Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara'nın Yeni Stadyum Projesi (Eryaman Stadı)
« önceki   123 ... 737475 ... 101102103   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 74

Projeyi beğendinizmi ?
Evet 58.2%  58.2%  [223]
Hayır 41.8%  41.8%  [160]
Toplam Oy : 383

Misafir 07d

3 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 11:43

yokmu yeni resimler ciddi olarak inşatın hızlandıgı soylenıyor

nuri06
3 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 15:55

İnşaatın Haziran - Temmuza kadar tamamen bitmesi lazım Cumhurbaşkanının talimatı var çünkü sezon sonunda 19 Mayıs stadı kesin olarak yıkılacak..

Eryamanda oturup imkanı olan kişiler güncel fotoğraflar gönderirse çok makbule geçer.

Resim atan olmazsa eğer haftaya Keçiörenden teftişe gelip ben çekeyim bari

Misafir 3f8

3 ay önce - Prş 25 Oca 2018, 02:17

Resim atmaya gerek yok. Hergun geciyorum cati demirleri 3 ayi bulur bitmesi

Caner Oku
3 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 23:32

Misafir 048

3 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 07:18

Eryamanda oturup imkanı olan kişiler güncel fotoğraflar gönderirse çok makbule geçer.denmiş Makbule kim??? Niye Eryamanda oturuyor???

certan23
3 ay önce - Sal 30 Oca 2018, 13:38

İnşaat ciddi anlamda yavaşlamış durumda. Havaların ısınmasıyla birlikte hız kazanacaktır diye düşünüyorum.

Caner Oku
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 18:20

Ben haftada 1 defa yakınından geçiyorum ancak zaman ayırıp detaylı fotoğraf çekmeye değer bir ilerleme yok maalesef o yüzden günaşırı paylaşmaya da gerek yok en azından ben yapamam.

Bu arada birkaç sayfa önceki yorumlarda stadın dış cephesinin planda değiştirildiği yazılmıştı ancak çatı demirlerini yakından görünce projedekiyle aynı olduğu görülüyor. Tam olarak anlayamadım

süleyman ateş
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 20:26

6 aya kadar biterse sıkıntı yoktur.

Misafir 2a0

3 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 20:32

6 aya kadar bitmesi için ciddi ölçüde hızlanmaları gerekiyor. Ankaraya yapılan her iş eksik, zoraki ve dayatma ile yapılıyor. Nüfusumuz istanbulun 3te1 i ama aldığımız hizmet ve şehre veriken değer istanbulun 30 da 1 anca eder heralde. Yazık gerçekten çok yazık. Koca istanbulda metro gitmeyen semt, mahalle kalmadı, adamlara denizin altından kıtalararası ulaşım sağlayan imkan bile yaratıldı.. onlarca farklı metro hattı yapıldı, ankarada uyduruk batıkent hattı ile bahçelievler hattı dışında yıllarca birsey yapılmadı. Bir çayyolu ve keçiören metrosunu bile 1000 dereden su getirerek yaptılar. Tamam istanbul sadece türkiye için değil, dünya için bile önemli bir sehir ama bir zahmet 6 milyon insanın yaşadığı ve bu kadar insanın vergi verdiği sehir bu hallerde olmasın. Bu kadar insan hayatını bu sehirde devam ettiriyor ve devletine katkı sağlıyorsa devletin de hizmetleri sunarken daha adilane davranmak yükümlülüğü vardır. Konuyu siyasete çekmeyin a parti, b parti, c parti meselesi değil bu söylediğim. Ankara hak ettiği değeri bir parça da olsa alsın istiyorum.
Ancak malesef Bu stadyumun ihale meblağı bile bazı seylere ne kadar önem verildiğini ortaya koyuyor. Aynı kapasitedeki izmir göztepe stadyumu bu stadın maliyetinin 3 katı ! Neden ankarada hiçbirseye özenilmiyor ! Çok yazık..

Sahra0609
3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 09:19

DOGU YONU CATI YERLESTIRILDI KALDI KUZEY TARAFI..ONUMUZDEKI SEZON OLMASA BILE 2
YARIYA ANCAK YETISIR DIYE TAHMIN EDIYORUM

(+)

..

(+)

sayfa 74
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 737475 ... 101102103   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet