Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul İkitelli Şehir Hastanesi (Avrupa'nın en büyük Hastanesi)
« önceki   1234 ... 262728   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Cemoli D18
3 yıl önce - Sal 10 Hzr 2014, 20:55

Bu bilgiler doğru ise sıkıntı var demektir

Şahan akın
3 yıl önce - Cum 27 Hzr 2014, 12:07
çalışma yok

işçilere ait konteynerlar var ancak bekçi dışında kimse yok temel atıldı sonra herkes terk etti malesef durum bu:((

Gorkem.

3 yıl önce - Cmt 28 Hzr 2014, 09:03

Nasıl terk ederler ya, Başbakan benim hayalim bu diyordu ben başlattım bu projeleri diyordu(27.06.2014 HABOM Açılış konuşmasında diğer projeler ile ilgili konuşurken 'Şehir hastaneleri 12 yıllık hayalim' )

http://haber-bursa.net/siyaset-haberleri-erdogan- ...00.html...

Şahan akın
3 yıl önce - Sal 19 Ağu 2014, 11:18
Çalışmalar bu hafta başlıyor

Geçen hafata şantiye sahasında görevlilerle yapılan konuşmamızda bir takım sıkıntıların oldugunu ancak bu sorunların yeni çözüldüğü ifade ettiler hareketlilik artmış ve haftaya yani bügünlerde çalışmaların başlayacagını ifade ettiler....
Hadi hayırlısı Takipçisi olmaya devem edeceğiz......

Abdullah Ç
3 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2014, 01:15

Proje büyük bir proje. Lakin geçmişe dönüp hafizamizi tazeleyelim. Marmaray 2011'de acilacakti. Malesef 2013'te acildi. Basaksehir kirazli metrosunun temeli 2004'te atildi. Bitiş 2009'du malesef 2013'te acildi. Beni yanlis anlamayin. En iyi calisan hukumeti goruyoruz. Lakin gerceklerde bunlar. Turkiye secim krizleri ile uģrasiyor. Her secim doneminde guven ortami kayboluyor. Projeler sekteye uğruyor ve haliyle gecikiyor.

Misafir 58e

3 yıl önce - Çrş 10 Eyl 2014, 11:04

An itibariyle 2 adet kepçe 2 haftadan beri tüm hızıyla çalışmakta:)))) bizim ev sağlıkent manzaralı ama hareket yok. kepçeler bir takım yollar çiziyor hepsi bu.

Şahan akın
3 yıl önce - Prş 11 Eyl 2014, 13:24
Ne Hareketlilikmiş be....

Aynen Öyle Hareketlilik buysa bu iş Tayyibin ikinci cumhurbaşkanlılığınıda görür Sanırım.....

(Özkan)

3 yıl önce - Prş 11 Eyl 2014, 22:12

Bana kalırsa bu projeyi yapacak olan firma, makro inşaat, bu projeden önce ki projeleri olan Bahçetepe ve Seyranşehir projelerini bitirdikleri vakit bu işe başlayacaktır.

Şahan akın
3 yıl önce - Cum 19 Eyl 2014, 11:47

makro inşaat bahçetepe istanbulu 20 eylülden itibaren oturuma açıyor seyranşehir ise temel aşamasında teslimat 1.5 yıl sonra kaldiki projeyi alan firma makro inşaat değil??????
projede açıklanmayan sıkıntılar var demekki yakında kokusu çıkar.....

Cemoli D18
3 yıl önce - Çrş 12 Ksm 2014, 13:57

Çapa'nın kısmi olarak buraya taşınması iyi olur.

Alıntı:
Yanlış anlaşılma olmasın, İkitelli Şehir Hastanesi yapılsın buna karşı değilim, hatta İstanbul gibi bir şehre daha da fazlası yapılsın. Daha önce dediğim gibi İstanbul Üniversitesi (Çapa) tıp fakültesi, İstanbul'un orta yerinde ve otobüs, tramvay ile ulaşımı kolay vaziyette, ayrıca bu hastaneye İstanbul'un Anadolu yakasından da çok hasta geliyor, bunlar vapur, Marmaray ile Avrupa yakasına geçtiklerinde bir otobüs/tramvay ile kolaylıkla hastaneye ulaşabiliyorlar.

Anadolu yakasını da düşünüp hareket etmeli.
Bu yüzden hastanenin tamamını taşımaları yanlış olur.
Yükü hafifletilmeli buradaki hastanenin.

İkitelli hastanesi toplamda 1900 yatak kapasiteli olacak...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 262728   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet