Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 351

Projeyi beğendinizmi ?
Evet 60.7%  60.7%  [363]
Hayır 39.3%  39.3%  [235]
Toplam Oy : 598

nuri06
2 ay önce - Sal 01 Ekm 2019, 18:41

Sebepleri bilet fiyatlarının pahalı olması ve transfer yasağı kaldıramadığından dolayı yönetime olan protestodan kaynaklanıyor ama Beşiktaş maçında full çeker merak etme

yavuzkanat

2 ay önce - Pzr 06 Ekm 2019, 11:09

(+)

Gençler galibiyeti kaçırdı.

kultfilm
2 ay önce - Pzr 06 Ekm 2019, 13:33

Mescitle ilgili gelişme oldu mu acaba?

nuri06
2 ay önce - Pzr 06 Ekm 2019, 15:03

Stadlarda mescit olayına ben karşıyım oraya gelenlerin çoğunluğu tribüne alkollü geliyor küfürler gırla oluyor yani öyle bir ortamda ibadet etmek ne kadar kabul olur orasını Allah bilir gerçi...

onurnazliaka
2 ay önce - Pzr 06 Ekm 2019, 15:41

Alıntı:
Stadlarda mescit olayına ben karşıyım oraya gelenlerin çoğunluğu tribüne alkollü geliyor küfürler gırla oluyor yani öyle bir ortamda ibadet etmek ne kadar kabul olur orasını Allah bilir gerçi...

Ne münasebet efendim!

Herkesin yapıp ettiği kendine, herkesin kendi bileceği iş. İçenin elinden içkisini alma yetkiniz olmadığı gibi namaz kılana da engel mi olacaksınız! Mescit yapmamak bir nevi engel olmak çünkü. 19 Mayıs Stadyumu'nda mescit yoktu, millet sağdan soldan karton bulup onun üzerinde namaz kılıyordu. Bunu mu istiyorsunuz? Namazın sahih olup olmamasında niyet de çok önemli bir unsur. Kılan kişi niyetini sağlam tuttuktan sonra sıkıntı olmaz, merak etmeyin.

Sizin yorumlarınıza şiddetli olarak teessüf ediyorum ve mümkünse o yorumu kaldırmanızı istiyorum. Hangi ortamda namaz kılınıp kılınmayacağından ziyade içki içilmemesine veya küfür edilmemesine ilişkin temennide bulunsaydınız keşke. Bu nasıl bir yaklaşımdır lütfen, söyler misiniz? Bu mantıkla Almanya'da veya Amerika'da kılınan namazlar da mı geçersiz oluyor, onu da açıklar mısınız! Oraya mescit yapmayın, orada namaz olmaz nasıl bir yorumdur? Bu anlayışı da bir an önce değiştirmenizi öneririm. Yıl olmuş 2019, daha başlangıç düzeyinde cümleler yazdırmak zorunda bıraktınız beni. Yani sizi şahsen de tanıyorum; sanırım bundan 4 yıl önce, 2015/2016 sezonunun 3. hafta maçı olan Gençlerbirliği-Kasımpaşa maçında statta karşılaşmıştık ve siz kendinizi tanıtmıştınız ama şimdi beni gerçekten üzdünüz. Lütfen biraz daha duyarlılık.

ua06ibo
1 ay önce - Prş 17 Ekm 2019, 22:09

Ziraat Türkiye Kupası
30 Ekim Çarşamba
16:30 Gençlerbirliği-Esenler Erokspor / Eryaman Stadı

Merak ediyorum bu Gençlerbirliği yönetiminden hiçbirinin aklına gelmiyor mu maç haftaiçi mesai saatinde, stat zaten boş olacak rakip 3.lig takımı onunda taraftarı yok bari çimler ziyan olmasın zaten 2 takım kullanıyor bu stadı yıllar sonra Ankara UEFA standartlarında bir stat kazanmış,klasik kupa maçı bunu başka bir statta oynayalım diye hiç mi düşünmezler ya Osmanlı Stadı,Ostim Stadı,Etimesgut Atatürk stadı var bunlar müsait maç zaten gündüz gidin orada oynayın çimler dinlensin,rakip büyüklerden biri olsa zaten oynarsın ama karşındaki adı duyulmamış bir takım. Bakın mesela o kupa programında Göztepe'nin maçı İzmir Atatürk Stadı'nda adamlar akıllı davranıyor sonuçta Bornova Stadını Altınordu ile beraber kullanıyor en azından kupada çimler dinlensin diyorlar ne güzel. Daha önce de Galatasaray ve Beşiktaş bakım vb sebeplerle birçok Türkiye Kupası maçını Olimpiyat Stadı'nda oynamıştı.

yavuzkanat

1 ay önce - Pzr 20 Ekm 2019, 10:37

(+)

(+)

aybars1910
1 ay önce - Pzr 20 Ekm 2019, 10:42

(+)

aybars1910
1 ay önce - Pzr 20 Ekm 2019, 10:43

(+)

çağrılmayan yakup
1 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 11:30

aybars1910 nun gecekondu fotosunun en güzel tarafı amigo sehbasında bulunan küçük çokcuklar, maçta gördüğün kadarıyla2 küçük Ankaragüçlü oradaydı.

sayfa 351
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet