Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Mert Karakoyun

1 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 18:11

beylikdüzü ve esenyurttaki yeni siteler bu iş için hizmet veriyor

(Özkan)

1 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 18:14

Şirinevler günlük ev kiralamanın ana üssü konumunda

muh_demokrat
1 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 18:21

Fuhus olup olmadigini bilmek cok zor,

Kacamak yapmak isteyen insanlar icin otele gore daha iyi bir secenek.

Sizin ahlak anlayisiniza uygun olmayabilir fakat illegal olmasini gerektirecek bir durum yok.

Ben de apartmanimda boyle bir daire olmasini istemezdim, diger apartman sakinlerinden izin alinmasini gerektiren bir yasal duzenlemeye gidilebilir.

Ingilterede kontratlarin uzerinde gunluk olarak sublet edilemez diye bir sart oluyor genelde.

Misafir ce6

1 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 19:08

Ellerinde temizlik malzemeleriyle o kapı kapı geriye kalan pislikleri toplayan iş adamı edasıyla bi hava gezen müşteri cıktıktan sonra para cepte gezen igrenc ötesi adına baska bişi denilen şahıslar bina içinde dolaşıyor ..heran başına bayan ol erkek ol ne gelebilcegi mechul durumdayım.. Evi verdigi şahıslar katilmi hırsızmı sapıkmı bilinmez ve siz bilmeden yan yana geciyorsunuz aynı binada yaşıyorsunuz ..bu tarz yapılana hiç bir kanun kalıbına sıgdırılmadan net cözümü olmalı.. Ne demek vergisini ödemeli öle böyle kalıplarla olabilir denmesi kabul edilmicek bi durum .. Birgün bi vukuat oldummu neyin kalıbına sokuyor olcaklar başı belaya gircek insanın suclusu bizmi cıkıcagız..kabul etmiyorum midem almıyor aklım almıyor bu nasıl bi onaylanıcak kalıplardır.. Kabul etmiyorummm Midem almıcak kanunaa kusarım ancak ben ..yazıklar olsun

Bence günlük kiralanan dairelerin olduğu binalar ayrılmalı ve özel olmalı
Ve bu binalar günlük kullanıma uygun olarak özel ruhsatlı hale gelmeli.
Uymayanlara da okkalı bir ceza verilmeli.

habass
1 yıl önce - Sal 23 Şub 2016, 19:22

Alıntı:
Ingilterede kontratlarin uzerinde gunluk olarak sublet edilemez diye bir sart oluyor genelde.

turkiyede bu isi ev sahipleri yapiyor.. daha dogrusu bu isi yapanlar ev satin aliyor genelde residence.. yonetim aidatlar yuzunden bunlara ses cikarmiyor.. bunlara evlerini sattirsalar acik aylarda aidatlar artacak diye ses etmiyolar.. bazende ne etliye ne sutluye diyolar.. innonivayi bildigin parsellemislerdi.. millet illah etti bircok aile evi satti cikti gitti..

ivenrec
1 yıl önce - Prş 26 May 2016, 13:19

Günlük ev kiralama sadece fuhuş için yapılmıyor arkadaşlar, herkesi aynı kefeye koymak doğru değil. Atıyorum farklı şehirde yaşayan bir kız/erkek arkadaşınız vardır ve 2-3 gün bilemedin 1 hafta o şehirde kalmak istediğinizde ev kiralayabilirsiniz. İllaki otelde kalınacak diye bir şey yok. Bunada kimse karışamaz. Herkesin özel yaşantısı.

osman yörükoğlu
1 yıl önce - Prş 26 May 2016, 13:23

Sadece fuhuş için olmasa da genelde bu iş için kiralanıyor.

Misafir b02

1 yıl önce - Sal 26 Tem 2016, 14:27

Sanki otellerde fuhuş yapilmiyor.adam gece odana gelip bayan istermisin diye bile soruyor.gunluk evleri sikayet edenler basina yayanlar genelde otel sahipleri yada ortaklari falan.bizim binada da var .gelen giden oluyor.gayet nezih ve ekonomik.be-nce yasallassin.

ahmetsever
1 yıl önce - Sal 26 Tem 2016, 14:32

Alıntı:
bizim binada da var .gelen giden oluyor.gayet nezih ve ekonomik.be-nce yasallassin.

Sizin binada var peki, bu dairelere girenin, çıkanın belli olmadığı, hergün farklı farklı kişilerin bu dairelere girip çıktığını düşünün.
O apartmanda ailelerin oturduğunu düşünün.
Yalnızca fuhuş değil, terör, uyuşturucu satıcıları, it/kopuk türünden insanlarla aynı apartmanda oturduğunuzu düşünün.

Oteller, kayıt altında profesyonel şekilde konaklama hizmeti veriyor, ancak apartmanlar günlük olarak dairelerin kiralanması konusunda tamamen sahipsiz kontrolsüz.

Misafir b02

1 yıl önce - Sal 26 Tem 2016, 14:33

İnsanlar bu isi yapiyorsa keyfinden yapmiyor.hayat sartlari ve borclari yuzunden yapiyor.ne yapsin hirsizlik mi yapsin bankami soysun.her adamin harci degil zaten.yapabilene helal olsun.hem buaralar fuhus yuvasi olarak acilmiyor.gelen oluyordur tabi.onlarda kendini belli ediyor ve birdaha verilmiyor.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET