Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Köfteci Yusuf
« önceki   123 ... 36373839   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 37
Güven Hoca

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 09:00

Sorun şurada:Köftede soya kullanıldığı düşünülüyor. Kısa sürede soğuyup lastik gibi olmasın diye hızlı servis yapıyorlar. Mangalda sürekli köfte çevriliyor.Akşam geç saatlerde sirkülasyon azalınca köfteler mangalın kenarında bekletiliyor.Ayrıca yeni uygulamayla salata köftenin yanında zorunlu veriliyor ve fiyat yükselmiş.3-5 kişi gittiğinizde patates ve içecek derken 80-100 TL.ye çıkamıyorsunuz .Ama her şeye rağmen tek tercih nedeni siz gider gitmez anında servisin gelmesi.1 dk.içinde yemeğiniz hazır.Bizim millet beklemeyi sevmediğinden lezzetten değil müşteri bekletmemekten kazanıyorlar.Ayrıca istediğiniz kadar ezme ekmek çay ücretsiz,köfte gelene kadar ezme zeytinyağı kızarmış ekmek derken yarı yarıya doyuyorsunuz bile.

Muneccim
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 09:14

Alıntı:
Kısa sürede soğuyup lastik gibi olmasın diye hızlı servis yapıyorlar.

Bu durumda servisi yavas olan yerleri tercih etmemiz mi lazim? Veya kofteyi alan musteriye hizli yemesi konusunda da bir baski uygulanmasi gerekmez mi?

Cüneyt5316

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 11:01

Abartmıyorum 3-4 gün önce Uludağ’da idik ve köfteci Yusuf’u arayıp sipariş verebilirmiyiz diye sorduğumuzda tabi dediler ve 45-50 dk içinde çok kısa sürede siparişimizi getirdiler. Köfteler sıcaklığını koruyordu da. Bu yüzden alkışı hakettiler.

( ne dediğim anlaşılmıyor mu? Bence siz okumamış olabilirmisiniz?)

UfukRaifoğlu
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 12:20

50 dakikaya nasil geldi sipariş Uludağ'a.

GkhanTR
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 12:29

Tostlarını ve kavurmasini tavsiye ederim. Özellikle sabahları kavurma, çay,kızarmış ekmek ve zeytinyağlı salça sos çok güzel gidiyor

Misafir 012

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 13:51

motorla gelmiştir buyuk ıhtımalle

atk16
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:45

Alıntı:
Ayrıca istediğiniz kadar ezme ekmek çay ücretsiz,

Güven Hoca, zaten çoğu lokanta veya yemek yenilen restorant gibi yerlerde bu gibi şeyler ücretsizdir. Oraya ekmeği yazmanız bayağı komik olmuş açıkçası. Ekmeğide mi parayla adisyona ekleyeceklerdi. Hiç güleceğim yoktu vallahi.

mahmut11
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:48

İzmir'de bir çok mekan hesabı öderken "Ezme'yi yediniz mi? Salatayı yediniz mi?" der.

atk16
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:48

Köfteci Yusuf'u severim, bazende giderim ama eskisi kadar uygun fiyatlı değil, fiyatları çaktırmadan çaktırmadan arttırıyorlar. Ayrıca bu köfte öyle 10 üzerinden 10 bir köfte değil arkadaşlar, kendimizi kandırmayalım, çok daha iyi köfteler var piyasada. Hani bu lafım "abi mükemmel köfte yea" diyen ezik tiplere. Biraz damak zevkinizi genişletin.

atk16
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:51

Alıntı:
İzmir'de bir çok mekan hesabı öderken "Ezme'yi yediniz mi? Salatayı yediniz mi?" der.

Nerdeymiş o mekan merak ettim Mahmut. Kebabçı, lahmacun & pide tarzı yerlerde hiç bir zaman bu soru sorulmaz. Hele ki sahibi doğulu olan bir ciğerci, kebabcı ise bu ikramlar masayı donatır ve hiç bir ücret alınmaz. Gittin mi bilmiyorum ama aç netten adanada bir ciğercinin sitesine veya google görsellerine bak, hepsi bedava, ikramdır o ezmelerin, mezelerin, salataların. Sana şu bahsettiğin soruyu soran mekanın önünden bile geçme zaten.

Bursa Mudanya'da Balık söyledim, balığın yanındaki salataya ücret yazmışlardı. Bir daha uğramadım oraya. Balığın yanındaki salata ücretsiz olur. Ekstra para geçirmeye çalışıyorlar çakallar.

sayfa 37
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 36373839   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet