Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 353

Projeyi beğendinizmi ?
Evet 60.4%  60.4%  [368]
Hayır 39.6%  39.6%  [241]
Toplam Oy : 609

naims1
2 yıl önce - Cmt 14 Arl 2019, 13:05

Futbol fanatiklerinin geneli kıro olduğundan bu durumlar gayet normaldir şaşırmamak lazım.

Laf anlatamazsınız anlamazlar, azıcık medeni olup insan gibi maç seyretmek akıllarının ucuna bile gelmez.

Ha bu modern statlar onlara çok orası ayrı tabi, iki günde yepyeni statları boka çeviriyorlar.

Ben yetkili olsam bu tipleri bırakın maçlara almayı, statların yanına bile yaklaştırmam.

vozkan
2 yıl önce - Cmt 14 Arl 2019, 15:33

Alıntı:
Futbol fanatiklerinin geneli kıro olduğundan bu durumlar gayet normaldir şaşırmamak lazım.
Laf anlatamazsınız anlamazlar, azıcık medeni olup insan gibi maç seyretmek akıllarının ucuna bile gelmez.
Ha bu modern statlar onlara çok orası ayrı tabi, iki günde yepyeni statları boka çeviriyorlar.
Ben yetkili olsam bu tipleri bırakın maçlara almayı, statların yanına bile yaklaştırmam.

Dünyada en zor şey cahile laf anlatmak. Hele birde anlama sorunu varsa işin zordur.

Adam zaten Eryamanda ne Ankaragücünün nede G.Birliğinin maçlarına gitmiyor.
Burada gitmediği stad görmediği tribün ve taraftar için pislik atıp duruyor.
Amaç zaten birilerini kötülemek. Stadda wc ler yetersiz, mescitler çoğu zaman kapalı, kantin yetersiz, Türkiyede 4 kere üst aranan tek stadium, insanlar stada girmek için stadın etrafını tavaf etmek zorunda kalıyor,....... dese anlıyacam. Onlarca sorun var stadda

Fakat maça gitmediği için hiçbirinden haberi yok. Sağdan soldan iki kelime duymuş Ankaraya ve Ankaralılara kin kusuyor.

Gecekonduda outran taraftar hayatından memnun. Sana ne oluyor.
Zaten kırk yılda bir maça gidersen zaten Gecekondu tribününe değil deplasman tribününde oturup Ankara takımlarına küfür ediyorsun.
Git kinini İstanbul takımlarına kus.
İstanbulda Alkol kokusunda tribune giremezsin, küfürü erkekleri geçtim, kadınlar ve 5 yaşındaki çocuklar ağzından düşürmez tek kelime yazmazsınız. İş Ankaraya gelince bildiğimiz yalakalık.

Goool Rifki
2 yıl önce - Cmt 14 Arl 2019, 15:48

Koltuk konusunda arkadaş haklı ama bu durum malesef tüm şehirlerde böyle. Sadece Ankara'da olan bir durum değil o yüzden ya her stadyum için yazacaksınız ya da hiç yazmayacaksiniz.

1905Alper1905
2 yıl önce - Cmt 14 Arl 2019, 16:01

Şuan hangi stadyum başlığındayız? Eryaman stadyumunda Ankaragücü maçında bunları gördüm ve bu başlık altında fikrimi beyan ettim. Biraz mantıklı yazın gözünüzü seveyim.

Goool Rifki
2 yıl önce - Cmt 14 Arl 2019, 16:17

İşte sorunda bu neden sadece Ankara'daki stadyum? Bu sorun heryerde var o yüzden buraya yazdıysan heryere yazacaksın özellikle de İstanbuldakilere.

1905Alper1905
2 yıl önce - Cmt 14 Arl 2019, 16:35

Yahu gitmediğim, görmediğim bir yer hakkında neden yorum yapayım. Eryaman stadyumuna gittim gördüm ve yazdım. Niye ısrarla anlamak istemiyorsunuz.

Goool Rifki
2 yıl önce - Cmt 14 Arl 2019, 18:12

Profil ismine 2 kere 1905 yazcak kadar Galatasaraylısin ve hayatinda başka maça gitmedin veya TV'den maç izlemedin ki görmemişsin değişik

vozkan
2 yıl önce - Cmt 14 Arl 2019, 18:26

Alıntı:
Profil ismine 2 kere 1905 yazcak kadar Galatasaraylısin ve hayatinda başka maça gitmedin veya TV'den maç izlemedin ki görmemişsin değişik

Bu tür insanlar Ankaraya tuttukları İstanbul takımı geldiğinde maça gelirler.
Yaşadıkları şehrin takımı yenilsin diye ellerinden geleni yaparlar.
Küfür desen bunlar kadar küfürbazı Ankara dahil Anadoluda hiçbir taraftar içinden çıkmaz.
Eskiden İstanbuldan gelen üç beş esrarkeşe öykünüp birlikte Tandoğana gelip kulüp tesislerini taşlar küfür eder giderlerdı. Birkaç defa Güçlüler bunları bir temiz sıvazlayıp gönderdikten sonar hizaya geldiler.
Ankaragücü ile dertleri bu zaten. Bu Sevgençleri Ankarada deyneksiz dolaştırmaması.
İstiyorlarki G.birliğine yaptıkları gibi küfür edip, sayıp , sövüp , yenip gitmek.

Yoksa hiçbirinin derdi Eryaman stadı falan değil. O stadda koltuklara gelene kadar bin tane problem var.
M.Yavaş gelene kadar insanlar maça toprak yoldan gelip gidiyordu.
Güçlüler dışında bir Allahın kulu bunu eleştirdimi.

Goool Rifki
2 yıl önce - Cmt 14 Arl 2019, 19:18

Aynen oyle vozkan bunlara göz actirmayacağız karşılarında Gençlerbirliği yok 1910da kurulan imalat-ı harbiye gücü ve biz güçlüler var

Sky101
2 yıl önce - Cmt 14 Arl 2019, 19:39

Holiganların unuttuğu şey bu stad ne Ankaragücünün ne de Gençlerbirliğinin bütçesinden yapıldı, stad devlete ait ve 80milyonun hak sahibi olduğu bir yer. Sen ne hakla yep yeni stadın koltuklarında maymun gibi tepinip kırarsın ve bunu savunursun, o stad size lütuf olarak kullanımınıza verildi klübünüzün üstüne geçirilmedi belli bir süreliğine size emanetken siz emanete hıyanet ediyorsunuz.

sayfa 353
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet