Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
Ankara belediyesi seçim başlığı [SİYASET]
« önceki   123 ... 141516 ... 184185186   sonraki »
Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
MeteHan!
10 ay önce - Çrş 19 Şub 2014, 17:51

3 dönem hedefi bildiğim kadarı ile milletvekili seçimi için.

Geçiniz Allah aşkına; Gökçek'e bugün küfür ederler, eleştirirler ama CHP aday gösterse paşa paşa oy verirler.

İstanbul'da ulusalcı, gezici olduğunu söyleyen biri ak partiden aday olsun hayatta oy vermem. Zaten aday gösterilmez ki. Herkes chp değil.

06yasin92
10 ay önce - Çrş 19 Şub 2014, 17:56

Ankara hakkında zerre bilgi sahibi olmayanların bakımsız ego otobüslerini duraklarda dakikalarca beklemeyenlerin, ne zaman bir proje başlasa umutlanıp sonra da hüsran yaşamayanların, ne zaman eskişehir yolundan geçse o gökkuşağı denilen fiyaskoyu görmeyenlerin, kendi yaşadıkları şehirde metrolar çatır çatır yapılanların, siyasi bir şekilde Ankara dışından yazdığı yorumları okumak gerçekten eğlenceli oluyor. Melih Gökçek'e inanmamız için bir sebep var mı? Tabi ki yok. Melih Gökçek'in o projeleri yapcağına inananlar geçmişini araştırsınlar...

mehmetakif06
10 ay önce - Çrş 19 Şub 2014, 17:58

Alıntı:
Geçiniz Allah aşkına; Gökçek'e bugün küfür ederler, eleştirirler ama CHP aday gösterse paşa paşa oy verirler.

şyide olmayacak şeyler üsütne niye konuşuyoruz bu sefer de chp ye geçince siz melih vizyoner iyi çalışıyor oy verelim diyecekmisiniz mesela

parti değil şahıs konuşuyoruz ama birileri kasıtlı konuları chp mhp akp yapıyor.

güçlü parti seçilince ulaşımımı parti otobüsümü yapıyor hayır
kaldırım alt yapı çalışmalarını gençlik kollarımı yapıyor hayır
su ve kanalizasyon çöp işlerini kadın kollarımı yapıyor hayır

burda aday önemli mesela akp den aday olup kazanan iki tane başkan olsun ikisde akp den başkan olmasına rağmen birisi şehire çağ atlatırken birisi hiç çalışmayabiliyor bunun aynısı diğer partilerede geçerli.

muhtar stayla
10 ay önce - Çrş 19 Şub 2014, 18:03

Sabah 7'de kalkıp, işten çıkan saat akşam 7'de Sıhhiyeye varıp,
Durakta ayakta 30 dk bekleyip,

daha bitmediiii
Yine ayaktasın. Otobüste camlara kadar tıklım tıklım doluşup, Yorgun halde Nefes alamayacak durumda gidip

Bunu aynen belediye başkanının birisi yaşasın!

Ondan sonra
Saat kulesi - Giriş Kapısı - Ankara Boğazı

Seyrettirecek Hal bıraktırsın Ankara halkında!
ÇÜNKÜ YAPACAK BİR ŞEY YOK, İNSANLARI ŞAHSİ ARAÇLARINA YÖNELTME BAŞARISI BU...

Burç

10 ay önce - Çrş 19 Şub 2014, 18:07

MUSTAFABASCI demiş ki:
Milyonlarca insan oy veriyorsa saygı duymak lazım

MUSTAFABASCI arkadaşım,
Geçen seçimlerde Melih Gökçek'e oy veren milyonlara gösterdiğin saygıyı buraya aktarayım mı?

Geçen seçimlerde Mansur Yavaş %40 oy alacak ve kazanacak yazmıştın, ne oldu?
Gene Melih Gökçek kazandı.
Üzüleceksiniz, bu halk Gökçek'e oy vermez, çirkin siyasetçi, pis işler yapıyor,
halk arasına bile giremez yazıyordun, ne oldu?

O zaman yazdığın mesajları buraya koyuyorum,
dindar insanlar nasıl olur da Melih Gökçek'e oy veriyor yazmışsın,
milyonlarca oy veren insana duyduğun saygı bu mu? :

MUSTAFABASCI demiş ki:
Benim anlamadığım dinine bağlı bir kesimden özellikle oy alıyor. Bu ülke nasıl tezatlarla dolu anlamak mümkün değil.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=1173965#1173965

Melih Gökçek seçimlerde fark atacağını doğru bilmiş,
ama sen inanamadığın için oy verenlere "resmen kandırılıyorsunuz" yazmışsın,
milyonlarca oy verene ne kadar da saygılıymışsın, değil mi? :

MUSTAFABASCI demiş ki:
Az önce Melih Gökçek çıktı ve dediki en yakın rakibimin 15 puan önündeyim.

Arkadaşlar artık kanmayın bu adamın sözlerine. Resmen kandırılıyorsunuz.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=1177194#1177194

Melih Gökçek'e verilen milyonlarca oy için "yardım paketleri yüzünden oy veriyorlar" yazmışsın,
verilen oylar için saygı bekliyorsun ama sen insanların oylarını sattığını iddia etmişsin :

MUSTAFABASCI demiş ki:
Halk icrattlaerini beyenmesinden ziyade 150 bin aileye dağıtılan paketler oy yekününü bayağ etkiliyor.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=1172610#1172610

Geçen seçimlerde yazdıklarını bir oku da kendi kendine gül,
belki bu sefer kendini o kadar rezil etmezsin :
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=82667& ...mp;start=0

mehmetakif06
10 ay önce - Çrş 19 Şub 2014, 18:16

sonuç olarak mansur belediye başkanlığında melihten daha başarılı olacaktır
konu nerelere gitti birden ya.

bence ak parti seçmenide inanmayarak veriyor oyunu. ben mansurun % 44 gibi bir oy almasını bekliyorum kazanır kazanmaz bilemem

ama ankaralı bıktığı şeylerden bir değişimle taze kanla kurtulmalı. buna hem fikir olmayan kişi yoktur.

mansur milliyetçi dinini kendine göre yaşayan yapıcı demokrat seviyeli bir adam beypazarında yaptıkları ortada birey olarak kazanmaması için ortada ne var.

ayrıca kendisine akp neden büyük bir ilçe için teklif götürdü hem kendisi hem akp söyledi bunu. demekki iyi bir belediye başkanı olduğuna akp de inanamış

firat79

10 ay önce - Çrş 19 Şub 2014, 18:21

Alıntı:
Melih Gökçek seçimlerde fark atacağını doğru bilmiş, 

Hatirlatma: Gecen secimde Melih Gokcek ile rakibi Karayalcin arasinda sadece 6 puan vardi. Fark nerede?
Ayrica Mansur Yavas icin %15 zor alir diyordu. Mansur beyin oyu %27 cikti..

Yani diyecegim odur ki bu secimde Melih baskanin kazanma sansi 0 dir.

Burç

10 ay önce - Çrş 19 Şub 2014, 18:25

Geçen seçimde de Melih Gökçek'e sıfır şans diyordunuz.
Geçen seçimde Mansur Yavaş onbinlerce oy farkı ile Melih Gökçek'e kaybetmedi mi?

firat79

10 ay önce - Çrş 19 Şub 2014, 18:36

Sahsim adina konusuyorum gecen secimde oyle birsey soylemedim. Zaten Artik Ankarada ikamet etmiyorum Eskisehirdeyim ve oyum Harun Karacan in. Ben particilik yapmam kimi caliskan durust ve vizyoner gorursem ona oy vetirim belediye secimlerinde.

mehmetakif06
10 ay önce - Çrş 19 Şub 2014, 18:37

Alıntı:
Geçen seçimde de Melih Gökçek'e sıfır şans diyordunuz.
Geçen seçimde Mansur Yavaş onbinlerce oy farkı ile Melih Gökçek'e kaybetmedi mi?

sizin için her şey partim kazandı kaybetti şeklinde mi bence ankara kaybetti 2009 dan bu yana gördük ankaranın nasıl kaybettiğini melih in kazanmasına bu durumda bir ak partili bile sevinmemesi lazım.çünkü yaşadığı şehir kaybetti istanbuldan arada ankaraya gelirseniz farkı anlarsınız şimdi ben topbaş kazandı istanbul kaybetti demem nankörlük olur ama sizinde melih kazandı ankarada kazandı demeniz partizanlık olur.

benim görüşüm kazansada şehir kaybederse kaybetsin mantığı hiç iyi değil.

%55 den % 38 e oyların düşmesi ne anlama geliyor hem ankarada % 62 lik kesim yönetimi beğenmiyordu şimdi bunun üzerine 5 yıl daha yatırım yapmadı neden insanların memnuniyeti neden artacak merak ediyorum. artarsada şaşıracam açıkçası.

geçen seçimlerde mansura yapılan karalamalar filan o konulara girmiyorum bile hiç.

seçim maç değildir sen kazandın kaybettin değil ankara kazandımı kaybettimi ona bakmak lazım. siyasi ideolojilerin kölesi olmuş oyların ankaraya 5 yılda bir şeyler katmadığı açık.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet