Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun - Çarşamba - Delta Park AVM
« önceki   1234 ... 444546   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 3
uzun55
7 yıl önce - Prş 06 Şub 2014, 22:21

AVM'nin mağaza kiralama işleri KDM şirketine verilmiş. AVM benim evimin karşısında olduğu için biraz bilgiye sahibim. Esnaflara mağaza verilmiyormuş ve markaların yer alacağı söylendi ama ne kadar olur bilemiyorum sonuçta ilçeye kaç tane marka getirttirilebilir şüpheliyim. Çarşamba'ya Domino's Pizza ve Burger King'in bile gelmesi başarı bence.

dunpa55

7 yıl önce - Prş 06 Şub 2014, 23:06

Dominos ve Burger King üniversiteden dolayı gelmiştir diye düşünüyorum. Diğer mağazalar daha orta ölçekli olacaktır, sonuçta giyim mağazası da olsa halka hitap etmesi gerekir. Ama kesinlikle Çarşambaya katkısı olacaktır. İşim dolayısıyla Türkiye'nin birçok yerini gezdim; emin olun Çarşamba çoğu ilden daha büyük ve daha güzel.

uzun55
7 yıl önce - Prş 06 Şub 2014, 23:33

Aynen katılıyorum size. Hukuk Fakültesi, İletişim Fakültesi, Adalet MYO, Çarşamba MYO ve yapımı devam etmekte olan Sosyal Bilimler Fakültesi yani kısaca üniversite bu AVM'nin açılmasında ki en büyük etkenlerden biri.

İsmet Bayramoğlu
7 yıl önce - Cum 07 Şub 2014, 00:52

ilk myo açıldı sonra fakülteler açılmaya başlandı. Fakülteler avm açılmasına vesile oldu.
Avm ile daha da büyük yenilikler olacağından şüphem yok.Bazı illerimizde henüz avm yokken Çarşambada olması çok önemli bir gelişme.

Kamer55

7 yıl önce - Cum 07 Şub 2014, 22:52

Arkadaşalr size gelmesi beklenen mağazaların tahminini yapayım. Lc Waiki, Tozlu, Rodi-Ltb-Colins bunlardan biri. Burger ve Dominos un olması bile ilgi çekecek şirketler için.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 444546   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler