemen her durakta duruyor ve Oğuzeli ilçesine bile giriyor.İllalah ettim o otobüse bindiğime keşke Havaş'a binseydim diye düşünmedim değil açıkçası.Ayrıca otobüste 2 tane cihaz olmadığından mecburen 5TL nakit verdim.Daha önce doldurduğum para da boşa girmiş oldu...

Misafir 5043

4 yıl önce - Prş 24 Tem 2014, 09:03

B2 B53 B55 İBRAHİMLININ NERESINDEN VE HANGI SAATLERDE GECIYOR

Melihakalın27

4 yıl önce - Cmt 26 Tem 2014, 20:27

Alıntı:
B2 B53 B55 İBRAHİMLININ NERESINDEN VE HANGI SAATLERDE GECIYOR

saat kaçta geçtiğini belediyenin sayfasından öğrenebilirsin Misafir

Misafir 9353

4 yıl önce - Prş 14 Ağu 2014, 18:23

iyi günler ben şehre yeni geldim acaba 19 mayıs lisesi,inönü caddesi yada ordu caddesinden otogara en kısa nasıl giderim?

Melihakalın27

4 yıl önce - Prş 14 Ağu 2014, 22:56

Alıntı:
iyi günler ben şehre yeni geldim acaba 19 mayıs lisesi,inönü caddesi yada ordu caddesinden otogara en kısa nasıl giderim?

otobüs ile kastediyorsanız 19 mayıs lisesinin önünden otogara giden otobüsler var onlara binebiliriz

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 555657   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM