Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Şehit Turgut Solak Spor Salonu
« önceki   123 ... 111213   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
Misafir f11

2 yıl önce - Sal 06 Eyl 2016, 12:48

Hep şehrin dışında diyen insanlar denk geliyor. Bu insanlar Balıkesir'den hayatı boyunca hiç çıkmadılar mı merak ediyorum. Arkadaşlar siz hiç İstanbul'a, İzmir'e gittiniz mi? Yahu şehrin dışı dediğiniz yer merkezden otobüse bindiğinizde 15-20 dakikalık bir mesafe! Arabayla gitsen 10 dakika. Mesafe olarakta 7-8 km.. Bu kadar sığ bu kadar küçük şehir insanı olma be arkadaş. Şehrin dışı dediğin yer mesafe ve süre olarak bu kadar tutuyor. Siz bir büyükşehire gidin bi gezin gelin de ufkunuz açılsın biraz.

Erdal Düven

2 yıl önce - Sal 06 Eyl 2016, 13:48

İnsanlar nasıl terminale gidebiliyorsa maç için konser ve etkinlikler için buraya rahat bir şekilde gelebilirler sıkıntı olmaz

ivenrec
2 yıl önce - Sal 06 Eyl 2016, 14:43

Alıntı:
Iletişim için şehir içi olarak raylısystem yada trenle ray döşenerek gara kadar gidecek trenyolu olması lazım deyilmi .kimgidecek oraya şehrin dışında

15 dakikalık mesafe şehir dışı mı oluyor, görende gökçeyazıya, ivrindiye falan gidiyorsun sanacak maça. Benim Bursa'da işyerimle evim arasında 15-20 km var, ben bu kadar dert etmedim Balıkesir'li olmama rağmen. Bunlar normal şeyler. Şehir içinde bir şey yapılacak yer mi kaldı, hem herşeyin bir merkezde toplanması oraya kalabalıktan başka bir şey kazandırmaz, şehrin farklı noktalarıda gelişecek ki buralarada cazibe merkezleri, alışveriş merkezleri, sokaklar, yeni caddeler gelecek. Biraz kafa yapınızı değiştirin sevgili Misafir.

Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Sal 06 Eyl 2016, 15:00

Alıntı:
Yeni Spor Salonu yolu, yol yapım çalışmamız devam ediyor. [*]

Deniz EFE

2 yıl önce - Sal 06 Eyl 2016, 16:34

Karesi Belediyesi yol çalışmalarını yapacaktı ki sevgili Berktuğ'un paylaşımlarında çalışmaları görmüş olduk. Potaların yurt dışından geleceğini biliyorum onun dışında ki aydınlatma be parke ile ilgili sıkıntılar kısa zamanda çözülür sıkıntı olmaz. Best BBK nın protokol tribünü üstünde ki basın tribününün yerini değiştirip orayı kombine satmak için düzenlenmesi talebi var ki bence de mantıklı görüntü açısından o kadar değerli bir alana basının değil basketbolseverlerin oturması daha mantıklı.

Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Cum 21 Ekm 2016, 11:51

Alıntı:
Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanlığımız ekiplerince Balıkesir Yeni Spor Salonu'nun yol çizgileri ve trafik uyarı levhaları tamamlandı. [*]

Erdal Düven

2 yıl önce - Cum 21 Ekm 2016, 16:52

Yol ve yol çizgisi çalışmaları tamamlanmış yol durumu çok güzel görünüyor sonunda güzel bir tesis spor salonu daha kazandık umarım Best Balıkesirde bu paralelde iyi sonuçlar alır ve güzel bir sezon geçiririz "

Misafir e71

2 yıl önce - Cum 21 Ekm 2016, 18:39

salon içinden güncel bir fotoğraf yok mudur acaba?
best balıkesir-büyükçekmece maçı özetinde gördüğüm kadarıyla gayet şık,hoş bir salon olmuş.hayırlı olsun balıkesire.
birde bu salonun fotosu olan varsa worldstadium adresine yollayabilirler mi?
worldstadiums sitesinde Türkiye'den eksin olan tesisler
-bursa nilüfer spor salonu(7500)
-wolksvagen arena(5700)
-istanbul tenis kortu(ismini bilmiyorum ama kapasitesi bayağı büyük)
-sivas arena(25000)
-eskişehir arena(35000)
-gaziantep arena(35000)
-karşıyaka arena(3500)
-erzurum yeni spor salonu
-van nur tatar spor salonu(2500)
-sakarya yeni spor salonu(3500)
-urfa yeni spor salonu (3500)
-antalya yeni basketbol salonu (10000)

aklıma gelenler bunlardı.arkadaşlar lütfen yardımcı olun.Türkiye'nin prestiji açısından yeni tesislerimizi ve fotoları olmayan tesislerimizi açtıralım worldstadiums da

Misafir 592

2 yıl önce - Cum 21 Ekm 2016, 19:54

İlk maçta salondaydım. Bazı eksiklikler vardı. Tribünler çok dik geldi bana. Kimi yerlerde korkuluk yok ve düşme tehlikesi var. Önlem alınmalı. Oturma düzeni iyi ayarlanmamış sanırım koltuk kavgasına şahit oldum ve ilk sıraya taraftar alınmıyor polislere verilmiş. Birçok taraftar sırayı en alttaki sıradan saymaya başladığı için karışıklık yaşanmıştı. (Sanırım bundan sonraki maçlarda hallolur bu problem) Saha içi koltuk sayısı arttırılmalı. Pota arkasından tribünlere kadar olan kısıma portatif tribün yerleştirilebilir. Hem seyirci baskısı açısından hemde kapasite artar. Çıkış tünelleri çok büyük. Kapasite arttırımında tribün olabilir oraları. Pota arkalarınada led ekran yerleştirilmeli. Salon çevresi iyi görünmüyor. Umarım zamanla gelişir oraları. Bi kaç haftaya salonla ilgili çoğu şey oturacağını düşünüyorum. Böyle bir salon ve süper ligde bir takımımız olduğu için şanslıyız. Bunun değerini bilmeli ve salonu her maç doldurmalıyız.

ahmet sert
2 yıl önce - Pzr 23 Ekm 2016, 22:05

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Salon çok güzel olmuş, bazı eksiklikler olabilir.Zaman geçtikçe salonun kullanımı daha da iyi hale gelecektir.Seyirci bugün salonu tamamen doldurmuştu.Bu sene salonun hep böyle, bazen dolu bazen de doluya yakın bir şekilde olacağını düşünüyorum.

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET