Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 345

Projeyi beğendinizmi ?
Evet 60.5%  60.5%  [358]
Hayır 39.5%  39.5%  [234]
Toplam Oy : 592

aybars1910
3 ay önce - Cmt 13 Nis 2019, 23:17

Vozkan kardeş olayın farkındayız içini dışını rengini bildiğimiz için kaale almıyoruz. Bu hususta matrak geçmekten başka alternatif yok.

Gruplarda ki arkadaşlara ulaştım. Gerekli duyuruları yapacaklar. Ayrıca yazıyı gördükten sonra aybars1910 tweet hesabından duyurdum. Oldukça fazla tepki alıp geniş bir kitleye ulaştım.

Sorun hemen giderilmez fakat bu maçla birlikte daha duyarlı olunur. O kadar çok eksik varki stadyum çevresinde. İnsani çözümler getirildikçe sorunların giderilcéği kanaatindeyim. Bu şahıslar için uzun uzun yazmaya gerek yok.

cancan122
3 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 00:57

Güzel kardeşlerim benim şuanda bahsettiğim şey ne ankaragücü ne galatasaray ne bjk ne başkası umrumda değil. Ben sadece size bir konuda rahatsızlığı ilettim yanlış anlaşılma olmasın. Teşekkürler ilginiz için. Başta artık arabalarınızın tekerlerine işeriz denmese zaten susardım tek mesajda konu kapanırdı. Duyurduğunuz için teşekkürler zaten ilk mesajımdaki amacım da buydu arkadaşlara iletelim duyarlı olalım. Yoksa ne gs li haklı ne fenerli ne ankaragüçlü. Kim yanlış yapıyorsa yaptığı yanlıştır. Konunun oraya gideceğini hiç tahmin etmemiştim. Kalın sağlıcakla

Gökbörü Kağan
3 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 14:13

Skorbordlar cok kücük kalıyor.Werder Bremenin stadındaki skorbord ölcülerinde skorbordlar takılmalı her iki kale arkasına da.

vozkan
3 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 15:49

Alıntı:
Gruplarda ki arkadaşlara ulaştım. Gerekli duyuruları yapacaklar. Ayrıca yazıyı gördükten sonra aybars1910 tweet hesabından duyurdum. Oldukça fazla tepki alıp geniş bir kitleye ulaştım.

Sorun hemen giderilmez fakat bu maçla birlikte daha duyarlı olunur. O kadar çok eksik varki stadyum çevresinde. İnsani çözümler getirildikçe sorunların giderilcéği kanaatindeyim. Bu şahıslar için uzun uzun yazmaya gerek yok.

Aybars eline sağlık. Ankaragücüne yakışanda budur.
Bizim için kulüp , renk farketmez. Bize saygılı olan herkese ve özelliklede bizleri ağırlayan Eryamanlılara gereken saygıyı mutlaka göstermeliyiz.
Stad çevresindeki eksikler gerçekten çok fazla . Benim bu sezon için umudum yok ama yeni sezonda mutlaka giderilmesi gerekiyor. Stadyum GSB nin olduğu için Kulüp olarak fazla bir aksiyon alma şansımızda malesef olmuyor.

marlon
3 ay önce - Cum 19 Nis 2019, 13:46

Yeni sezona stadın eksikleri giderilmeli , çevreye değişik tarzlarda pup lar,
Meyhaneler 4-5 adet(değişik tarzlarda) ,tuvaletler, büfeler, Türkiye mizin ve Eryaman ın ekonomisin için acilen açılmalıdır,
çevredeki AVM kendine gelmeli ve diğer AVM lerde olan mekanlarlar açmalıdır...
Stadın vip bölümünde kaliteli bir restoran açılmalı, Ankaradaki işletme sahipleri teşvik edilmelidir.
Stadın içindeki restoran içkili olup maç günleri alkol vermemeli, haftanın 7 günü açık olmalı, müşterisiz kalmaz bu restoran

Misafir bd8

3 ay önce - Pzr 21 Nis 2019, 10:09

metro nun yanındaki otoparktan stada bir tane yaya üst geçiti yapması gerekir belediyenin hem metro yoğunluğunu hemde metromall tarafındaki yoğunluk azaltılmış olur. Avrupada olympiacos stadında bu şekilde bir bağlantı üst geçiti var

marlon
3 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 09:01

Metro peronunun içinde alt geçit var, birçok taraftar dikkat etmediği için dışarıdan tur atıyor

kenan612
3 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 11:23

O alt geçit maç günü polis tarafından kapatılıyor maalesef. Maç günü alt geçit var ama yok oluyor.

Lev06
3 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 15:39

Her maç o alt geçitten geçiyorum kapandığı falan yok. Alt geçit bilet kullanildiktan sonra yada ücretli alandan çıkmadan kullanıldığı için çoğu kimse bilmiyor

yavuzkanat

3 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 18:41

Ücretli alandan bahsedilmiyor. Maçtan çıktıktan sonra Metromall Avm tarafına geçmek için alt geçit kullandırılmıyor. İlerden otopark üzerinden köftecilerin arasından Avm tarafına geçebiliyorsunuz. Bahsedilen bu.

sayfa 345
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet