Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Beyoğlu yeniden yapılanma
« önceki   1234 ... 101112   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
irfan x
13 yıl önce - Prş 07 Nis 2005, 01:00

Eski mefisto

(+)

(+)

Eski borsa lokantası (fast food idi) Lale sinemasının hemen yanı... O da yeni kadresine mahkum

(+)

(+)

(+)

(+)

irfan x
13 yıl önce - Prş 07 Nis 2005, 01:09

Aksanat, ve Aksanat'ın tam karşısınaki bir zamanlar korkunç bir cam bina olan İş Bankası binası

(+)

(+)

(+)

Taksim Kazancı yokuşu başında bir zamanlar(bir kaç ay evveline kadar) kat otoparkı olan, şimdinin hoş binası

(+)

irfan x
13 yıl önce - Prş 07 Nis 2005, 02:24

(+)

irfan x
13 yıl önce - Prş 07 Nis 2005, 05:03

Haktan çoğu son bir yılda oldu. Kaldırım inşaatı henüz bitmediği için resim çekmedim, ama bitince söz çekicem. Daha önce olan çalışmalarda vardı, ama son bir yıl'da acayip hızlandı, ve çoğaldı...

messiah_haktan

13 yıl önce - Prş 07 Nis 2005, 17:33

Hayret birseysiniz!Internetin hic bir kösesinde bu gelismeyi buradaki gibi takip edemezsiniz ama ilgilenen hic kimse yok gördügüm kadari ile!Irfan abi bana aylar önce söylemisti bu yenilenen ve yenilenecek binalarin resimlerini cekecegini ve ozamandan beri sabirsizlik ile bekliyordum!Mükkemmel ve hizli bir sekilde tarihi yarim adadaki ve beypglundaki bu binalar yenileniyor,10 binanin yenilenmesi benim icin 1 büyük gökdelenin dikilmesinden daha önemli!Tarihi yarim adanin ve beyoglunun birinci sinif bir semte dönüstürülmesi bütün gökdelen projelerinden daha heyecan verici benim icin!Sonucta bu binlar yillarca bosu bosuna hrabeye dönememisler,ne de olsa burdaki üyelerin ilgileri disaridaki insanlarin üyelerini temsil ediyor. Irfan abi,bu konuyu hep aktif tutmani istiyorum senden,yeni bir bina yada yenilenmis yer gördügün an aninda resmini cek ve buraya koy.Hatta yeni bir baslik acip o baslik altinda eski bakimsiz binlari toplarsin,o binlar yenilendigi zamanda aradaki farklari karsilastiririz!

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL