Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Şehit Turgut Solak Spor Salonu
« önceki   123 ... 10111213   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 11
Erdal Düven

1 yıl önce - Sal 09 Ağu 2016, 00:33

Balıkesirımıze hayırlı ve uğurlu olsun çok güzel ve kaliteli bir spor salonu kazandık darısı inşâllah yeni yapılacak futbol Stadyumumuza

Misafir 515

1 yıl önce - Sal 09 Ağu 2016, 01:22

Avrupa'nin en iyi ve en guclu ligine hosgeldiniz.Umarim tiklim tiklim tribunleriyle lige renk katan bir balkes goruruz.Gonulden basarilar

Erdal Düven

1 yıl önce - Cum 12 Ağu 2016, 18:40

(+)

(+)

(+)

(+)

Büyükşehir Belediyesi Fen işlerı Dairesi Başkanlıgı tarafından yeni spor salonu yol yapım ve çevre düzenlemesi çalışmalarına başlanlmış

ahmet sert

1 yıl önce - Cum 12 Ağu 2016, 21:28

Otogarın çevresinde çepeçevre yapılan bu çalışma bence çok güzel olmuş.Asfalt çalışmasından sonra çok daha güzel bir hal alacağı belli oluyor.Fotoğraflarda, yeni yapılan salonun arkasında ve yine yeni yapılan olimpik yüzme havuzunun yanında bir arazi görüyorum.Alanı ne kadar veya nasıl bilmiyorum, ama şahsen bu bölgeye yapılacak 30-35 bin kişilik bir modern stadyumun bu bölgeye çok değer katacak bir yatırım olduğuna inanıyorum.Böylelikle bu bölge tam anlamıyla sportif amaçlarla kullanılan bir spor şehri olacak adeta.

Erdal Düven

1 yıl önce - Cum 12 Ağu 2016, 21:53

Ahmet Abı yeni yapılacak stadyumun bakanlık tarafından toki yeni Mahalle çevresine yapılacağını bununla ilgili çalışmaların sürdüğünü söylemiştın bir degisiklikmı var yoksa o Terminal bölgesine yapılması daha uygun olurmu demek istiyorsun
Bana görede bu arazi eğer uygun ise alan bakımından Terminal ve yeni yapılan spor salonu Bölgesi daha iyi olur seninde dediğin gibi bu bölge tam spor üssü gibi oluyor yavaş yavaş ulaşım açısındanda rahat olur raylı sistem geldiğinde daha kolay olacak ulaşım artık stadyum ile ilgili yeni gelişmeler bekliyoruz

ahmet sert

1 yıl önce - Cum 12 Ağu 2016, 21:59

Hayır kardeşim bir duyumum yok, temenni olarak yazdım.Bilemiyorum sanki otogar civarı daha iyi gibi geliyor bana.Hem ulaşım hem de dediğin gibi diğer spor tesislerinin de yanında olması sebebiyle daha uygun bir bölge gibi olacak sanki.Bir spor üssü, yerleşkesi olacak, küçük bir olimpiyat köyü olacak gibi geliyor.

ahmet sert

1 yıl önce - Pts 05 Eyl 2016, 21:37

Yeni yapılan salonun hizmete girmesiyle ilgili bazı problemler var.Konuyla ilgili iki defa federasyon yetkilileri Balıkesir'e yeni salonu incelemek üzere geldiler.Ancak; potaların ihale edilmesi ve TV yayınları için gerekli olan aydınlatma vb. işlerin yapılması ile ilgili sorunlar var, bürokratik yavaşlıklardan kaynaklanan sorunlar.Bu sorunlar çözülmediği takdirde Ekim ayının başlarında evimizde oynayacağımız maçları başka şehirlerde oynama tehlikesi belirmiş durumda. Kurtdereli bu lig için standart olarak uygun değil.Bu konuyla ilgili bakanlığa başvuruda bulundum, cevap bekliyorum.Arkadaşlardan da başvuranlar olur ve bu tehlikeye dikkat çekerlerse konuya bakış ciddi olarak değişebilir diye düşünüyorum.

Erdal Düven

1 yıl önce - Pts 05 Eyl 2016, 21:41

Bizde başvuralım ahmet abi nasıl yapacağız bakanlık kanalı ile bu isteğimizi?

ahmet sert

1 yıl önce - Pts 05 Eyl 2016, 21:51

Ben Gençlik ve spor bakanlığından, bilgi edinme kanunu kapsamında yeni spor salonuna ait bu sorunların giderilmesi ile ilgili hangi çalışmaların yapıldığını, sezona yetişmesi için neler yapıldığını sordum.Ayrıca artık bana, sana şu şu tarihlerde cevap vermiştik diye sitem ve kızgınlık yollu cevaplar verseler de yeni stadyum ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi vermelerini istedim.

Misafir d3f

1 yıl önce - Sal 06 Eyl 2016, 00:52

Iletişim için şehir içi olarak raylısystem yada trenle ray döşenerek gara kadar gidecek trenyolu olması lazım deyilmi .kimgidecek oraya şehrin dışında

sayfa 11
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 10111213   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET