Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
SERDARR1

1 yıl önce - Sal 26 Tem 2016, 18:06

yaaa eskiden neydi öyle boş ev aranırdı.... yada bekar arkadaşdan anahtar istenırdı 40 nazı çekerek şimdi ise sahibinden tıkla 100 tl yatır evi al....

yeni nesil şanslı

şaka bir tarafada bu günlük kiralık ev konusu sıkıntı amaç zaten % 90 belli fuhuş vb pis konular...

buna denetim ne zaman gelir bu konuda büyük bir olay olur ondan sonra düzenleme gelir

ahmetsever
1 yıl önce - Sal 26 Tem 2016, 18:06

Alıntı:
Devletin el atmasına gerek yok. Yaparsın apartman toplantısı, bina yönetim planına 'Kat maliklerinin günlük, haftalık kiralama yapması yasaktır.' minvalinde madde eklersin, olur biter.

Madde falan eklemeye gerek yok, direkt olarak polise apartmana kimliği belirsiz kişiler geliyor, bombacı mıdır? teröristmidir? bilemiyorum şeklinde ihbar edeceksin.
Maliye'ye günlük kiralama yapılıyor vergi vermiyor, kaçakçılık yapıyor diye şikayette bulunacaksın.
Hatta bu şikayetleri Bimer üzerinden yapacaksın ki, sümenaltı falan edilmesin

Misafir f21

1 yıl önce - Cum 02 Eyl 2016, 00:32

Bu günlük kiralık ev konusu için kime şikayet ediyoruz arkadaslar direk 155 polisimi aramamız gerek ?

Misafir 53d

1 yıl önce - Cum 02 Eyl 2016, 00:40

Neden bu kadar sizi rahatsiz ediyor ? Gunluk ev kiralanan semtler bellidir o semtlerde oturmayın ozaman sizde kardesim. Ben surekli gunluk ev kiralayan bir vatandaşım parasını veririm hizmet karşılığımı alırım. Gunluk kiralik evleri haftalık yada aylık kiraladığımda olmustur. Devlet bir sakınca görmüyor ki demekki yasal ha ılerde vergi alır o baska .. Sizin konuşmanız pek birsey ifade etmiyor bence.

muhammet3
1 yıl önce - Cum 02 Eyl 2016, 00:45

İlgilenenlere yardım ve yataklık etmemek için yer belirtmeyeceğim, istanbulda bir yaya üst geçidinde abartmıyorum her adım başı zemine günlük hatta saatlik kiralık daire ilanları yapıştırmışlar.
Bu nedir yahu, bu kadarda olmaz ki.
Şikayet edeceğim fakat çekiniyorum, o geçitten eminim günde onlarca hatta yüzlerce sivil ya da üniformalı ahlak polisi, hakim, savcı vs. geçiyor onlar görmüyor mu Allah aşkına?

mahmut11
1 yıl önce - Cum 02 Eyl 2016, 00:49

Alıntı:
Sizin konuşmanız pek birsey ifade etmiyor bence.
etmiyorsa okuma

Misafir 00d

1 yıl önce - Cum 02 Eyl 2016, 01:04

Acilen sikayet edin bu olay hem ceza hukuku hem de vergi hukuku açısından suçtur

Misafir 09f

1 yıl önce - Cum 02 Eyl 2016, 01:12

Günlük kiralık ev'in anlamı,cinsel yaşantı için yer sıkıntısı çekenlerin başvurduğu yöntemdir.

kemalviyana
1 yıl önce - Cum 02 Eyl 2016, 01:19

Bu sene iki kere izine geldim günlük kiralik evlerde kaldik ailece hem güzel temiz hem ekonomikti.. hotele gitsek 6 kisi baya bir tuzlu tutardi ama günlük kiralik evde cok ucuza ayarlamistik.

ahmetsever
1 yıl önce - Sal 04 Ekm 2016, 08:38

Alıntı:
Günlük kiralık evlere ‘mühür’
İstanbul’da mantar gibi türeyen, günlük kiralanan dairelere büyük gözaltı. Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçede bu durumda 3 bin dairenin tespit edildiğini söyledi ve ‘O evler mühürleniyor’ dedi
...
...
http://www.milliyet.com.tr/gunluk-kiralik-evlere- ...m-2320988/

Günlük kiralık evler, İstanbul Fatih'te tespit edilip mühürlenmeye başlanmış, darısı diğer il ve ilçelere...

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET