Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ufuk Tan Dogan Gunes
14 yıl önce - Prş 07 Nis 2005, 17:13
[İST-A4.07] - İstanbul'u Gezmek İsteyenlere Bir Tavsiye: "Best Taxi"

Bu sabah kanal travel&living'i seyrederken citycaps adli bölumde Konu Istanbul'du ve daha once hic karsilasilmayan bir taxi driver vardi ortada. İHSAN!
Şehri bi guzel tanitti kulturumuzden guzel yönler gösterdi hatta Taxiden cıkıp çiftetelli bile oynadilar muhabirle
Bu taksi soförü daha önce medyada da konu olmus ve eşi benzeri olmayan bi taxi kutuphanesi var, Istanbul'un icinde farkli bir renkle karsilasmak isteyenlere adresini veriyorum: www.besttaxidriver.com

tolgaerdinc

14 yıl önce - Prş 07 Nis 2005, 19:58

Cok iyi ya ! Namı yurtdışına kadar yayılmış İhsan abimizin.
valla bravo

ibrahimdr
14 yıl önce - Pzr 10 Nis 2005, 18:23

Helal İhsan Abiye. ama arkadaşları bazen internet sitesi kurduğu için dalga geçiyorlarmış zaten bütün yenilikler halk tarafından bu şekilde karşılanır.Matbaanın geçmişine bakın.Ama yine de İhsan Abim kendini iyi geliştirmiş.Helal sana İhsan Baba.Taksiciler Kralı.

Misafir 36d

3 yıl önce - Cmt 24 Ekm 2015, 18:42

merhaba arkadaşlar ben ihsan, yıllar sonra bu başlıkla karşılaşmam büyük bir sürpriz oldu. son 5 yıldır taksicilik yapmıyorum, bu 5 yılda çeşitli işlerde çalıştım, şuan bir şirkette güvenlik görevlisiyim.

Misafir f31

3 yıl önce - Cmt 24 Ekm 2015, 19:31

Evet arkadaşlar misafir trolcülerimiz yine iş başında.İhsan abimiz taksiciliği bırakmamiştır kendisini 3 gün önce eminönü iskelesinde görmüşlüğüm vardır.Ayrıca 6 ay önce taksisine binme şansına sahip oldum.

ANA SAYFA -> ULAŞIM